(ویدئو) تولد دو توله پلنگ عربی در اکتر انکراز

یک جفت توله ببر عربی در مرکز تحقیقات حیات وحش شاهزاده سعود الفیصل تحت عنوان بخشی از برنامه اسارت و پرورش به دنیا آمدند.

بر اساس گزارش‌ها، در حال حاضر پلنگ عربی در فهرست قرمز انجمن بین‌المللی حفاظت از طبیعت به‌عنوان «در خطر انقراض» طبقه‌بندی شده است.

کمیسیون سلطنتی آلولا اعلام کرد: ما تولد آنها را جشن می گیریم، زیرا نقطه عطف دیگری را در جستجوی خود برای بازگرداندن قدرت و تعادل طبیعت در العلا ایجاد می کنیم.

خبرگزاری عربستان سعودی گزارش داد که این توله ها در مرکز تحقیقات حیات وحش شاهزاده سعود الفیصل به عنوان بخشی از برنامه اسارت و پرورش با هدف افزایش تعداد پلنگ های عربی و اسکان مجدد آنها در طبیعت متولد شدند.

زیستگاه این پلنگ که در گذشته شبه جزیره عربستان را می پوشاند و به شرق می رسید، اکنون به سه کشور عربستان سعودی، عمان و یمن محدود شده است. در حالی که پس از قرن ها تخریب زیستگاه و شکار غیرقانونی، تعداد گونه های موجود در طبیعت کمتر از 200 گونه تخمین زده می شود.

کمیسیون سلطنتی حفاظت از پلنگ عربی ابتکارات مختلفی از جمله گسترش برنامه پرورش از طریق افتتاح مرکز پرورش پلنگ عربی در ذخیره گاه طبیعی شرعان و ایجاد یک ذخیره گاه جهانی انجام داده است.

تعهد برای حفظ زبان عربی در عربستان سعودی در حال انجام است. در ژوئن 2016، شاهزاده بدر بن عبدالله بن فرحان، وزیر فرهنگ عربستان سعودی، به دنبال توافقی با سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری طی 10 سال برای حفاظت جهانی از ببرها و احیای جمعیت ببرهای عربی بود.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop