9 راز ناگفته موفقیت افراد با نفوذ و فرهیخته

عده ای به چنان کمال و تربیتی دست یافته اند که می توانند الگوی بسیاری از مردم باشند. اما چه کاری انجام می دهند که آنها را تا این حد جذاب و موثر می کند؟

به گفته مهلاتون، صرف حضور برخی برای باقی ماندن اثری محو نشدنی در ذهن دیگران کافی است. رفتار آنها ممکن است برای برخی ترسناک یا تهدید کننده باشد، اما حقیقت این است که این افراد رفتاری ظریف و سنجیده دارند که بسیاری از آن پشیمان هستند. در این مقاله با ما همراه باشید تا 9 راز این افراد را با شما در میان بگذاریم.

1. استاد آداب هستند

افراد تحصیل کرده اغلب با مجموعه ای از رفتارها و ارزش ها بزرگ می شوند، اما آداب معاشرت را می توان در هر سنی آموخت. برخلاف سایر افرادی که تشریفات را غیرضروری یا دشوار می دانند، این افراد برای این قوانین رفتار ارزش زیادی قائل هستند.

این بدان معنا نیست که آنها مغرور هستند یا به دیگران به چشم تحقیر می نگرند، بلکه می دانند که اخلاق خوب و احترام می تواند تأثیر بسیار ماندگاری بر دیگران بگذارد.

این تصور که این افراد به پایین نگاه می کنند از این واقعیت ناشی می شود که برخی از مردم فکر می کنند خم شدن پشت میز شام و سعی در گذاشتن لقمه های بزرگ در دهانشان زیبا است و کسانی که این رفتار را ندارند خیلی سفت و کسل کننده هستند.

اما به ما اعتماد کنید، این رفتارهای غیر متمدنانه می تواند نظر همه را در مورد شما تغییر دهد. افراد تحصیل کرده می توانند جای خود را به یک زن مسن یا باردار بسپارند، پس از شرکت در یک مهمانی برای میزبان پیام تشکر بفرستند یا تبریک سال نو و تولد را رهبری کنند. این افراد به خوبی درک می کنند که آداب معاشرت مهم است و به آن پایبند هستند.

2. مدام در حال کسب دانش هستند

یکی از ویژگی های مشترک در بین افراد بافرهنگ این است که در ارتباط با دیگران ادب را رعایت می کنند و مدام در پی کسب علم هستند. آنها هوشمندانه عمل می کنند و آماده پذیرش هر رویکرد جدید با آغوش باز هستند. حتی اگر این دیدگاه با آنها متفاوت باشد.

وقتی کسی ایده هایی را مطرح می کند که با ایده های او در تضاد است، با علاقه و ادب زیاد گوش می دهد و هرگز حرفش را قطع نمی کند. پس یادگیری هر روز یک چیز جدید را دست کم نگیرید.

کسب دانش فقط خواندن یا صحبت زیاد نیست، بلکه درک دنیای اطرافتان و استفاده از این درک برای تأثیرگذاری بر دیگران است.

3. از ظرافت ها قدردانی می کنند

افراد بافرهنگ اغلب قدر چیزهای خوب زندگی را می دانند. این بدان معنا نیست که آنها مادی گرا یا اسراف کننده هستند، به این معنی است که آنها کیفیت را بر کمیت ترجیح می دهند. بنابراین، این افراد شکارچی برچسب یا عاشق مد و برند نیستند. بلکه ترجیح می دهند لباس های وینتیج خوش دوخت یا اقلام منحصر به فرد را انتخاب کنند. آنها علاوه بر لباس، به کیفیت، مبلمان قدیمی، ظروف تزئین شده، اتاقی که با سلیقه شخصی تزئین شده یا یک اثر هنری که هزاران کلمه را بیان می کند، علاقه مند هستند.

آنها می‌دانند که این زیبایی‌ها – چه اشیاء مادی، چه تجربیات یا روابط – نه تنها کیفیت زندگی را بهبود می‌بخشد، بلکه بازتابی از سلیقه و فرهنگ ما است.

بنابراین، اغلب افراد تحصیل کرده و ساکت را می توان در گالری ها و نمایشگاه ها یافت که یک فعالیت جدید یاد می گیرند یا یک اثر هنری را تحسین می کنند.

فکر نکنید که آنها هنر و چیزهای ظریف را می ستایند. این تنها یکی از راه‌هایی است که این افراد تأثیری ماندگار بر دیگران می‌گذارند.

4. همدلی واقعی

پیچیدگی را با اشرافی گری یا اشرافی گری یا افراد بی عاطفه ثروتمند بدون همدلی اشتباه نگیرید. شما می توانید در عین حال پیچیده و پیچیده، دلسوز و همدل باشید. تبلیغات منفی در تلویزیون و فیلم ها را که معمولاً افراد تحصیل کرده را افرادی بی رحم و تپنده نشان می دهند نادیده بگیرید. در قلب آموزش یک کیفیت ساده و عمیق وجود دارد و آن همدلی واقعی و واقعی است.

افراد بالغ قدرت شفقت را درک می‌کنند و هوش هیجانی بالایی دارند که به آنها کمک می‌کند تا پیوندهای قوی با دیگران ایجاد کنند. آنها با قلبی باز به صحبت های دیگران گوش می دهند (حرف آنها را قطع نمی کنند و به تلفن آنها نگاه نمی کنند) و همیشه آماده هستند تا خود را جای آنها بگذارند.

در قضاوت دیگران عجله ندارند، برعکس سعی می کنند دیگران را درک کنند و با آنها همدلی کنند. توانایی درک واقعی دیگران آنها را مغناطیسی می کند.

5. تحت فشار انعطاف پذیر هستند

زندگی همیشه داستان های غیرمنتظره ای برای ما دارد، اما نحوه واکنش ما به این چالش ها و استرس ها مشخص می کند که واقعا چه کسی هستیم. افراد بالغ این را درک می کنند و تحت فشار اعتماد به نفس قابل تحسینی از خود نشان می دهند.

آنها اجازه نمی دهند شرایط دشوار آنها را مختل کند و قضاوت آنها را تیره و تار کند. صرف نظر از این، آنها آرام و خونسرد می مانند و افکار خود را روشن نگه می دارند.

توانایی حفظ شخصیت زیر آتش به آنها کمک می کند تا در موقعیت های دشوار حرکت کنند و تأثیری ماندگار بر اطرافیانشان بگذارند. عزیزان آنها می دانند که اگر این شخص احساس یا واکنش نشان دهد، آنها را با هیچ ترکشی تهدید نمی کنند.

بودن در کنار این افراد برای دیگران توانمند است.

6. روابط متفکرانه ای دارند

منظور آنها صرفاً وقت گذرانی یا گذراندن وقت با گفتگوهای معمولی نیست. آنها متفکرانه و عمیق صحبت می کنند.

آنها می دانند که کلمات قدرت دارند و آنها را با دقت انتخاب می کنند تا افکار و احساسات خود را به موثرترین شکل منتقل کنند.

این افراد استدلال یا تاکتیک هایی را برای ارائه انتقاد سازنده، قدردانی واقعی یا ایده های پیچیده خود می دانند. بنابراین هیچ ناله، فریاد یا رفتار تهاجمی منفعلانه ای وجود ندارد.

آنها قبل از صحبت فکر می کنند و وقتی این کار را انجام می دهند، گفتگو محترمانه و جدی است. توانایی برقراری ارتباط متفکرانه نه تنها باعث احترام به آنها می شود، بلکه به آنها کمک می کند تا تأثیری پایدار بر دیگران بگذارند.

7. سلامتی خود را در اولویت قرار می دهند

افراد تحصیل کرده لزوما کراس فیت، وزنه برداری یا کاردیو انجام نمی دهند، اما سلامتی آنها برای آنها مهم است. آنها اهمیت یک رژیم غذایی متعادل، ورزش منظم و استراحت کافی برای داشتن بدن، ذهن و احساسات سالم را درک می کنند.

بدون نیاز به وزنه های سنگین یا شیک های پروتئینی. از پیلاتس گرفته تا پیاده روی، انواع مختلفی از ورزش وجود دارد که معمولاً توسط افراد تحصیل کرده ترجیح داده می شود.

تاکید بر سلامت به ظاهر آنها نیز مربوط می شود. آنها دوست دارند بهترین نسخه از ظاهر خود را ارائه دهند، نه از روی غرور، بلکه از روی احترام به خود. آنها آراستگی و سبک شخصی را راهی برای احترام گذاشتن به خود و افرادی که با آنها در تعامل هستند می دانند.

8. ضرر را می پذیرند

هیچ توهین آمیزی نیست، اما آیا فرهنگی در افراد مشهور اینستاگرام و ستاره های TikTok مشاهده می کنید؟ حقیقت این است که بسیاری از پلتفرم های رسانه های اجتماعی ایده ای از کمال دارند. پوست عالی، اندام عالی، شغل عالی و رابطه عالی بر دوش ماست.

اما افراد تحصیل کرده به خوبی می دانند که کمال نه تنها دست نیافتنی نیست، بلکه خسته کننده نیز هست. خلاف جریان آب، خصلتی است که تحصیلکردگان پسندیده اند.

نجابت واقعی مستلزم ارج نهادن به همه چیزهایی است که دیگران ممکن است آنها را عیب بدانند و پذیرفتن آن عیوب به عنوان ویژگی های متمایز.

آنها می دانند که همین عیب های کوچک است که ما را انسان، به یاد ماندنی و به یاد ماندنی می کند.

9. آنها واقعی زندگی می کنند

این افراد عکس نمی گیرند، فیلم نمی گیرند و «تظاهر» نمی کنند که از لحظات زندگی خود لذت ببرند. این افراد با انتظارات جامعه مطابقت ندارند یا سعی می کنند در قالب های از قبل موجود جا شوند.

آنها خود واقعی خود هستند و افکار و احساسات خود را صادقانه و آشکارا بیان می کنند. آنها از علایق خود پیروی می کنند، به نیازها و خواسته های آنها احترام می گذارند و به هر چیزی که فردیت آنها را شکل می دهد افتخار می کنند.

به هر حال، هیچ چیز مؤثرتر از کسی نیست که خود واقعی اوست.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop