یک شب در بهترین بازی فوتبال پیکاپ جهان

بازیکنان در نزدیکی حصار زنجیره‌ای در لبه زمین، در حالی که هوا و آب زیادی جذب می‌کردند، روی سه نقطه اصلی اختلاف تمرکز کردند و بلافاصله بازی را که به‌تازگی به پایان رسیده بود تشریح کردند. به طور غریزی برای حل هر کدام به گروه های کاری ویژه تقسیم شدند.

ابتدا، بررسی کرد که آیا مجازات نامشخصی وجود دارد، همانطور که شاکی قربانی ادعا می کند. دومی بررسی کرد که آیا خطای بسیار فاحش از پیش طراحی شده بود (بله) و/یا ضمانت شده (همچنین بله). سومی این موضوع را بررسی کرد که تعداد دفعات انحراف قبل از آخرین گل از 12 گل بازی رخ داده است – تخمین زده شده از دو تا “حدود یک میلیون” – و بنابراین اینکه آیا گل مجاز به طور منطقی می تواند تقصیر دروازه بان تلقی شود یا خیر.

قبل از اینکه این مشکل حل شود، بررسی کوتاه شد. برای پرداخت سهم خود برای استفاده از زمین، هر بازیکن باید در کیف پول یا جیب خود فرو می کرد تا کمی بیش از 5 تا 6 دلار پیدا کند. همانطور که آنها به سمت پارکینگ می رفتند، بحث جای خود را به بحث در مورد برنامه های عصر و هفته آینده داد.

همه اینها بخشی از مراسم نبرد، بازی خراشیدن، مبارزه است. این مکالمه ای است که هزاران بار در هفته پس از هزاران بازی در سراسر جهان اتفاق می افتد. تنها تفاوت در اینجا صلاحیت افراد درگیر است.

20 بازیکنی که حدود 120 دلار برای یک ساعت بازی در زمین مصنوعی غیرمعمول در جنوب منچستر پرداخت کردند، به محیط کمی متفاوت عادت کردند. بین آنها بیش از 1000 بازی در لیگ برتر انگلیس انجام دادند و بیش از 100 گل به ثمر رساندند. آنها در چندین کشور به صورت حرفه ای بازی کرده اند. در میان آنها بازیکنانی هستند که جام ها را به دست آورده اند، طعم لیگ قهرمانان را چشیده اند و نماینده کشورشان هستند.

آنها شهرت خود را نسبتاً سبک می پوشند. هیچ پیراهن ماکتی با نام آنها وجود ندارد. فقط این زوج تا آنجا پیش می روند که از شورت های منقش به گرز استفاده می کنند. با این حال، بازی آنها را برای چند دقیقه تماشا کنید، و واضح است که این بازی اتفاقی نیست.

همانطور که یکی از گیمرها می گوید، کیفیت صفحه نمایش “ترسناک” است. همانطور که اتفاق افتاد: قربانی پنالتی جنجالی راول موریسون، زمانی منچستریونایتد و وستهم است. داور بحث خطا، کولئون لسکات، قهرمان لیگ برتر و جام حذفی منچسترسیتی است.

به طور گسترده پذیرفته شده است که با استعدادترین بازی معمولی – و فوق العاده ترین روحیه رقابتی – استفن ایرلند است که یک دهه را در منچسترسیتی و استون ویلا گذراند. دو بازیکنی که با کشش ساق پا از جنجال اجتناب کردند، پاپیس سیسه و عمر نیاسه هستند که به ترتیب از نیوکاسل یونایتد و اورتون بودند.

آنها بخشی از کادر حرفه ای هستند که هر هفته به اینجا می آیند تا در بهترین بازی فوتبال پیک آپ جهان شرکت کنند – اکثر آنها اخیراً بازنشسته شده اند، بنابراین هنوز زنگار شروع نشده است.

برای چنین چیزی در نظر گرفته نشده است. بازی هفتگی از چند سال پیش شروع شد، زمانی که قرنطینه ویروس کرونا شروع به کاهش کرد، زمانی که گروهی از دوستان – که بیشتر آنها به صورت نیمه حرفه ای در طبقات پایین هرم فوتبال انگلیس بازی می کردند – Farmers را تشکیل دادند، تیمی آماتور برای بازی کردن. برای. یکشنبه ها با هم

این قسمت از منچستر دنیای نسبتا کوچکی است. حومه جنوبی سرسبز شهر و حومه‌ی طلاکاری‌شده شمال چشایر میزبان ده‌ها بازیکن حرفه‌ای، چه فعلی و چه سابق است. طولی نکشید که چند تن از آنها، دوستان دوستان، دعوتنامه پیوستن را پذیرفتند.

کیال کولاچر، یکی از بنیانگذاران تیم، گفت: از آنجا به سرعت از آنجا خارج شد. به زودی، کشاورزان در برخی بازی ها با “30 گل یا بیشتر” پیروز شدند. بعد از مدتی، واقعاً جالب نبود. حریفان تیم احتمالاً به طور کلی موافق هستند. همه افراد درگیر تصمیم گرفتند که شاید بهتر باشد که حرفه ای های سابق بین خودشان بازی کنند.

به این ترتیب، نمایش های یک ساعته آنها در شب های سه شنبه یا چهارشنبه متولد شد. لیست مهمانان فقط بزرگتر شد. چند هفته می‌تواند آنتونیو والنسیا، جان اوشی، دنی سیمپسون و دنی درینکواتر را که همگی قهرمان لیگ برتر هستند، یا ندوم اونوها، سابق منچسترسیتی و اکنون تحلیلگر ESPN در آن حضور داشته باشند. همانند سال گذشته، دیل استیونز، بازیکن لیگ برتری بازیکن اصلی است.

افراد زیادی هستند که سال ها را در لیگ فوتبال انگلیس سپری کرده اند. تعداد کمی از 66 عضو گروه واتس اپ این تیم حداقل تجربه نیمه حرفه ای دارند. بازی ها، به بیان ملایم، رقابتی هستند.

جو تامپسون که 13 سال را عمدتاً به عنوان یک حرفه ای برای Rochdale گذرانده است، گفت: “شب قبل یک شب زود خواهم داشت.” بعد از ظهر، دراز می کشم، درست غذا می خورم، هیدراته می کنم: تمام کارهایی که به عنوان یک حرفه ای انجام می دهم. شما نمی خواهید به خودتان بدی کنید یا با استانداردها آزادی عمل کنید. احساس می کنید دائماً در حال آزمایش هستید. شما باید شجاع باشید وگرنه گروه به شما خواهند گفت.”

هیچ کمبودی برای نامزدهایی وجود ندارد که می‌خواهند ببینند آیا می‌توانند آن را به پایان برسانند یا خیر. افراد زیادی منتظر پیوستن به گروه واتس اپ هستند که اکنون یک خط مشی یک به یک دارد. اولویت با ورودی های جدید آینده است که بیشترین عملکرد را در لیگ قهرمانان و لیگ برتر داشته اند.

برای برخی، جذابیت حداقل تا حدی عملی است. تامپسون گفت: «این کار مدام مردم را به هم می زند. “اگر قرارداد شما تمام شده است و به دنبال یک باشگاه هستید، می توانید هر چقدر که می خواهید در ورزشگاه در فرم خود بمانید، اما هیچ چیز نمی تواند جایگزین شدت یک مسابقه شود.” سیمپسون گفت که این به او کمک کرده تا در شرایطی که در انتظار یک باشگاه جدید است، “فوتبال مناسب” بماند. بسیاری از اعضای گروه انتظار دارند موریسون، که اخیراً با دی سی یونایتد در MLS حضور داشت، به زودی بازیکن آزاد شود.

برای اکثریت قریب به اتفاق، بازی نیاز معنوی را برآورده می کند. تامپسون یک مورد معمولی نیست. در طول زندگی حرفه‌ای‌اش، دو بار به نوعی لنفوم هوچکین تشخیص داده شد. او هر دو بار به بازی بازگشت، اما با توصیه پزشکی در سال 2019 در سن 30 سالگی بازنشسته شد. در نتیجه، او گفت که “کنار آمدن” با ترک بازی نسبتا آسان است.

بسیاری این انتقال را دشوارتر می دانند. الکس بروس، مدافع 14 باشگاه در دوران حرفه ای تقریبا دو دهه، بازنشستگی را با “سقوط از صخره” مقایسه کرد. او گفت: “هیچ چیزی جمع و جور نیست، و بعد یک روز شما در خانه هستید و به این فکر می کنید که با خودتان چه کار کنید.” بازیکنان به همان اندازه که به خود ورزش علاقه مند هستند، می گویند که در خارج از محوطه رختکن احساس فقر می کنند. بروس گفت: “شما نهادینه شده اید.” “دلت برای محیط زیست تنگ شده است.”

به گفته اعضا، گروه واتس‌اپ – جریانی مداوم از کنایه‌های ملایم، انتقادهای سبک و کارشناسان خارجی فوتبال – شبیه‌سازی دیجیتالی از ریتم زندگی روزمره در داخل باشگاه ارائه می‌کند. و خود بازی ها خروجی ای برای میل رقابتی فراهم می کنند. بروس گفت: «این بهتر از رفتن به باشگاه و دویدن تنها روی تردمیل است.

بیش از هر چیز، هر آب و هوا، همه آنها را به یک مکان قابل توجه در جنوب منچستر می آورد.

فوتبالیست بودن البته یک سرگرمی باشکوه و پر زرق و برق است. اما تامپسون گفت: “حدود 20 سال است که شما را نابود می کند.” فشار شدید است. سیاست سمی است. آژانس کمی وجود دارد: شانس یک بازیکن می تواند با یک مصدومیت ناگوار، یک مدیر درمانده، یک تصمیم اشتباه تغییر کند.

در پایان هیچ احساسی وجود ندارد. تامپسون گفت: “بیشتر مردم ترک نمی کنند.” آنها را بازنشسته می کند. فوتبال بی امان جلو می رود.

حتی اگر فقط یک بار در هفته باشد، این بازیکنان می توانند با شرایط خود وارد بازی شوند. هیچ جمعیتی وجود ندارد. پولی جز هزینه استفاده از سایت وجود ندارد. هیچ فشاری نیست جز فشاری که به خودشان وارد می کنند. همه آنها نشانه های یک زندگی سپری شده در ورزش حرفه ای را دارند. آن روزها تمام شده است، اما آنها نمی خواهند خداحافظی کنند. تنها کاری که آنها می خواهند انجام دهند این است که بازی کنند.

تامپسون در حالی که همکاران و دوستانش را تماشا می‌کردند، گفت: «شما در زمین، در هوای تازه، مشغول جمع‌آوری هستید. «زمانی که بازی را شروع کردم، همینطور بود. فکر می‌کنم برای بیشتر آنها یک ساعت در هفته احساس آزادی می‌کنند.»

یعنی چیز ارزشمندی می دانند. تابستان امسال، این گروه چندین بازی نمایشگاهی را با تیم‌های محلی انجام داد که با نام مستعار Inter Retirement فعالیت می‌کردند. از آن زمان، یک شرکت تولید با ایده باز کردن یک کانال یوتیوب به آنها نزدیک شد و بازی های شخصی آنها را به محتوای عمومی تبدیل کرد.

البته، آنها می توانند شایستگی را در پروپوزال ببینند، اما یک ایراد بیش از هر چیز باعث توقف آنها می شود. عمل مشاهده ماهیت رویداد را تغییر می دهد. فوتبال را دوباره تبدیل به شغل می کرد. هفته ای یک بار به این منطقه می آیند چون دوربینی وجود ندارد. بدون روشنایی، بدون فشار.

اینجا بالاخره می توانند بازی کنند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop