7 ماساژ ویژه برای لاغری شکم

ماساژ لاغری شکم یکی از بهترین راه ها برای لاغری شکم و کمر است.

اگر متوجه افزایش جزئی در دور کمر خود شده اید، می دانید که به راحتی می تواند اعتماد به نفس شما را از بین ببرد، اما مشکل فقط زیبایی شما نیست – چربی شکم در واقع می تواند خطر ابتلا به بیماری قلبی و دیابت نوع 2 را افزایش دهد. و بیشتر 2 و برخی از انواع سرطان را افزایش می دهد. بنابراین باید هر چه زودتر با آن مبارزه کرد.خوشبختانه راه هایی برای خلاص شدن از شر این وزن اضافی وجود دارد که حتی برای افراد تنبلی که دوست ندارند از رختخواب بیرون بیایند نیز جذاب است.

1. تحریک گردش خون در حفره شکم:

دست هایتان را به هم بمالید تا سطح انگشتان و کف دستتان گرم شود و وقتی دستتان به اندازه کافی گرم شد، آن ها را در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت دور ناف خود بمالید. این ماساژ را به مدت ۲ تا ۳ دقیقه انجام دهید.

2. از شر نفخ خلاص شوید:

یک نقطه 4 انگشت بالای ناف خود پیدا کنید و سپس این نقطه را به مدت 2 تا 3 دقیقه در جهت عقربه های ساعت و به مدت مشابه در خلاف جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید.

3. دور کمر خود را باریک کنید:

هر دو دست را در دو طرف شکم خود قرار دهید و کف دست ها را روی هم قرار دهید و دست ها را به هم فشار دهید تا شکم بین آنها فشرده شود.

این کار را 3-5 بار انجام دهید و سپس با دو دست شکم خود را بگیرید و تکان دهید و این کار را به مدت 10-15 ثانیه انجام دهید.

4. چربی خود را نیشگون بگیرید:

دو طرف شکم خود را همزمان با هر دو دست نیشگون بگیرید و این نیشگون گرفتن های کوچک را در تمام ناحیه تا شکم انجام دهید و این نوع ماساژ را برای 2 تا 3 دقیقه ادامه دهید.

5. انجام ماساژ لنفاوی:

نوک انگشتان خود را در دو طرف شکم قرار دهید و به آرامی به سمت بالا به سمت قلب خود ماساژ دهید و این کار را 5 تا 10 بار تکرار کنید.

سپس دستان خود را در دو طرف لگن قرار دهید و با انگشتان خود پوست خود را به سمت زیر بغل به سمت بالا بکشید و پس از کشش پوست به سمت استخوان ران دست خود را به سمت بالا ببرید و این کار را تکرار کنید.این کار را 5-7 بار در هر طرف انجام دهید. بدن تو

6. ماساژ چینی را امتحان کنید:

یکی از دستان خود را روی ناف خود قرار دهید و با فشار دادن محکم، ناف خود را با دو انگشت به صورت دایره ای کوچک مالش دهید و به تدریج دایره های اطراف را باز کنید تا از ناف شما خارج شود و به مدت 2 دقیقه این ماساژ را انجام دهید.

7. از نقاط فشار استفاده کنید:

Ren 6، Ren 4 و Ren 3 را حدود 2، 4 و 6 اینچ زیر ناف خواهید دید.

نقاط Ki 16 در دو طرف ناف شما قرار دارند و حدود 1 سانتی متر از ناف فاصله دارند.

نقاط زیگونگ در دو طرف شکم، 6 سانتی متر زیر ناف و 4 سانتی متر در دو طرف شکم دیده می شود.

2 انگشت را روی هر نقطه بگذارید و به آرامی آن ناحیه را ماساژ دهید و چند دقیقه فشار دهید و نگه دارید و این کار را برای هر نقطه تکرار کنید.

چگونه سریع شکمی صاف داشته باشیم؟

موثرترین روش برای انجام ماساژ این است که در رختخواب یا روی زمین به پشت دراز بکشید و همچنین می توانید آن را در حالت ایستاده در مقابل آینه انجام دهید.

هرگز بعد از غذا ماساژ ندهید.

برای بهترین نتیجه، روزی دو بار، قبل از صبحانه و قبل از خواب، شکم خود را ماساژ دهید و سعی کنید از ترکیب روغن گریپ فروت و مرکبات برای ماساژ استفاده کنید تا اثر آن افزایش یابد.

هشدار:

اگر در معده درد دارید یا از بیماری هایی مانند لخته شدن خون در پاها یا قلب، نارسایی کلیه، پوکی استخوان، فشار خون بالا، اندومتریوز یا عفونت های التهابی رنج می برید، ماساژ ندهید.

منبع: نمناک

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop