یکی از بهترین های ایرانی گابریل ژسوس در آرسنال

تیم فوتبال آرسنال برای جذب مهاجم ایرانی منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالات و نقل و انتقالات در ژانویه است.

خرید تابستانی آرسنال برای گابریل ژسوس از منچسترسیتی بسیار مثبت بود، زیرا این مهاجم در 11 بازی اول خود برای این باشگاه 5 گل به ثمر رساند و 4 پاس گل داد. با این حال، گزارش های اخیر حاکی از آن است که آرسنال قصد دارد در ژانویه مهدی طارمی، مهاجم پورتو را به خدمت بگیرد.

این بازیکن 30 ساله احتمالا در سمت راست خط حمله تیم ملی ایران در دوحه بازی خواهد کرد و بزرگترین تهدید ایران برای انگلیس نیز در نظر گرفته خواهد شد. میکل آرتتا سرمربی تیم آرسنال به دنبال خرید زیادی برای تیمش است و گابریل ژسوس دیگر مهاجم سرشناس برزیلی نیز برای این تیم در نظر گرفته شده است که می توانند بهترین زوج ممکن را در کنار هم تشکیل دهند. او در طول دوران حرفه ای خود در 296 بازی باشگاهی موفق به زدن 148 گل و 77 پاس گل شد.

این بازیکن ایرانی در این فصل در 12 بازی در تمامی رقابت ها 7 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل داده است که نشان از استعداد تهاجمی او در طول بازی دارد. عملکرد او در 9 مسابقه ای که در لیگ انجام داد، امتیاز کلی 7.71/10 را از WhoScored برای او به ارمغان آورد که او را به بهترین گلزن پورتو تبدیل کرد. این رتبه بسیار نزدیک به امتیازی است که گابریل ژسوس در این فصل کسب کرده است (7.73/10) که او را به بهترین گلزن آرسنال تبدیل می کند.

با توجه به آمار گلزنی دو مهاجم در هر ضربه یکسان (0.17) در این فصل، مشخص است که آنها تا چه اندازه می توانند شراکت قدرتمندی در تیم میکل آرتتا ایجاد کنند. همچنین سن و تجربه طارمی می تواند او را به بازیکن هجومی مفیدی برای عیسی تبدیل کند تا با او بازی کند و از او یاد بگیرد و همچنین آرسنال را به تیم هجومی کشنده تری تبدیل کند.

جریانی که توسط ریو فردیناند به خاطر گلی که در فصل گذشته در لیگ قهرمانان اروپا به چلسی زد مورد تمجید قرار گرفت، او مطمئناً اعتبار تهاجمی برای اضافه شدن به تیم دارد. در حالی که پورتو مشتاق حفظ او است، اگر فرصتی برای جذب یک مهاجم در پنجره نقل و انتقالات ژانویه آینده وجود داشته باشد، این دقیقا همان فرصتی است که آرسنال به دنبال آن است.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop