پشت پرده جواب رد سيدجلال حسيني به كيروش!

سرمربی این فصل پرسپولیس به ملی پوشان پاسخ منفی داد.

تمرینات تیم ملی به طور منظم پیگیری می شود و طی چند روز گذشته بازیکنان بزرگسالی مانند مهدی رحمتی، آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری به درخواست کیروش در تمرینات تیم ملی شرکت کردند و به نوعی به بازیکنان حاضر در اردوگاه یک روح

کی روش طی چند روز گذشته با سیدجلال حسینی کاپیتان پرتخوار پرسپولیس و سرمربی فعلی این تیم تماس گرفت تا حسینی نیز در اردوی تیم ملی حاضر شود. اما حسینی اعلام کرد که به دلیل مشغله زیاد نمی تواند در تمرینات تیم ملی حاضر شود و ضمن تشکر از تماس با کیروش به این درخواست پاسخ منفی داد.

اما تنها دلیلی که سیدجلال این درخواست را رد کرد این بود که مشغول بود؟ ضمن اینکه این روزها تمرینات پرسپولیس هم تعطیل است و سیدجلال نسبت به گذشته اوقات فراغت بیشتری دارد. به نظر می رسد حسین همچنان به کیروش علاقه دارد و شاید یکی از دلایلی که او به تمرین تیم ملی نرفت همین موضوع باشد.

کی روش چند روز مانده به جام جهانی 2018 با سیدجلال در دوران اوج خود آشنا شد و حسینی همیشه از آن روز به عنوان یکی از تلخ ترین لحظات زندگی ورزشی خود یاد می کند.

منبع: اخبار

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

Home AppliancesDigital currencydigital currency tutorialدانشگاهاخبار جدیدPurchase guidedigital currency channelbuying from shopThe price of the chandelierخبر
تماس با ما