کی روش و جواد نکونام در پشت صحنه هتل با هم ملاقات می کنند

کارلوس کی روش سرمربی فعلی تیم ملی روز گذشته و قبل از شروع رقابت ها به طور اتفاقی در هتل المپیک با جواد نکونام سرمربی تیم فولاد دیدار کرد. او قصد داشت برای ناهار به یکی از رستوران های هتل برود که به طور اتفاقی جواد نکونام را دید و او را در آغوش گرفت. روابطی که هرگز کاهش نیافته و از بین نرفتند و هر دو طرف همواره از جایگاه یکدیگر آگاه بوده اند.

جواد نکونام، سرمربی فولاد که اردوی 6 روزه تیمش را در تهران آغاز کرده و قرار است دیداری دوستانه داشته باشد، ساعتی با کارلوس کی روش گفت و گوی خصوصی داشت و هیچکدام از آنها با یکدیگر صحبتی نداشتند. این موضوع تغییر کرده است آنچه مسلم است نکونام به طور قطع همراه با تیم ملی در اردوی اتریش حضور نخواهد داشت و فدراسیون و باشگاه فولاد هر کدام موضع متفاوتی را برای حضور جواد نکونام اعلام کرده اند.

احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون در این خصوص گفت که جواد نکونام هم سرمربی این تیم خواهد ماند و هم به عنوان کمک مربی در تیم ملی فعالیت خواهد کرد. این شرکت با واکنش حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد همراه شد و وی این اظهارات را تکذیب کرد.

کی روش و جواد نکونام در پشت صحنه هتل با هم ملاقات می کنند

ورزش سه


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم