کام تالیای مسی را کاسمیرو کرد!

کد خبر: 1946619 |
04 سه شنبه 1402 در 22:07 |
69.8K بازدید |

5
نقطه نظر

لیونل مسی هدایایی را که به ناصر الخلیفه کشف کرده بود به نیمار داد و او آنها را در حراجی به نفع کودکان بی بضاعت به حراج گذاشت.

کام تالیای مسی را کاسمیرو کرد!

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی هدیه ای را که پیش از بازی فینال از ناصر الخلیفه، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن خواسته بود، به نیمار داد.

دوران حرفه ای مسی در پاری سن ژرمن پس از شکست 3-2 مقابل کلرمون فران در پارک دو پرنس به پایان رسید. اگرچه این نتیجه برای باشگاه پاریس ناامیدکننده بود، اما ناچیز بود زیرا آنها قبلاً در لیگ فرانسه قهرمان شده بودند.

1891209

قبل از بازی، الخلیفی، رئیس باشگاه به رختکن رفت و شماره طلایی 30 را به او داد، شماره ای که در دو سال حضورش در این باشگاه بر تن داشت.

سرخیو راموس که در تابستان امسال نیز این باشگاه را ترک می کند، به کشف مشابهی دست یافت. با این حال، جام به نیمار رسید. تیم ملی برزیل این جایزه را برای بنیاد خود در برزیل که به کودکان محروم کمک می کند به حراج گذاشته است. جام نقره ای را شخصی به نام کاسمیرو به قیمت 158 هزار یورو خریداری کرد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

Home AppliancesDigital currencydigital currency tutorialدانشگاهاخبار جدیدPurchase guidedigital currency channelbuying from shopThe price of the chandelierخبر
تماس با ما