குர்குக்கு இருக்க்கு நு஡; انتخابات فدراسیون فوتبال لغو شد!

فرارو- انتخابات سراسری فدراسیون فوتبال که قرار بود ساعت 9 صبح روز سه شنبه 17 شهریور برگزار شود لغو شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به اتفاقات اخیر رخ داده در روند برگزاری انتخابات فدراسیون و عدم رعایت قوانین و مقررات انتخابات فدراسیون از سوی کمیته مقدماتی انتخابات به شرح زیر است. :

1- نقض سود بند 1 ماده 1 اساسنامه فدراسیون عدم توجه به قوانین و مقررات کشور.

2- نقض بند 5 ماده 2 اساسنامه فدراسیون و عدم توجه به قوانین اخلاقی فیفا.

3- عدم رعایت ماده 7 اساسنامه فدراسیون در خصوص سرعت اعضا و مکان ها.

4- فعالیت غیرقانونی برخی از اعضای هیأت انتخابات براساس بند 2 ماده 3 قانون انتخابات فدراسیون و بند 2 بند 3 ماده 3 به ویژه تضاد منافع و عدم رعایت بی طرفی در انتخابات.

5- عدم توجه هیئت انتخابات به اسناد و مدارک ارسالی مرجع قضایی

6- تخلف از بند “В” بند 4 ماده 67 و عدم رعایت ماده 27 قانون انتخابات فدراسیون.

و با توجه به اینکه طبق ماده 27 آیین نامه انتخابات کلیه مکاتبات مربوط به انتخابات با امضای دبیر رسمیت می یابد و مسئولیت قانونی آن بر عهده دبیر و مقررات AFC و فیفا می باشد. و با توجه به حفظ شئونات اخلاقی و رفتار حرفه ای و رعایت حقوق فوتبال و در نهایت به منظور حفظ منافع و مصالح عمومی فوتبال کشور، بدین وسیله لغو مجمع عمومی انتخابات مورخ 8 شهریور 1401 انجام شود

بدیهی است مجمع عمومی انتخابات فدراسیون بلافاصله پس از رسیدگی به موارد فوق و اصلاح فرآیندهای مربوطه در زمان مقتضی و بر اساس قوانین، مقررات و الزامات مندرج در اساسنامه تشکیل خواهد شد.

کامرانی фор: кодхай эхалки фифа брый текстолний бод недешено

دبیر فدراسیون فوتبال دلیل لغو مجمع انتخاباتی این فدراسیون را رعایت نکردن اصول اخلاقی فیفا و این فدراسیون عنوان کرد.

حسن کامرانی فر، دبیر فدراسیون فوتبال گفت: نامه های زیادی به فدراسیون فوتبال آمده که به آنها توجهی نشده و کدهای اخلاقی فیفا در آن ذکر شده است. آخرین نامه ای که ساعت یک بعد از ظهر دوشنبه به فدراسیون رسید، با صلاحدید کمیته مقدماتی آن را گذاشتیم و تا ساعت 10 منتظر جواب بودیم، اما کمیته بدوی بدون پاسخ از فدراسیون خارج شد. .

وی ادامه داد: در اتفاقات قبل از انتخابات منشورهای اخلاقی فدراسیون فوتبال و به ویژه فیفا رعایت نشد و به این نتیجه رسیدیم که انتخابات برگزار نشود. کمیته بدوی نیز به وظایف خود در این زمینه عمل نکرد و به زودی تاریخ برگزاری مجمع جدید انتخابات را اعلام خواهیم کرد. این تصمیم به نفع فوتبال و جامعه ورزش خواهد بود و به سرعت تاریخ جدید را اعلام خواهیم کرد.

کامرانی فر در خصوص اینکه آیا برگزار نشدن مجمع انتخاباتی منجر به تعلیق فوتبال ایران می شود، توضیح داد: عدم برگزاری این مجمع و انتخابات هیچ توافق بدی برای فوتبال ایران به دنبال نخواهد داشت و تعلیق هم نتیجه ای نخواهد داشت. همچنین در اسرع وقت تمامی مدارک لازم در این زمینه را ارائه خواهیم کرد.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر