نظر | رسول قدرت سیاه

من انسانم. من هم شک دارم و نگرانم. نمی دانم رسول قدرت سیاه هستم یا دن کیشوت آن. و با این حال، من همچنان به نظریه ای که ارائه کرده ام متقاعد هستم.

حتی بدون اینکه من از مهاجرت معکوس حمایت کنم، این اتفاق می‌افتد. در گزارشی که این هفته توسط موسسه بروکینگز منتشر شد، جمعیت شناس ویلیام اچ فری نوشت:

معکوس شدن مهاجرت بزرگ به صورت قطره ای در دهه 1970 آغاز شد، در دهه 1990 افزایش یافت و در دهه های بعدی به تخلیه مجازی از بسیاری از مناطق شمالی تبدیل شد. این جنبش عمدتاً توسط سیاهپوستان آمریکایی جوان‌تر و تحصیل‌کرده دانشگاهی، از کشورهای شمالی و غربی هدایت می‌شود. آنها به رشد “جنوب جدید” به ویژه در تگزاس، جورجیا و کارولینای شمالی و همچنین مناطق شهری مانند آتلانتا، دالاس و هیوستون کمک کرده اند. و اگرچه این مناطق به طور همزمان در میان رشد مهاجران جدید و مهاجرت سفیدپوستان قرار دارند، ادامه “مهاجرت بزرگ جدید” به سیاه‌پوستان آمریکایی حضور گسترده – و در بسیاری موارد غالب – در بیشتر بخش‌های جنوب آمریکا کمک کرده است.

در چند ماه گذشته، من در حال فیلمبرداری مستندی بر اساس کتابم بوده‌ام، و این فیلمبرداری باعث شد تا با سیاهپوستانی که از ایده مهاجرت بزرگ جدید حمایت می‌کنند یا آن را نادیده می‌گیرند، در تماس نزدیک باشم. من با افرادی که بخشی از مهاجرت معکوس هستند و کسانی که نمی توانند ایده نقل مکان به جنوب را درک کنند صحبت کرده ام.

من با افراد بیشتری از آنچه به یاد دارم صحبت کرده ام.

و در این فرآیند، من چیزهای زیادی در مورد سیاهپوستانی که بخشی از این مهاجرت معکوس هستند، آموخته‌ام، برخی از آن آرامش‌بخش و بخش‌های دیگر افسرده‌کننده است.

من آموخته‌ام که فرض یا افزایش قدرت سیاسی تقریباً هرگز برای افرادی که مهاجرت می‌کنند ملاحظات اولیه نیست. قدرت همیشه یک جریان پنهان است، اما تقریباً هرگز یک منطق بیان شده نیست. توانایی احساس امنیت، داشتن فرصت‌ها، احساس تجلیل از نظر فرهنگی – اینها در واقع بیان قدرت هستند و نیاز به حفظ قدرت دارند، اما مردم لزوماً آنها را به هم مرتبط نمی‌کنند.

من با بسیاری از سیاه‌پوستان صحبت کرده‌ام که به سادگی از کشمکش‌هایی که زندگی در شهرهای شمالی و غربی ایجاد می‌کرد خسته شده‌اند، افرادی که می‌خواستند سرعت را کاهش دهند، کیفیت زندگی‌شان را بهبود بخشند – هزینه‌ای برای خرید خانه، ایجاد باغ، تنفس با بوی کاج. هوا، فقط استراحت کنید و تنش را در شانه های آنها رها کنید.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop