(ویدئو) گاو با شاخ سوزان; سنت ظالمانه ای که باید ممنوع شود

گاو نر با شاخ های شعله ور؛ سنت ظالمانه ای که باید ممنوع شود

بعد – تصاویر وحشتناک یک گاو نر رنج کشیده با شاخ هایش در اسپانیا خشم فعالان حقوق حیوانات را برانگیخته است.

بر اساس گزارش فردا، در کلیپی که توسط موسسه مردمی برای رفتار اخلاقی با حیوانات (PETA) به اشتراک گذاشته شده است، یک گاو سفید با چوب هایی که به شاخ هایش بسته شده است در حال آتش زدن است. وقتی مردم محلی در خیابانی در والنسیا یک گاو را به جلو و عقب می کشند، این حیوان گیج به نظر می رسد.

گاو نر با شاخ های شعله ور به نام تورو امبولادو شناخته می شود و در بسیاری از شهرهای اسپانیا در طول مسابقات گاوبازی دیدنی است.

این ویدئوی هولناک نشان می‌دهد که حیوان وحشت‌زده با شاخ‌هایش به جاده برخورد می‌کند و ظاهراً توسط طناب کشیده شده است.

پس از مدتی شاخ هایش را طوری به درخت فشار می دهد که انگار در سوراخ درخت گیر کرده است.

سپس مردی با خشونت دم گاو را می کشد و حیوان را به زور از درخت دور می کند.

ساکنان محلی همچنان در حالی که صدها نفر تماشا می کنند، حیوان شکست خورده را به خیابان می کشند.

در پستی در PETA X (توئیتر سابق) آمده است: “ببین این گاو چقدر ترسیده است.” این سنت وحشیانه خشونت عمدی باید ممنوع شود.

این سازمان نامتعارف در پست دیگری نوشت: ننگ ملی! این گاو نر در جشنواره والنسیا در 7 سپتامبر در شوک بود. جایی که خردسالان نیز حضور دارند. علاوه بر این، گاو نر را با کشیدن دم مجبور به عمل کردند. ما نمی توانیم این شیطنت را بارها و بارها در شهرهایمان ببینیم.

گاوبازی ها عمدتاً در حلقه های بزرگی از نوع آمفی تئاتر برگزار می شود. ده ها هزار گاو نر هر ساله در طول این رویدادها می میرند زیرا ماتادورهای وحشیانه به حیوانات آسیب می رسانند.

در سال 2010، دولت کاتالونیا به ممنوعیت این رویداد مرگبار در منطقه شمال شرقی رای داد، اما در سال 2016 دادگاه عالی اسپانیا این تصمیم را لغو کرد و این ورزش را بخشی از میراث فرهنگی اسپانیا اعلام کرد.

گاوبازی همچنین تاریخچه طولانی و وحشتناکی از تلفات انسانی دارد. تخمین زده می شود که بیش از 530 ماتادور حرفه ای در 300 سال گذشته بر اثر زخم های حلقه جان خود را از دست داده اند.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop