یک بازیکن فوتبال ایالت میشیگان که به حریف ضربه زد به جرم خود اعتراف کرد

وکیل او گفت، یک بازیکن فوتبال ایالت میشیگان که فصل گذشته به دلیل ضربه زدن به بازیکن حریف با کلاه خود در جریان تیراندازی در تونل استادیوم با اتهامات جنایی روبرو شده بود، پنجشنبه به جرم خود اعتراف کرد.

در یک معامله با دادستان، بازیکن، خاری کرامپ، 20 ساله، پس از شکست دادن حریف دانشگاه میشیگان، به یک مورد حمله و یک مورد ضرب و جرح و یک مورد حمله جنایتکارانه و باطری در ارتباط با دعوای 29 اکتبر اعتراف کرد. به گفته وکیل مایک نیکولز، ایالت میشیگان، 29-7.

اتهام حمله تشدید شده ای که آقای کرامپ در ابتدا با آن روبرو بود توسط دادستان کنار گذاشته شد و پس از تکمیل برنامه ای تحت قانون تجربه جوانان هلمز که به افراد بین 18 تا 25 سال یک سوابق پاک می دهد، سوابق جنایی او حذف خواهد شد. آقای نیکولز دوران آزمایشی خود را با موفقیت به پایان رساند.

آقای کرامپ قرار است در 31 ژانویه محکوم شود. حمله و شارژ باتری حداکثر 93 روز حبس دارد. آقای نیکولز گفت که انتظار ندارد موکلش با زندان مواجه شود.

به گزارش آسوشیتدپرس، سدریک سیمپسون، قاضی دادگاه منطقه واشتناو، از این معامله راضی به نظر می‌رسد و درباره نقشی که استاد دانشگاه مریلند بازی کرده، شوخی می‌کند.

او با اشاره به نام مستعار تیم‌های ورزشی دانشگاه گفت: «به خوبی با آن برخورد شد، اما فقط یک مریلند تراپین می‌توانست این کار را انجام دهد».

توافق نامه دادخواهی با دفتر دادستانی شهرستان Washtenaw، که بلافاصله به ایمیل درخواست نظر در روز پنجشنبه پاسخ نداد، تقریباً دو ماه پس از ویدئویی که آقای کرامپ و شش بازیکن دیگر را در حال مشاجره با Ja’Den بازیکن میشیگان نشان می‌داد، صورت می‌گیرد. مک باروز.

این ویدئو نشان داد که آقای کرامپ کلاه خود را به سمت آقای مک باروز در داخل تونل در استادیوم میشیگان تاب می‌دهد، در حالی که آهنگ مبارزه دانشگاه میشیگان در پس‌زمینه پخش می‌شد و در حالی که کارکنان و افسران در هم می‌آیند، هم تیمی‌های آقای کرامپ نیز از پشت به دفاع ضربه می‌زنند. که در.

شش بازیکن دیگر ایالت میشیگان در ارتباط با این اپیزود به بدرفتاری متهم شده اند.

اقدامات آقای کرامپ باعث خشم هواداران فوتبال شده است. به گفته آقای نیکولز، برخی مستقیماً به آقای کرامپ در شبکه های اجتماعی پیام داده بودند و نظرات منفی خود را در مورد او به شکلی بی ادبانه ابراز کردند. جیم هاربا، سرمربی میشیگان ولورینز در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه اکتبر گفت آنچه در تونل اتفاق افتاد “فوق العاده” بود.

وی با بیان اینکه باید پاسخگویی باشد، گفت: «مشاهده ویدیوها آزاردهنده است.

دانشگاه میشیگان فوراً به ایمیلی که پنج شنبه شب به دنبال نظر بود، پاسخ نداد.

آقای کرامپ توسط سرمربی مل تاکر از تیم حذف شد. به گفته آقای نیکولز که گفت موکلش از کارهای خود پشیمان شده است، او هشت بازی اول فصل آینده را از دست خواهد داد.

آقای نیکولز گفت: “واقعاً سخت بود و من به او افتخار می کنم که با آن مبارزه کرد.”

آقای نیکولز گفت، در ماه دسامبر، آقای کرامپ به آقای مک باروز نامه نوشت تا از اقدامات خود عذرخواهی کند.

پس از اتفاقی که در آن شب در داخل تونل رخ داد، آقای کرامپ به کار بر روی کار کلاسی و شرطی سازی خود ادامه داد.

آقای نیکولز گفت: “او هنوز ثبت نام کرده است، او هنوز در بورس تحصیلی است و از نظر فنی هنوز در تیم است، حتی اگر محروم است.” او افزود که “وقتی بالاخره تعلیق تمام شد، او می تواند کاری را که دوست دارد انجام دهد.”

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت

تماس با ما