Tammy Faye Bakker به برادوی متصل است. مثل یک موزیکال.

موزیکال جدیدی درباره Tammy Faye Bakker خواننده و خواننده تلویزیونی، که زندگی رنگارنگ و خدمت ناموفق او بارها برای صحنه و صفحه نمایش دراماتیزه شده است، وعده اکران در فصل آینده در برادوی را می دهد.

این نمایش به نام «تامی فی» دارای موسیقی التون جان و شعر جیک شیر از خواهران قیچی است. این موزیکال سال گذشته در تئاتر Almeida لندن به نمایش درآمد، جایی که منتقد مت ولف آن را “به شدت سرگرم کننده” خواند.

این موزیکال را روپرت گولد، مدیر هنری آلمیدا و دو بار نامزد تونی برای جوهر و شاه چارلز سوم کارگردانی کرده است. این کتاب نوشته جیمز گراهام، نمایشنامه نویس پرکار انگلیسی است که در برادوی پیشین او، موزیکال های “جوهر” و “در جستجوی سرزمین هرگز” را مشاهده می کنید.

اگرچه جان و شیرز بیشتر به خاطر فعالیت‌هایشان در موسیقی پاپ شناخته می‌شوند، اما هر دو به طور گسترده در تئاتر کار کرده‌اند. جان برای نمایش های بسیاری از جمله شیر شاه آهنگ نوشته است. برنده جایزه تونی برای آیدا. و اکنون در حال بازسازی اقتباس موسیقایی The Devil Wears Prada است که در طول تولید اولیه اش در شیکاگو با استقبال ضعیفی مواجه شد. قیچی نه تنها ترانه های تئاتر نوشته است، بلکه در برادوی در «چکمه های گره خورده» اجرا کرده است و در حال حاضر در «کاباره» در لندن بازی می کند.

«تامی فی» به بررسی زندگی و کار باکر می‌پردازد (او در سال‌های آخر عمر از نام خانوادگی مسنر استفاده می‌کرد) که در دهه‌های 1970 و 1980 یک وزارت تلویزیونی بسیار موفق و سودآور داشت و همسرش و شریک وزارتش از هم جدا شدند. جیم باکر، متهم به کلاهبرداری و سپس دستگیر شد.

او به‌خاطر موهای درشت، شخصیت بزرگ و قلب بزرگ‌اش شناخته می‌شد – دلسوزی‌اش برای افراد مبتلا به ایدز، او را به چهره‌ای محبوب در میان مردان همجنس‌گرا تبدیل کرد که اغلب انجیلی‌ها از آن دوری می‌کردند. این موزیکال زندگی او را در چارچوب ظهور راست مذهبی قدرتمند سیاسی در ایالات متحده بررسی می کند.

قوس بیکر برای داستان نویسان مقاومت ناپذیر بود. جسیکا چستین با بازی در فیلم چشمان تامی فی در سال 2021 برنده جایزه اسکار شد و چندین پروژه صحنه ای دیگر نیز دارد.

«تامی فی» توسط Rocket Stage، یک شرکت تئاتری که توسط جان و همسرش دیوید فرنیش تأسیس شده است، تولید می‌شود. Greene Light Stage، یک شرکت تولیدی که توسط سالی گرین در شراکت تجاری با جان تاسیس شد. و جیمز ال. ندرلندر، رئیس و مدیر عامل سازمان Nederlander.

تهیه کنندگان روز جمعه گفتند که این موزیکال در یکی از 9 خانه برادوی هلند در طول فصل تئاتر 2024-25 اکران خواهد شد. آنها مشخص نکردند کدام تئاتر و هیچ بازیگری را اعلام نکردند.

که در لندن نقش جیم باکر را بازی می کند و در حال حاضر نقش گوتنبرگ را بازی می کند! موزیکال!» در برادوی، اخیراً به اندی کوهن گفت که انتظار دارد این نمایش به زودی به برادوی بیاید، اما نگفت که آیا با این پروژه پیش می‌رود یا خیر.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

Home AppliancesDigital currencydigital currency tutorialدانشگاهاخبار جدیدPurchase guidedigital currency channelbuying from shopThe price of the chandelierخبر
تماس با ما