نقد و بررسی دیوید هلمز: پسری که زندگی کرد: جادوگر شیرین کاری هری پاتر

کسانی که هشت ملک هری پاتر را تماشا می کنند هرگز به پیوندهایی که ده سال طول کشیده تا آنها را ایجاد کنند، فکر نکرده اند. «دیوید هولمز: پسری که زندگی کرد» حول دوستی دنیل رادکلیف، بازیگر نقش هری، و هولمز، که در بیشتر آن سال ها به عنوان شاگرد او عمل می کرد، می چرخد.

رادکلیف تک فرزندی را توصیف می کند که به هولمز به عنوان یک برادر بزرگتر نگاه می کند. رادکلیف گفت: «او آنقدر برای من انجام داده که دیوانه کننده است. این مستند مقایسه ای کنار هم نشان می دهد تا نشان دهد که هلمز چگونه سکانس های اکشن فیلمبرداری می کند و چگونه رادکلیف از حرکات او کپی می کند. هولمز با کنایه می گوید: “من احتمالاً بیش از هر فرد دیگری در این سیاره، مایل های هوایی روی چوب جارو دارم.”

در سال 2009، هلمز در جریان تمرین فیلم “هری پاتر” به شدت مجروح شد. این تصادف در نهایت او را تا حدی فلج کرد. «دیوید هلمز: پسری که زندگی کرد» به زندگی و فلسفه زندگی او می پردازد. با وجود شکست‌ها و جراحی‌های متعدد، او در طول سال‌ها خوش‌بین بوده است. این فیلم همچنین رابطه مداوم او با رادکلیف و سایر اعضای تیم بدلکاری این فرنچایز را روایت می کند که در این مستند به عنوان هم مدرسه ای مادام العمر بازی می کنند. (رادکلیف می گوید که فارغ التحصیلان پاتر که او نزدیک ترین آنهاست، اعضای خدمه هستند، نه همکاران.)

این مستند به کارگردانی دن هارتلی اصلا خوش بینانه نیست. گرگ پاول، هماهنگ‌کننده بدل‌کاری سریال، می‌گوید هنوز در مورد اتفاقی که برای هولمز افتاده احساس گناه می‌کند: “کاش هرگز او را ملاقات نمی‌کردم.” در طول فیلم ها احساس پدر و پسری داشتم. The Boy Who Lived یک پرتره فوق العاده از پشت صحنه از چگونگی ادامه زندگی پس از ساخت فیلم ارائه می دهد.

دیوید هلمز: پسری که زندگی کرد
درجه بندی نشده. مدت زمان: 1 ساعت و 23 دقیقه. در مکس تماشا کنید.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop