پلیس زن وظیفه جان مردی را پس از سقوط در جاده ای در مادیا پرادش نجات داد | اخبار هند

بوپالپلیس روز سه‌شنبه اعلام کرد: یک افسر پلیس زن که در حال انجام وظیفه بود، با انجام احیای قلبی ریوی (CPR) مردی را پس از اینکه در جاده‌ای در گوالیور از هوش رفت، جان او را نجات داد. سونام پرسار، پلیس راهنمایی و رانندگی سوبدار گفت: در یک ایست بازرسی در نزدیکی معبد مشغول انجام وظیفه بودم، در حین انجام وظیفه، پسری به سمت من دوان دوان آمد و گفت که مردی بیهوش در جاده دراز کشیده است که با عجله خود را به محل رساندم و متوجه شدم. او در جاده بیهوش بود. هیچ حرکتی وجود نداشت.» در طول آموزش، نحوه برخورد با چنین شرایط اضطراری به ما آموزش داده شد. بنابراین بلافاصله تصمیم گرفتم به او CPR بدهم.» او گفت: «او ظاهراً درد قفسه سینه را تجربه کرد.

به محض اینکه CPR را شروع کردم، او به هوش آمد.» پس از به هوش آمدن کامل، از او پرسیدم که چه احساسی دارد و گفت: «از درد به خود می پیچم.» «کمک های اولیه پزشکی. (CPR) به چنین بیمارانی به نجات آنها قبل از بستری شدن در بیمارستان برای درمان بیشتر کمک می کند.” این مرد که ساکن محلی است، توسط پلیس به نام آنیل آپادحیای شناسایی شده است. مردم محلی نیز برای نجات جان او به سرعت به محل شتافتند. سونام افزود: این مرد بعداً در بیمارستان بستری شد. “من تلفنی با او صحبت کردم و جویای سلامتی او شدم. نوار قلب او انجام شده است. حال او خوب است و اکنون مرخص شده است.”

خانواده Upadhyay “قدردانی” خود را از پلیس زن برای نجات جان او ابراز کرده اند. آنها بسیار خوشحال بودند. که من جان یکی از اعضای خانواده آنها را نجات داده ام. سونام گفت: ما هم انسان هستیم. وظیفه ما خدمت به مردم این کشور است. ما همیشه این را در ذهن خود نگه می داریم.”

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop