کنترلر ارز در دیترویت شروع به کار در REACH می کند

واشنگتن – مایکل جی. هسو، مسئول کنترل ارز امروز به رهبران مدنی، حامیان جامعه و بانکداران پیوست تا دیترویت REAch را راه اندازی کنند.

دفتر کنترل ارز (OCC) پروژه میزگرد دسترسی و تغییر اقتصادی REAch را راه اندازی کرد تا رهبران صنعت بانکداری، سازمان های حقوق مدنی، تجارت و فناوری را گرد هم آورد تا موانع را به طور کامل و عادلانه شناسایی و کاهش دهد. دسترسی داشته باشید. و مشارکت عادلانه در اقتصاد کشور. دیترویت REACH سومین تلاش منطقه ای آژانس است.

سرپرست سرپرست هسو گفت: «پروژه REAch ذینفعان جامعه علاقه‌مند را گرد هم می‌آورد تا موانعی را که دسترسی کامل، عادلانه و برابر جوامع محروم از نظر اقتصادی را در اقتصاد و سیستم مالی ما محدود می‌کند، از بین ببرند.» با گسترش تلاش‌های محلی‌مان در جامعه بزرگ دیترویت، ما همچنان به ارائه یک انجمن برای حمایت از شمول مالی برای آمریکایی‌های سخت‌کوش ادامه می‌دهیم.»

دیترویت REAch تلاش‌های رسمی را برای ترویج دسترسی بیشتر به مالکیت خانه مقرون به صرفه، افزایش تأمین مالی کسب‌وکارهای کوچک و گسترش دسترسی به اعتبار برای جوامع محروم و محروم در دیترویت سازماندهی و آغاز خواهد کرد.

هانتینگتون از اینکه بخشی از پروژه REACH است هیجان زده است. گری تورگو، رئیس هیئت مدیره ملی هانتینگتون، گفت: ما مفتخریم که با شرکای اجتماعی خود در تلاش برای تضمین دسترسی برابر به شمول مالی در اقتصاد کشور برای جوامع متنوع و کم منابع دیترویت، صدای مشارکتی هستیم. بانک. ما به عنوان بخشی از طرح‌های وام‌دهی مقرون‌به‌صرفه، محصولات و برنامه‌هایی با پیش‌پرداخت پایین، کمک هزینه بسته شدن و قوانین اعتبار انعطاف‌پذیر توسعه داده‌ایم. هانتینگتون تعهدی دیرینه به دیترویت دارد و ما مشتاقانه منتظر گسترش روابط خود با شهر و شرکای آن به عنوان بخشی از پروژه REACH هستیم.

دینا هریس، بنیانگذار و مدیر عامل National Faith Homebuyers افزود: «می‌دانم که می‌توانیم تأثیر مثبتی بر دیترویترز بگذاریم و موانعی را که جوامع محروم و از نظر اقتصادی ضعیف در هنگام تلاش برای خرید خانه یا توسعه کسب‌وکار خود با آن مواجه هستند، برطرف کنیم.» “من مشتاقانه منتظر همکاری با سایر شرکت کنندگان REACH هستم تا ساکنان دیترویت بیشتری را وارد جریان اصلی مالی کنم.”

لینک های مربوطه

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop