گران ترین هتل ایران متعلق به کدام شهر است؟

در رفتن– هتل اسپیناسپالاس در بالای لیست گران ترین هتل های ایران قرار دارد. به طوری که یک شب اقامت در طبقات بالا می تواند حدود 15 میلیون تومان هزینه داشته باشد و کمترین هزینه اقامت در هتل اسپیناس پالاس که به اتاق های طبقات چهارم تا نهم متصل است، شبی پنج میلیون و 300 هزار تومان است. که تقریبا معادل دستمزد یک ماه حقوق می باشد کار محسوب می شود. هتل قصر طلایی مشهد، هتل بزرگ رامسر، هتل عباسی اصفهان و هتل لاله کندوان در اطراف تبریز از معروف ترین و گران ترین هتل های ایران هستند.

شماره یک | هتل بزرگ رامسر

ضمنا هتل بزرگ رامسر جزء گروه هتل های پارسیان است و مجموعه جدید آن در سال 46 ساخته شده است. این هتل دارای 152 اتاق و سوئیت است که یکی از اقامتگاه های چهار ستاره شمال کیشور است و حداقل هزینه اقامت در آنها حدود دو میلیون تومان است. هتل بزرگ رامسر این قیمت را برای اتاق های دو تخته درخواست می کند. اقامت در اتاق های هتل ماه عسل رامسر – ظرفیت دو نفر – شبی دو میلیون و 329 هزار تومان هزینه دارد و این مبلغ برای اتاق های سه نفره به دو میلیون و 847 هزار تومان می رسد. هزینه اقامت در سوئیت های چهار نفره هتل بزرگ رامسر که گران ترین گزینه برای مهمانان این هتل محسوب می شود هم اکنون شبی چهار میلیون و 90 هزار تومان است. آژانس های مسافرتی داشتن پارکینگ و نزدیک بودن به دریا را جزو امکانات هتل بزرگ رامسر می دانند و مسافرانی که از تجربه اقامت خود در آنجا نوشته اند، نبود ترانسفر فرودگاهی و استخر را از معایب آن می دانند.

شماره دو| هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد کنار الماس 2 و درویش یکی از گران ترین اقامتگاه های این شهر است. هتل قصر طلایی مشهد فاصله چندانی با حرمسرا ندارد و در اواخر دهه 80 افتتاح شد. این هتل دارای 16 طبقه و 358 اتاق، سوئیت و آپارتمان است و یکی از بزرگترین هتل های پنج ستاره ایران به شمار می رود. کمترین قیمت برای اقامت در هتل قصر طلایی مشهد برای اتاق های تک نفره اکونومی یک میلیون و 431 هزار تومان است. همین هزینه برای اتاق های دو نفره یک میلیون و 953 هزار تومان و برای سوئیت های دو نفره حداقل سه میلیون و 321 هزار تومان است. همچنین هزینه اقامت در سوئیت های چهار نفره در هتل قصر طلایی مشهد از چهار میلیون و 590 هزار تومان شروع می شود و گران ترین گزینه در این هتل سوئیت های یک خوابه چهار تخته است که هزینه آن شش میلیون و شبی 651 هزار تومان. هتل قصر طلایی مشهد در توضیح امکانات آپارتمان ها و سوئیت ها حمام با وان، مینی بار رایگان و … را ذکر کرده است.

شمر سه| هتل لاله کندوان تبریز

هتل لاله کندوان در روستایی به همین نام و به شکل صخره ساخته شده است. مسئولان هتل لاله کندوان آن را سومین هتل جهان می دانند و اتاق های آن را با نام کارانا عرضه می کنند. هتل لاله کندوان که در 40 کیلومتری تبریز قرار دارد دارای 40 اتاق یا شیر آب، لابی، کافی شاپ، رستوران، خشکشویی، سالن کنفرانس، صندوق امانات است و مسافران می توانند در لابی از اینترنت استفاده کنند. . حداقل هزینه اقامت در هتل لاله کندوان در نیمه اول فروردین یک میلیون و 20 هزار تومان است و برای این مبلغ اتاق های رزرو یک شب دو نفره بدون جکوزی در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال آپارتمان دو خوابه جکوزی هستید باید حداقل یک میلیون و 480 هزار تومان کنار بگذارید. اقامت در اتاق زیر شیروانی برای چهار نفر (با جکوزی) دو میلیون و 90 هزار تومان هزینه دارد و این هزینه حدود دو میلیون و 590 هزار تومان است.

شماره چهار هتل عباسی اصفهان

هزینه اقامت در هتل عباسی اصفهان به شش میلیون و 390 هزار تومان می رسد. این مبلغ برای مسافرانی که سوئیت های سه خوابه هتل عباسی اصفهان را با ظرفیت شش نفر انتخاب می کنند شگفت انگیز است. هزینه اقامت در آپارتمان های دو خوابه (چهار نفره) هتل عباسی به چهار میلیون و 460 هزار تومان می رسد و کمترین قیمت در اتاق های دو تخته هتل عباسی است. تقریبا دو میلیون و 340 هزار تومان. سالن بدنسازی، استخر سرپوشیده، جکوزی و سونا بخشی از امکانات این هتل پنج ستاره است که در خیابان چهارباغ عباسی اصفهان واقع شده و دارای 225 اتاق در سه طبقه می باشد.

شماره پنج | هتل اسپیناسپالاس تهران

هتل اسپیناسپالاس در شمال غرب تهران واقع شده است. این هتل در سال 1373 با حضور معاون اول رئیس جمهور ساخته شد و اکنون یکی از جدیدترین هتل های پنج ستاره گران ایران به شمار می رود. این هتل با 28 طبقه، 12 سالن، سالن آمفی تئاتر و بیش از 500 اتاق و سوئیت یکی از بزرگترین اقامتگاه های کیشور است. کمترین هزینه اقامت در هتل اسپیناسپالاس اکنون پنج میلیون و 300 هزار تومان است و مربوط به اتاق های چهار تا نه طبقه است. رزرو اتاق های دو تخته در طبقات 16 تا 20 هتل اسپیناس پالاس پنج میلیون و 900 هزار تومان هزینه دارد و برای این مبلغ اتاق های سه تخته در طبقات چهار تا نهم به شش میلیون و 500 هزار تومان می رسد. بد نیست بدانید هزینه اقامت در سوئیت های سنجار (کلاس 16 تا 20) با ظرفیت دو نفر در هتل اسپیناسپالاس می تواند حدود 15 میلیون تومان هزینه داشته باشد. فضای بازی کودکان، استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، کتابخانه، کافی شاپ، سالن زیبایی، سالن بدنسازی تنها بخشی از امکانات هتل اسپیناسپالاس تهران می باشد.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر