ChatGPT به دروغ استاد حقوق بی گناه را به دلیل آزار جنسی دانشجویان متهم کرد | اخبار فناوری

سانفرانسیسکو: در یک حادثه عجیب، ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT، به عنوان بخشی از یک مطالعه تحقیقاتی، به دروغ نام یک استاد حقوق بی گناه و بسیار مورد احترام در ایالات متحده را در لیست محققان حقوقی قرار داد که در گذشته دانش آموزان را مورد آزار جنسی قرار داده بودند.

جاناتان تورلی، رئیس شاپیرو حقوق منافع عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن، وقتی متوجه شد که ChatGPT او را به عنوان بخشی از یک پروژه تحقیقاتی درباره دانشمندان حقوقی که کسی را مورد آزار جنسی قرار داده اند، شوکه شد.

ترکیه در توییتی نوشت: «ChatGPT اخیراً یک داستان نادرست منتشر کرد که من را به تجاوز جنسی به دانش آموزان متهم کرد.

در یک مقاله نظری در USA Today، او نوشت که یک ایمیل کنجکاو از یکی از استادان حقوق در مورد تحقیقاتی که او در ChatGPT در مورد آزار جنسی توسط اساتید اجرا کرده بود، دریافت کرد.

تورلی گفت: «برنامه بلافاصله گزارش داد که من در مقاله ای در واشنگتن پست در سال 2018 پس از دست زدن به دانشجویان حقوق در سفر به آلاسکا به آزار و اذیت جنسی متهم شده بودم.

واقعیت این است که او هرگز با دانشجویان به آلاسکا نرفته است و The Post هرگز چنین مقاله ای منتشر نکرده است.

تورلی گفت که “هیچ وقت توسط کسی به آزار و اذیت جنسی یا تجاوز متهم نشده است”.

او نوشت: «آنچه که بسیار قابل توجه است این است که این اتهام نادرست فقط توسط هوش مصنوعی ایجاد نشده است، بلکه ظاهراً بر اساس یک مقاله پست است که هرگز وجود نداشته است.

در همین حال، برایان هود، شهردار منطقه ای هپبورن شایر در استرالیا، تهدید کرده است که اگر شرکت مایکروسافت اطلاعات نادرست درباره او را تصحیح نکند، از OpenAI شکایت خواهد کرد.

گزارش شده است که ChatGPT هود را به عنوان یک مجرم محکوم کرده است که در یک رسوایی رشوه در گذشته و واقعی در بانک رزرو استرالیا (RBA) شرکت داشته است.

به گفته تورلی، استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم‌ها می‌تواند به سانسور رنگ نادرستی از علم و عینیت بدهد.

او گفت: «حتی اگر مردم بتوانند مانند مورد من ثابت کنند که یک داستان نادرست است، شرکت‌ها می‌توانند «ربات» را مقصر بدانند و فقط به سیستم قول تغییراتی بدهند».

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop