نظر | کلاب کیو و شیطان سازی درگ کوئینز

قتل عام آخر هفته گذشته در کلاب کیو، یک باشگاه دگرباشان جنسی در کلرادو اسپرینگز، در عین حال تکان دهنده و کاملاً قابل پیش بینی بود، مانند حملات تروریستی به کنیسه ها و کلینیک های سقط جنین.

پلیس همچنان در حال بررسی انگیزه این تیراندازی است که در آن 5 نفر کشته و حداقل 18 نفر زخمی شدند. اما می دانیم که مظنون با اتهامات جنایت ناشی از نفرت مواجه است و این حمله در فضایی از تشدید خشونت علیه همجنس گرایان و ترنس ها و تهدید به خشونت صورت گرفت.

ما همچنین می‌دانیم که در سال‌های اخیر، راست به طور فزاینده‌ای به نمایش‌های دراگ برای همه سنین توجه شده است، که بخشی از وحشت اخلاقی فزاینده در مورد «آرایش» کودکان به سمت ناهماهنگی جنسیتی است. کلوب کیو شنبه شب میزبان یک درگ شو بود و یک برانچ برای همه سنین برای یکشنبه برنامه ریزی شده بود. شاید در روزهای آینده چیزی یاد بگیریم که این قتل‌ها را که در آستانه روز یادبود تراجنسیتی‌ها اتفاق افتاد، در نور جدیدی قرار دهد، اما در حال حاضر، جدا کردن آن‌ها از یک کمپین سراسری ضدجنسیتی سخت به نظر می‌رسد. تحریک LGBTQ

در سال‌های اولیه دولت دونالد ترامپ، محافظه‌کاران تحقیر همجنس‌گرایی و عدم انطباق جنسیتی را که زمانی محور جنبش آنها بود، کم‌اهمیت جلوه دادند و در عوض، نارضایتی نژادی را پیش‌زمینه نشان دادند. مخالفت با ازدواج همجنس گرایان به یک بازنده سیاسی تبدیل شده بود، و سخت بود که به عنوان قهرمان ارزش های خانوادگی سالم ظاهر شویم، در حالی که مشتاقانه از یک آزادی خواه سه بار متاهل که در پورن های با هسته نرم ظاهر شده بود، حمایت می کرد. اما در سال‌های اخیر، زمانی که تعداد فزاینده‌ای از بچه‌ها شروع به شناسایی ترنس‌ها کردند، گرایش پیوریتانیسم در سمت راست، بخشی از جهان‌بینی آخرالزمانی فزاینده‌ای است که فرسایش نقش‌های جنسیتی سنتی را منادی فروپاشی ملی می‌داند.

کریس روفو، فعال کارآفرینی که تئوری نژاد انتقادی را به یک موضوع مهم سیاسی تبدیل کرد، تمرکز خود را به «ایدئولوژی جنسیتی» در مدارس دولتی تغییر داد. قانونگذاران شروع کردند به هدف قرار دادن معلمان طرفدار LGBTQ و متهم کردن هر کسی که با آنها مخالف بود به “آرایشگر” بودن. زمانی که فلوریدا در حال بحث در مورد قوانینی بود که بحث کلاس درس در مورد گرایش جنسی و هویت جنسی را محدود می کرد، فرماندار. منشی مطبوعاتی ران دیسانتیس نوشت در توییتر، “اگر شما مخالف لایحه ضد آراستگی هستید، احتمالاً آرایشگر هستید یا حداقل آراستگی کودکان 4 تا 8 ساله را محکوم نمی کنید.”

زبان “آرایش” عبارات قدیمی همجنس‌گرا هراسی را در مورد همجنس‌گرایان که کودکان را به خدمت می‌گیرند، خلاصه می‌کند، در حالی که با توهمات جدیدتر QAnon، که معتقد است لیبرال‌های نخبه بخشی از یک حلقه گسترده کودک آزاری شیطانی هستند، بازی می‌کند. محافظه کاران امیدوار بودند که این تئوری توطئه را به قدرت سیاسی تبدیل کنند. طبق گزارش کمپین حقوق بشر، جمهوری خواهان و گروه های همسو با جمهوری خواهان حداقل 50 میلیون دلار برای تبلیغات ضد دگرباشان جنسی در میان دوره ای هزینه کردند.

درگ کوئین ها وسواس خاصی برای کسانی بوده است که معتقدند کودکان برای تغییر جنسیت یا گرایش جنسی خود فریفته می شوند. روفو در مقاله ای درباره Drag Queen Story می نویسد: «درگ کوئین ممکن است به عنوان یک شخصیت کمیک ظاهر شود، اما او حامل پیامی کاملاً جدی است: ساختارشکنی جنسی، بازسازی تمایلات جنسی کودکان، و براندازی زندگی خانوادگی طبقه متوسط. ساعت، مجموعه‌ای از رویدادهای عمومی که در آن درگ کوئین‌ها برای کودکان می‌خوانند و سینگالونگ رهبری می‌کنند.

در سراسر کشور، Drag Queen Story Hours توسط Proud Boys و دیگر تظاهرکنندگان، که برخی به شدت مسلح بودند، هدف قرار گرفته است. در ماه اوت، لورن بوبرت، نماینده جمهوری خواه کنگره توییت کرد عکسی از یک بروشور برای یک ساعت داستانی درگ کوئین در یک کتابخانه عمومی کلرادو با این عبارت، “ارسال یک پیام به همه درگ کوئین های آنجا: از بچه ها در منطقه سوم کلرادو دوری کنید!” مت والش، از روزنامه دیلی وایر، رویدادهای درگ که در آن کودکان رخ می دهد را به عنوان یک “سرطان” توصیف کرد و نوشت که “درست مانند سرطان، توقف آن یک فرآیند ملایم یا بدون درد نیست.”

مدتی است که مشخص شده است که افرادی وجود دارند که مایل به عمل به چنین ایده هایی هستند. همین ماه گذشته، مردی با کلاه بیسبال قرمز، یک مغازه دونات فروشی تولسا را ​​که میزبان یک رویداد درگ بود، بمباران کرد. به گفته The Tulsa World، خرابکار “یادداشتی در یک تجارت همسایه که حاوی آیات کتاب مقدس و لفاظی های نفرت انگیز بود” به جا گذاشت.

اکنون که یک تیراندازی دسته جمعی توجه را به خطر زبان غیرانسانی جناح راست جلب کرده است، بسیاری از کسانی که در مورد کودکان ترنس و درگ کوئین ها عوامفریبی کرده اند، خود را قربانی ترسیم می کنند. تلاش رهبری و رسانه های دموکرات برای مرتبط کردن تیراندازی وحشتناک در یک باشگاه همجنس گرایان کلرادو به هر کسی که از یک برنامه اجتماعی مترقی حمایت نمی کند، ادامه دارد و برای کشور وحشتناک است. توییت کرد بن شاپیرو نویسنده و پادکست. این تلاشی بود تا هر فراخوانی برای مدارا و مسئولیت پذیری به عنوان قلدری فکری در نظر گرفته شود.

به اعتقاد من، بحث‌های مشروعی در مورد سؤالاتی وجود دارد، مانند اینکه چه زمانی باید مسدودکننده‌های بلوغ تجویز شوند یا جراحی‌های تأییدکننده جنسیت بر روی افراد زیر سن قانونی انجام شود. اما افرادی که اتهامات بی‌اساس کودک آزاری را مطرح می‌کنند، درگیر بحث نیستند. پروژه آنها یکی از شیطان سازی در خدمت سلطه است، شبیه به افراطیون ضد سقط جنین که چهره پزشکان را روی پوسترهای “تحت تعقیب” قرار می دهند. آن‌ها فریاد می‌زدند که رویدادهای درگ – مانند برانچ که باید در روز یکشنبه در کلاب کیو اتفاق می‌افتاد – بخشی از نقشه‌ای هیولایی برای شکار کودکان است. اگر مرد مریضی اسلحه ای آنها را جدی بگیرد، مسئولیت آنها را بر عهده نمی گیرند.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop