پیامد گل آلود مرد سوخته: صحرای پر از «موپ»

پس از روزها باران و گل، اجراهای بسته و مهمانی های به تعویق افتاده، آخرین نفر از جمعیت Burning Man از صحرای نوادا در اوایل صبح چهارشنبه خارج شد. «گریه نکن» باقی ماند.

It’s Burning Man، سطل زباله مخفف “ماده نابجا”: کهکشانی از جتسام که پس از باران های سیل آسا در سطح زمین های قلیایی گل آلود پراکنده شده است که به طور موقت ده ها هزار نفر را در سرگرمی سالانه هنر و موسیقی سرگردان کرد.

خیمه های یتیم را با گل خشک پوشانده بودند. دستمال توالت و فرش ها در خاک خیس شده بود. آنها بخشی از پاکسازی حماسی پیش رو برای Burning Man هستند.

داوطلبی که با نام مستعار ریون در حال بررسی صحنه است، گفت: «این بسیار بدتر از سال گذشته است.

پس از Burning Man، تمیز کردن یک منطقه دورافتاده کمتر از آتش سوزی های فستیوال، تاسیسات هنری روانگردان، و هواپیماهای چارتر پر از برادران فناوری و افراد مشهور، مورد توجه قرار می گیرد. اما مجوزهای فدرال که هر تابستان به یک شهر پاپ آپ 70000 نفری در زمین های عمومی دورافتاده در شمال غربی نوادا اجازه می دهد، نیازمند بازسازی جدی صحرای بلک راک است.

این نیز بخشی از اخلاق رویداد است: سازمان دهندگان الزامات تمیزکاری دقیق را در دستورالعمل های خود به شرکت کنندگان درج می کنند و عملکرد هر اردو را نظارت می کنند. سطل زباله ارائه نشده است و هر کمپینگ باید زباله های خود را دفع کند.

با این وجود، خدمه‌های داوطلب زباله‌ها را جمع‌آوری می‌کنند و حفره‌ها و تپه‌های خاک حفر می‌کنند تا پلایای قلیایی را به مدت سه هفته پس از جشنواره صاف و بازسازی کنند. آنها نقشه‌هایی می‌کشند که کثیف‌ترین مکان‌ها را نشان می‌دهند و چهار دست و پا می‌خزند تا پولک‌ها و تکه‌های پلاستیکی را از خاک بی‌ثمر بردارند.

جان آسلین، سخنگوی آژانس گفت که در اوایل اکتبر، ماموران اداره مدیریت زمین ایالات متحده بخش‌های تصادفی این سایت 4000 هکتاری را بررسی خواهند کرد تا مشخص کنند که آیا پاکسازی کافی است یا خیر.

آقای آسلین گفت که تیم های مرمت جشنواره معمولا “کار برجسته ای” انجام می دهند، اما اگر بازرسان دولتی راضی نباشند، برای پاکسازی بیشتر با Burning Man همکاری خواهند کرد.

Burning Man و Bureau سال ها را در اختلافات حقوقی بر سر پول صرف کرده اند. Burning Man در سال 2019 شکایتی را تنظیم کرد و مدعی شد که دولت برای پرداخت 2.9 میلیون دلار هزینه مجوز سالانه برای پوشش هزینه های نظارت بر جشنواره، بیش از حد هزینه دریافت کرده است. اداره مدیریت زمین می گوید که سالانه 2.7 میلیون دلار برای این اقدام هزینه می کند.

امسال، انبوهی از زباله های رها شده و پوشیده از گل، مراحل اولیه پاکسازی را به فرسودگی تبدیل کردند، و استعداد زیست محیطی جشنواره 9 روزه را آزمایش کردند که روحیه “هیچ ردی از خود باقی نگذاشتن” و در عین حال ایجاد کوه ها را به رخ می کشد. از زباله

Nev. کلانتر جری آلن از شهرستان پرشینگ در ایمیلی گفت که امسال بسیاری از خودروها رها شده و در سراسر پلایا پراکنده شده اند.

او گفت: «برخی از شرکت‌کنندگان نمی‌خواستند منتظر بمانند یا از مسیر مورد نظر برای ترک کویر استفاده کنند، و مجبور شدند وسایل نقلیه و اموال شخصی خود را در جایی که وسایل نقلیه‌شان پارک شده بود، رها کنند.»

کلانتر آلن همچنین جزئیاتی در مورد مرگ شرکت کننده Burning Man به نام لئون ریس 32 ساله منتشر کرد. کلانتری گفت: علت مرگ مشخص نشده است و تلاش نمایندگان برای رسیدن به پلایا در روز پنجشنبه به دلیل آب خیس به تعویق افتاد. شرایط شریف گفت که پس از انجام CPR توسط امدادگران در صحنه، پزشک آنجا قبل از رسیدن معاونان اعلام کرد که آقای رایس مرده است.

سه شنبه بعد از ظهر، نظافت در حال انجام بود. یک کامیون در اطراف محوطه خالی جشنواره غوغا کرد تا دوچرخه های رها شده را برای بازیافت یا اهدا بردارد.

در 120 مایلی رینو، یک صنعت کلبه ایجاد شده است که زباله های کنار جاده را حمل می کند. در منطقه Pyramid Lake Paiute Reservation، یکی از اعضای قبیله Marc Lowery سطل های زباله نارنجی را راه اندازی کرد و برای هر کیسه زباله به اندازه آشپزخانه که می پذیرفت، 5 دلار از هر کیسه دریافت می کرد. او گفت که می تواند 25000 دلار از زباله های جشنواره به دست بیاورد.

افراد کمپینگ “مقدار مضحکی” از وسایل قابل استفاده از جمله دوچرخه، چادر و حتی باربیکیو را به جا می گذارند. او گفت که بسیاری از آن را می توان نجات داد یا اهدا کرد. وی افزود: امسال نیز مردم فرش ها و کاناپه های گل آلود و آبگرفته در نمایشگاه مبلمان را دور می اندازند.

برخی از شرکت کنندگان از بردن چادرها و قالیچه های گلی منصرف شدند و به سادگی آنها را روی پلایا رها کردند. برخی دیگر کل اردوگاه ها را رها کردند و کیسه های پلاستیکی سیاهی را که با زباله های خیس برآمده بودند باقی گذاشتند.

نورمن بروکس، 78 ساله، که 16 بار به Burning Man رفته است، می گوید: «تمیز کردن وسایل بسیار سخت بود و مردم چیزهایی را که نباید پشت سر می گذاشتند.

سپس – خود را نگه دارید – توالت های قابل حمل وجود داشت. شرکت کنندگان گفتند که مردم آنقدر در گل و لای تماشا می کردند که دیگر نمی شد دروازه ها را بست و پلایا به قدری خیس بود که کامیون های تعمیر و نگهداری نمی توانستند برای پاکسازی آن در طول جشنواره وارد منطقه شوند.

لورن بوگجا، 39 ساله، گفت: «خیلی بد است. به نوعی ناامید کننده بود.”

با این حال، با وجود باران، هزاران نفر از مردمی که در این مهمانی شرکت کردند، گفتند که برای محافظت و پاکسازی دشت کویری که از نظر آنها مکانی مقدس است، مبارزه می‌کنند. خانم بوگجا گفت که با یک مشت ته سیگار و یک کراوات به گشت زنی رفت و اعضای یک اردوگاه همسایه را دید که توالت های قابل حمل را با بیل بیرون می زدند. او اواخر دوشنبه شب را ترک کرد تا پس از جستجوی مکان های اردوگاه 100 نفره خود به نیویورک بازگردد.

فائوستو زاپاتا، 51 ساله، از لس آنجلس، در حالی که فرش هایی را که تا حدی در گل و لای مدفون شده بودند، می کشید، گفت: «اگر یک سال بود که عشق خود را به ساحل نشان دهیم، همین است. فکر نمی‌کنم آنچه را که موعظه می‌کنیم عمل کنیم.»

تا بعدازظهر سه شنبه، داوطلبان چندین بار منطقه را جارو کرده بودند، اما هنوز کار برای پاکسازی آوار باقی مانده در گل و لای وجود داشت.

آدریانا اسپادیرس، 36 ساله، اهل سن دیگو، گفت که یک شب کفش‌هایش را بیرون چادر 12 نفره‌اش گذاشته است تا صبح روز بعد متوجه شود که کفش‌ها توسط پلایا خورده شده است. همانطور که آنها را بیرون می آورد، کفش هایی را که در اعماق گل فرو رفته بودند دنبال کرد. برخی هرگز ظاهر نشدند.

او گفت: «قبرستان کفش بود.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر