(ویدئو) بزرگترین تخریب انفجاری در تاریخ بریتانیا

مقامات انگلیسی از مواد منفجره برای تخریب یک کارخانه متروکه استفاده کردند که بزرگترین عملیات در نوع خود در تاریخ مدرن این کشور است.

بر اساس گزارش ها، تصاویر ویدیویی لحظه ریزش این کارخانه عظیم را به ارتفاع 64 متر نشان می داد. این بمباران روز شنبه در منطقه رادکار در یورکشایر در شمال شرق انگلیس رخ داد.

به گزارش روزنامه گاردین، در این انفجار مهیب 1.6 تن مواد منفجره استفاده شده است.

فردی که دکمه انفجار را فشار داد شهردار بود. وی گفت: تخریب کارخانه سابق فولاد این شهرستان لحظه شیرین و تلخی است چرا که دهه ها در شکل گیری جوامع، مردم و هویت ما نقش اساسی داشت.

وی ادامه داد: ضمن یادآوری گذشته خود نباید از دلیل ارزشمند این امر (تخریب کارخانه) غافل شد. او قول داد که آینده را برای ساکنان بهتر بسازد.

وی ساخت پروژه های جدید از جمله کارخانه تولید و ذخیره انرژی در این مکان را همراهی کرد.

این بزرگترین تخریب در بریتانیا با استفاده از مواد منفجره در نزدیک به 75 سال گذشته است. Радкар фолад факция پس از نزدیک به 98 سال فعالیت در سال 2015 بسته شد.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر