TS10-B003D; کامپیوترم را از جیبم بده!

TS10-B003D;  کامپیوترم را از جیبم بده!

بعد – گوشی های هوشمند در حال تبدیل شدن به کامپیوترهای جیبی هستند. نیازی به داشتن سیستم عامل ویندوز نیست. اکنون iOS و Android نیز از نرم افزارهای ساده ویندوز یا الگوهای مشابه به خوبی پشتیبانی می کنند. این موضوع باعث شده تا شرکت های معتبر تولید کننده قطعات کامپیوتری به فکر ساخت کامپیوترهای کوچک بیفتند. مطمئناً کامپیوترهای کوچکی به اندازه یک بلندگوی رومیزی نیستند. بلکه کامپیوترهایی به اندازه یک فلش مموری هستند که به راحتی در جیب جا می شوند. ایسوس به عنوان یکی از این تولیدکنندگان، یک محصول کامپیوتری فلش مانند را روانه بازار ایران کرده است که تقریبا می تواند به عنوان یک کیس کوچک عمل کند.
این مدل که TS10-B003D نام دارد، در واقع یک مینی کامپیوتر بسیار کوچک است که از طریق پورت HDMI به تلویزیون یا مانیتور شما متصل می شود و آن را به یک کامپیوتر قدرتمند تبدیل می کند. مینی کامپیوتر TS10-B003D از پردازنده اینتل سری x5-Z8350 Atom استفاده می کند که اگرچه برای رایانه شخصی بسیار قدیمی است، اما برای مینی کامپیوترهایی که انتظار پردازش سنگین را ندارند، انتخاب خوبی خواهد بود. این پردازنده فرکانس پایه 1.4 گیگاهرتز دارد و از دو مگابایت حافظه استفاده می کند. میزان رمی که ایسوس برای این محصول در نظر گرفته دو گیگابایت از نوع DDR3 است که برای فرکانس از استاندارد 1600 مگاهرتز استفاده می کند. مینی پی سی TS10-B003D از 32 گیگابایت حافظه نوع eMMC برای نصب نرم افزار و ذخیره داده ها استفاده می کند. ایسوس مانند بسیاری از مینی کامپیوترهای دیگر حافظه گرافیکی مجزایی برای این محصول در نظر نگرفته و تنها از Intel HD Graphics استفاده کرده است. یک پورت USB3.0 برای ذخیره سازی اطلاعات با سرعت بالا و یک پورت USB2.0 برای اتصال ماوس و کیبورد به این محصول در نظر گرفته شده است. این محصول دارای یک پورت صوتی 3.5 میلی متری است که می توان از آن برای اتصال اسپیکر یا هدفون خود به TS10-B003D استفاده کرد. به منظور سهولت استفاده از این محصول پس از توسعه، مهندسان ایسوس آن را به نسخه ویندوز 10 سیستم عامل مجهز کردند.

موارد دلخواه:

در کنار تمام ویژگی های این محصول، معایبی نیز دارد. به عنوان مثال، این گجت فاقد درگاه microSD است و علاوه بر آن، تنها حدود 15 گیگابایت حافظه رایگان (نیمی از آن را سیستم عامل اشغال کرده است) در اختیار شما قرار می دهد. یعنی باید خیلی مواظب این حافظه باشید چون قابل ارتقا نیست یا ویندوز حذف نمی شود. علاوه بر این، 2 گیگابایت حافظه موقت آنچنان که باید چشمگیر نیست. به دلیل محدودیت پورت ها، نمی توانید همزمان از ماوس و کیبورد معمولی استفاده کنید و باید به دستگاه های بی سیم متوسل شوید. قیمت این محصولات بالاست. با همه این ها اگر قصد خرید این کامپیوترهای کوچک را دارید، با قیمت 1.680.000 تومان و حجم کم، این گجت می تواند در لیست خرید شما قرار گیرد.

TS10-B003D;  کامپیوترم را از جیبم بده!

TS10-B003D;  کامپیوترم را از جیبم بده!

TS10-B003D;  کامپیوترم را از جیبم بده!

TS10-B003D;  کامپیوترم را از جیبم بده!

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop