چهار راه‌ها سکسی برای بهبود کارتن سه لایه شما

برای مثال اگر بسته بندی در بدو ورود به بندر مقصد آسیب ببیند و شرکت حمل کننده اثبات کند که حمل و نقل آن باعث خسارت نشده، فروشنده یا صادر کننده مسئول هرگونه خرابی خواهند بود. به عنوان مثال، شرکت هایی وجود دارند که با توجه به شرایط دمای شدید که محموله در مسیر تا مقصد را تحمل می کند را مورد آزمایش قرار می دهند تا اطمینان حاصل کنند کالا در این شرایط آسیب نمی بیند.

چرا اکثر کارتن پنج لایه شکست می خورند

تولید کننده کارتن به یاد داشته باشید که آزمایشگاه هایی برای بسته بندی و مواد آزمایشگاهی بسته بندی وجود دارد که می توان عملکرد صحیح بسته ها را آزمایش کرد. زبالههایی مثل کاغذ و مقوا از منابع تجزیهپذیر تولید میشوند و به راحتی قابل بازیابی هستند؛ به طوری که میتوان از آنها مجددا برای تولید کاغذ و مقوا استفاده کرد. ساختار این نوع مقوا شامل دو ورقه مقوایی صاف میشود که از بالا و پایین یک ورقه مقوایی موجدار را در بر گرفتهاند. 2. کارتن مقوایی موجدار یا همان کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه برای پست کالا در مسافت های طولانی استفاده می شود. تا به اینجا در مورد کارتن سه لایه و ویژگی های آن متوجه شدیم و فهمیدیم که از آن با توجه به مقاومت ای که دارد استفاده و کاربرد خیلی زیادی می شود. این نوع کارتن ها در صنایع مختلف دارای کاربرد می باشد.

این دو نوع بسته بندی کاربرد های متفاوتی نیز دارند که بر اساس حساسیت محصولات نوع ورق کارتن انتخاب میشود. در نتیجه یک گرافیک جذاب می تواند بسیار در فروش موثر باشد.بیش از نیمی از خریدهای ما بر اساس احساسات انجام می شود، مخصوصا زمانیکه بین دو مارک از یک کالا مطمئن نیستیم. از نظر قراردادی، مسئولیت بسته بندی صادراتی همیشه به عهده صادر کننده است و باید اطمینان دهد که در جابجایی هایی بین المللی، مقاومت لازمه را دارد و به کیفیت و سلامت کالا آسیبی وارد نمی شود. چرا که این روش بهترین راه برای تبلیغ برند است و تبلیغات همیشه برند را زنده نگه میدارد.

خرید کارتن مادر با کیفیت

تیم طراحی ظریف گرافیک توصیه های لازم برای طراحی بسته بندی مناسب جهت محافظت از محموله های، فروش فزاینده، افزایش ارزش کالا در بین مشتریان و غیره را در اختیار شما قرار می دهند تا بهترین و مناسب ترین بسته بندی را برای کالای صادراتی خود داشته باشید. شاید جالب باشد که بدانید برای صادرات کالا، بسته بندی خوب در درجه اول و کیفیت کالا در درجه دوم قرار میگیرد. بسته بندی، عنصری مهم در صادرات کالا های مختلف به سراسر دنیا است که نه تنها بر ایمنی بلکه در هزینه ها، ارتباطات و حتی بازاریابی محصول تأثیر می گذارد. برای بدست آوردن اطلاعات فنی بسته بندی مانند مقاومت، عایق حرارت و رطوبت، وزن، ضخامت و سایر مشخصات کلیدی باید با تولیدکنندگان بسته بندی تماس گرفته شود تا مطابق با نوع و ویژگی های کالا طراحی بسته بندی انجام گیرد. موارد دیگر بسته بندی کالای صادراتی که عامل کلیدی محسوب می شود مربوط به چیدمان جعبه ها هنگام بهینه سازی فضا در واحدهای باربری است.

اینجا چرا 1 میلیون مشتریان در ایالات متحده خرید کارتن هستند

تمام نکات کلیدی که پیش از خرید کارتن 5 لایه باید بدانید! این موارد یکی از جنبه های مراقبت کالای صادراتی است که شرکت ها معمولاً با کمک طراحان بسته بندی می توانند به صورت اصولی و صحیح طراحی بسته بندی کالای صادراتی را انجام دهند تا همه موارد مهم در ان اعمال شود. اگر تاجری هستید که در انتخاب طرح، رنگ و مدل جعبه ی محصول صادراتی خود سردرگم می باشید میتوانید به سایت های شرکت های کارتن سازی مراجعه کنید و با دیدن عکس های نمونه کارهای صادراتی این شرکت ها جعبه مناسب را انتخاب نمایید. ابعاد جعبه های بدون فلوت بسیار کوچکتر از انواع فلوت دار است.

بسته بندی در تهران

سه لایه ورق لاینر و دو لایه فلوت مورد استفاده قرار میگیرد و یه شکل یکی درمیان بر روی یکدیگر سوار میشوند. خط تولید کارخانه تولید ورق کارتن، مجموعهای از ماشینها در یک ردیف متوالی است که برای چسباندن سه یا پنج لایه کاغذ طراحی شدهاند به شیوهای مکانیزه و خودکار طراحی شده است و در یک روز کاری میتواند صدها متر ورق کارتن سه یا پنج لایه را تولیدکند. یکی از پارامتر هایی که میتواند بسیار مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد، چاپ بسته بندی است.

چاپ و بسته بندی محصول یکی از موارد ضروری و مهم در جذب مشتریان میباشد. به همین دلیل، در هنگام طراحی بسته بندی باید اجزای فنی (مقاومت ، محتوا ، ضخامت و غیره) مورد توجه قرار گیرند تا با عملکرد تجاری شرکت صادرکننده کالا متعادل بوده و و از دید مشتری نیز قابل اطمینان باشد. کالا های بدون بسته بندی به دلیل نداشتن هویت، قیمت پایینتری هم دارند. یک بسته بندی خوب می تواند نشان دهنده ی کیفیت محصول باشد. همان طور که گفتیم طرح و رنگ زیبا در جذب مشتری های عراقی تأثیر بسزایی دارد که این کار با کارتن های لمینتی صادراتی میسر میشود، کارتن لمینتی با برش دایکاتی یک فرایند بسته بندی است و به دلیل اینکه روی کارتن ها نمی توان بطور مستقیم چاپ افست انجام داد، چاپ افست را روی مقوا انجام می دهند سپس آن مقوا را پوستر نامیده و این پوستر چاپ شده با دستگاه های اتوماتیک و نیم اتوماتیک روی کارتن چسبانده میشود.

برای استفاده از انواع مختلف لمینت، لمینت یکلایه ارزانترین است، پسازآن مقوا و درنهایت لمینت پنج لایه گرانترین است. بسته بندی های صادراتی هنگام حمل ممکن است که از طریق دریا و از خط استوا عبور کنند به همین دلیل آزمایش شرایط دمایی یکی از موارد مهم به شمار می رود. برای خرید کافیست مشتریان از طریق اینترنت و به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت نمایند. همینطور فروشگاهها اینترنتی با بهترین قیمت میتوانند برای خرید کارتن اداره پست استاندارد رنگی از این طریق اقدام به خرید کنند.

در صورت عدم تمایل به ثبت سفارش آنلاین با پشتیبانی با ما تماس بگیرید. ما نیز در این مقاله همراه مشتریان عزیز زودپک هستیم تا شما را با مزایای چاپ کارتن اختصاصی برای فروشگاهها و شرکتها و هر آنچه که در این زمینه نیاز است آشنا کنیم. کارشناسان ما برای بسیاری از برند ها در این زمینه بسته بندی های خلاقانه و جذاب را طراحی کرده اند که موفق به جلب توجه تولید کننده و رقبای برند در هر جای دنیا شده ایم. یکی از جعبه های مناسب برای محصولات میوه استفاده از کارتن منقسم می باشد این کارتن ها به گونه ای تقسیم بندی می شود که می تواند در هر گارتن چندین محصول را قرار داد . مقاوم بودن و کیفیت خوب پک نیز یکی دیگر از نکات مورد توجه عراقی هاست، اگر در تهیه و تولید جعبه های بسته بندی محصولاتتان به این نکات توجه کنید و آنها را اجرا نمایید مطمئن باشید در بازار صادرات به عراق موفق می شوید و محصولتان به خوبی در این بازار به فروش می رسد، جذابیت و کیفیت جعبه محصول سبب می شود که مشتری عراقی کالا را خریداری کند و حتی با نگهداری پک آن تا مدتها نام برند شما را در ذهن بسپارد و بعدها نیز در بازار به دنبال بسته بندی محصولات شما در قفسه های فروشگاه ها بگردد و دوباره آن را خریداری نماید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خرید مقوا جعبه سازی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop