میشل اوباما از بایدن تمجید می کند اما از حمایت کامل در سال 2024 کوتاهی می کند


واشنگتن
CNN

میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا، گفت که فکر می‌کند جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن «کار بزرگی انجام می‌دهد»، اما در مصاحبه‌ای که اخیراً انجام داد، از حمایت کامل برای یک نامزدی دیگر در کاخ سفید خودداری کرد.

اوباما در پاسخ به این سوال که آیا امیدوار است بایدن در جریان ویژه برنامه ای بی سی نیوز که یکشنبه پخش شد، گفت: می دانید، من، من – باید ببینم.

اوباما سپس افزود که بسیاری از تردیدهای او ناشی از تجربه خود او به عنوان بانوی اول و دانستن اینکه تصمیم برای نامزدی برای دور دوم چقدر مهم است.

“این یک تصمیم شخصی است که او و خانواده اش باید بگیرند. احتمالاً اگر آن را پشت سر نمی گذاشتم، در مورد نظر دادن در مورد آن احساس سرسختی بیشتری داشتم.” اما می‌دانم که این یک تماس شخصی است و نمی‌خواهم یکی از میلیون‌ها نفری باشم که او و جیل باید انجام دهند.»

مسئله آینده سیاسی بایدن در حال حاضر برای دموکرات ها در کانون توجه قرار گرفته است و اکثر رقابت های انتخاباتی میان دوره ای مطرح شده است. پیش از این، پاسخ‌های رئیس‌جمهور به این که آیا او پیشنهاد دیگری برای کاخ سفید خواهد داد یا خیر، پرسش‌هایی را به رقابت‌های در حال توسعه 2024 تزریق کرده است.

در ماه سپتامبر، بایدن گفت که «خیلی زود است» برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مجدداً نامزد خواهد شد یا نه، و این راه را به روی احتمال عدم درخواست یک دوره دیگر باز می کند. و ماه گذشته، رئیس جمهور گفت که تصمیم رسمی نگرفته است، اما آن را “قصد” خود برای انجام این کار خواند.

بایدن با 79 سالگی پیرترین رئیس جمهور در تاریخ آمریکاست و همانطور که سی ان ان قبلا گزارش داده بود، برنامه علنی او منجر به پرسش هایی در مورد اینکه در صورت کاندیداتوری چقدر در کمپین گسترده ای شرکت خواهد کرد، شده است.

اوباما در حال تبلیغ کتاب جدید خود با عنوان “نوری که ما حمل می کنیم: غلبه بر زمان نامشخص” است که از سه شنبه به فروش می رسد.

بانوی اول سابق افزود که بایدن “بهترین کاری را که می تواند انجام می دهد.”

این احتمالاً تنها شغلی است که تعداد کمی از مردم می دانند انجام آن چه حسی دارد، اما همه فکر می کنند که می دانند چگونه آن را انجام دهند. اوباما گفت: وقتی صحبت از فرماندهی قوی ترین کشور روی زمین به میان می آید، همه راننده صندلی عقب هستند. اما این کار سختی است و من فکر می کنم که او در شرایط سخت بهترین کار را انجام می دهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم