یک معمای پیچیده ریاضی که ذهن هزاران نفر را مجذوب خود کرده است!

پخش بازی های فکری به تقویت مهارت های ذهنی شما کمک می کند و راه خوبی برای آموزش مغز شما برای تفکر به روش های مختلف است. وقت گذاشتن برای حل این سوالات به رشد تمرکز، حافظه و مهارت های تحلیلی کمک می کند.

اکثر مردم یا عاشق ریاضی هستند یا رابطه خوبی با آن ندارند. در هر صورت، هر بار که به پازل های مختلف فکر می کنید، حل آنها آسان تر می شود.

این معمای پیچیده ریاضی ذهن هزاران نفر را مجذوب خود کرده است اما راه حل ساده ای دارد!

این سوال پیچیده ذهن هزاران نفر را به خود مشغول کرده است. اما یک راه ساده برای حل این مشکل وجود دارد.

این معمای ریاضی شبکه‌ای از اعداد را نشان می‌دهد که هر کدام در یک ردیف و ستون خاص قرار گرفته‌اند و از شما می‌خواهد در خانه‌ای که علامت سوال در آن قرار دارد، عدد صحیح را پیدا کنید.

این معمای ریاضی در Reddit منتشر شده است و بسیاری از افراد را گیج کرده است. افراد زیادی برای حل این معما تلاش کرده اند و برخی می گویند هر چه فکر می کنند راهی پیدا نمی کنند. به این سوال فکر کنید و پاسخ زیر را بخوانید.

پاسخ

آیا می توانید پازل را حل کنید؟ خیلی ها جواب نگرفتند یا جواب اشتباه دادند.

اگر به ستون وسط نگاه کنید، عدد سمت چپ شکل برابر است با مجموع دو ستون کناری و عدد سمت راست تفاوت بین آنهاست. در نتیجه پاسخ سوال 53 به شرح زیر است

اگر نمی توانید سوال را حل کنید نگران نباشید. هرچه بیشتر در مورد معماهای ریاضی فکر کنید، حل آنها آسان تر است.

منبع: روزیاتو

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop