هشدار آبگرفتگی معابر در ارتفاعات شمال تهران

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به آبگرفتگی معابر در مناطق و ارتفاعات شمال استان تهران هشدار داد و گفت: از مردم می خواهیم از رودخانه ها دوری کنند.

حمید یزدی مهر پیش بینی هواشناسی را بر اساس احتمال وزش باد شدید در جنوب و غرب استان تهران اعلام کرد و هشدار زرد داد و گفت: از مردم می خواهیم به این موضوع توجه کنند.

یزدی مهر ضمن اعلام هشدار درباره سقوط اجساد گفت: شهروندان به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان که منطقه خطر برای امروز جمعه 27 شهریور ماه تا بامداد روز شنبه 28 شهریور ماه پیش بینی شده است. مراقب سقوط اجساد از ارتفاع، ساختمان های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشید.

مدیرکل مدیریت بحران شهر تهران توصیه کرد: شهروندان به استحکام سازه های موقت و تبلیغاتی، حفاظت از تاسیسات و حساس به گرد و غبار و عدم پارک خودرو در مجاورت اماکن خطرناک توجه جدی داشته باشند تا خدای ناکرده شاهد وقوع حوادث ناگوار نباشیم. حوادث

وی با اشاره به اینکه از صبح روز شنبه تا دوشنبه 21 شهریورماه برای ارتفاعات شمال شرق استان تهران بارش سیل آسا، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود، گفت: احتمال بالا آمدن رودخانه ها و طغیان رودخانه ها وجود دارد. مردم می خواهند از رودخانه ها دور بمانند.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop