کارکنان راه‌آهن بریتانیا آخرین اعتصاب‌های خود را آغاز کردند

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

کارکنان راه‌آهن بریتانیا روز شنبه آخرین اعتصاب‌های خود را برگزار کردند که دومین اعتصاب در سه روز اخیر بود، زیرا تورم بالای دهه‌ها حقوق‌ها را تحت تاثیر قرار داده و باعث کناره‌گیری صنایع مختلف شد.

توقف ده‌ها هزار کارگر باعث اختلال در سفرهای تفریحی آخر هفته شد، زیرا از هر پنج قطار تنها یک قطار در حال حرکت است و برخی مناطق خدماتی ندارند.

این در طول تابستانی از اقدامات صنعتی در سراسر بریتانیا، با کارکنان بخش های مختلف برای افزایش دستمزد و شرایط کاری بهتر انجام می شود.

میک لینچ، دبیر کل اتحادیه راه‌آهن، دریانوردی و حمل‌ونقل (RMT) که یکی از اعتصاب‌کنندگان است، گفت: «ما نمی‌توانیم قلدری یا کلاه‌برداری را برای پذیرش یک معامله خام برای اعضای خود تحمل کنیم.»

دولت باید مداخله خود را در این اختلافات متوقف کند تا کارفرمایان بتوانند با ما به توافق برسند.»

او هشدار داد که اخراج های بیشتر احتمال دارد مگر اینکه مصالحه ای در مورد افزایش دستمزدها و شرایط و ضوابط کاری حاصل شود.

با این حال، گرانت شاپس، وزیر حمل و نقل گفت که «رویکرد هماهنگ» اتحادیه‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها «مصمیم هستند تا حد ممکن بدبختی ایجاد کنند».

توقف روز شنبه، که برای ضربه زدن به هواداران فوتبال و کریکت و همچنین تماشاگران جشنواره، گردشگران و تعطیلات برنامه ریزی شده بود، تا صبح یکشنبه سرایت خواهد کرد.

این به دنبال خروج مشابهی از پنجشنبه و اعتصاب در سراسر سیستم حمل و نقل لندن در روز جمعه است.

آمارهای رسمی روز چهارشنبه نشان داد که تورم بریتانیا به بالاترین رقم در 40 سال گذشته بالای 10 درصد رسیده است، زیرا افزایش قیمت مواد غذایی و انرژی به میلیون ها نفر آسیب زده است.

بانک مرکزی انگلیس تورم را در سال جاری به بالای 13 درصد پیش بینی کرده است که اقتصاد بریتانیا را وارد یک رکود عمیق و طولانی خواهد کرد.

اعتصابات راه آهن باعث اختلاف نظر شده است و برخی ابراز نارضایتی کردند اما برخی دیگر از کارگران حمایت کردند.

گرگ الوود، مشاور استخدام 26 ساله، این هفته در یک ایستگاه غیرعادی ساکت یوستون در لندن به خبرگزاری فرانسه گفت: “من تمام همدردی های دنیا را با آنها دارم.”

همه دوست دارند تلاش کنند و بین مردم تفرقه بیندازند، اما این چیزی است که به نظر من مردم باید به آن پایبند باشند.»

(AFP)

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop