مک ایلروی با حمایت از قرارداد عربستان، نقش خود را به عنوان Backstop تور PGA بازی می کند

روری مک‌ایلروی هنوز هم جوش می‌زند، هنوز هم هیجان‌زده است، و هنوز مشتاق است LIV Golf، لیگی که از سوی عربستان سعودی حمایت می‌شود، را که بیشتر سال گذشته را صرف تحقیر آن به‌عنوان یک مداخله‌گر در خطر انداخته است، کند.

مک ایلروی، یکی از ترسناک ترین منتقدان مدار جدید، روز چهارشنبه گفت: “من از LIV متنفرم.” “مثلا، من امیدوارم که از بین برود، و من کاملاً انتظار دارم که این اتفاق بیفتد.”

همچنین به نظر می‌رسد که او با نارضایتی آنچه را که مدیران PGA Tour معتقدند واقعیت است، می‌پذیرد که ممکن است کبودی و تواضع‌کننده باشد: مطمئن‌ترین راه برای از بین بردن LIV از طریق مشارکتی است که تور را برای جمع‌آوری پول عربستانی که محکوم کرده است، قرار می‌دهد.

محاسبات مک ایلروی، که او یک روز پس از تور به تفصیل آن را توضیح داد و مدیران سعودی با اعلام توافقی که به صورت مخفیانه انجام شده بود، دنیای گلف را کور کردند، کلمه نهایی در مورد پیمانی نیست که هنوز به طور رسمی آزمایشی است. اما رضایت او فوراً چشم‌انداز معامله را تقویت کرد، به ویژه به این دلیل که مک‌ایلروی، یکی از برجسته‌ترین بازیکنان جهان، یکی از انگشت شماری است که در هیئت مدیره PGA Tour حضور دارد.

علیرغم تلاش مک ایلروی برای کنار گذاشتن بار یکی از سخنگویان برجسته تور، او همچنان یکی از قابل اعتمادترین پشتیبان های تور است.

این نقشی است که او می گوید حواس او را از بازی منحرف کرده است. با توجه به هیاهویی که تور PGA در این هفته به راه افتاد، او ممکن است برای مدتی در کنسرت باشد.

فراتر از برداشتن مانع اتاق هیئت مدیره احتمالی، تایید این معامله توسط مک ایلروی – که یک شرکت تحت کنترل PGA تور و با بودجه عربستان سعودی ایجاد می کند تا معاملات تجاری مدارهای رقیب را انجام دهد – به این معنی است که او عملاً برای متقاعد کردن افراد ناآگاه ثبت نام کرده است. عمومی که تور PGA همچنان یک سرمایه گذاری ارزشمند و قابل دفاع است.

او روز چهارشنبه پذیرفت که تغییر سودآور این تور “ریاکارانه” بوده است. او به احساس خیانت خود اعتراف کرد و گفت: «برای من سخت است که اینجا ننشینم و احساس کنم مثل یک بره قربانی شده ام و احساس کنم خودم را آنجا گذاشته ام و این اتفاق می افتد.» او به “ابهام” در این معامله اذعان کرد و گفت که “همه پیچیدگی های آنچه را که در حال وقوع است درک نمی کند.”

اما میزان فروش او برای توافق، که واجد شرایط بود، شاید کمترین نگاه اجمالی از کتاب بازی تور برای هفته ها و ماه های آینده بود. ممکن است طوفان داخل مداری را که او شهرت خود را در آن به خطر انداخته، فرونشاند. به هر حال، تعداد کمی از مردم از دور بودن از این جریان لذت می برند، و به ندرت کسی در داخل این تور از معاملات خصوصی رهبری آن با یاسر الرمیان، فرماندار صندوق دارایی دولتی عربستان سعودی اطلاع داشت.

اگرچه حمایت حفاظت‌شده مک‌ایلروی مسیر معامله را تضمین نمی‌کند، اما مطمئناً آن را آسان‌تر می‌کند، حتی اگر به‌عنوان بازیکن رتبه سوم جهان، او در حال حاضر تلاش می‌کند تا تفاوت‌های ظریف ساختارهای شرکتی را توضیح دهد.

مک ایلروی با نگاهی به یک دهه آینده، پیش بینی کرد که این توافقنامه “برای بازی گلف حرفه ای خوب است.”

مک ایلروی چهارشنبه در تورنتو، جایی که قرار است روز پنجشنبه یک تور برگزار شود، گفت: «هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که باید به نوعی از بین بروند. “اما حداقل به این معنی است که دعوا از بین می رود، که بار سنگینی برای همه کسانی که با تور درگیر هستند و در حال اجرای تور هستند، بوده است، و ما می توانیم به سمت نوعی راه برای متحد کردن بازی در سطح نخبگان کار کنیم. “

نکات ظریف همکاری جدید بین PGA Tour و سعودی ها هنوز نامشخص است. اما زمانی که شرکت جدید ساخته شد، انتظار می رود که این تور اکثریت کرسی های هیئت مدیره را در اختیار بگیرد. نتیجه برای سعودی ها، علاوه بر وعده حقوق انحصاری برای سرمایه گذاری در این شرکت، این است که الرمیان در صف ریاست این شرکت است.

صندوق ثروت عربستان، که در سرتاسر ورزش های جهانی پول نقد می اندازد، عملاً دست تور را وادار کرد – و در نتیجه، مک ایلروی. تا صبح چهارشنبه، یک روز پس از دریافت اطلاعات اولیه مک‌ایلروی در مورد این توافق، او گفت که با این احتمال که پول عربستان در آینده به خوبی گلف را تضمین می‌کند، “با این امید کنار آمده است”.

مک ایلروی گفت: “من می بینم که در ورزش های دیگر چه اتفاقی افتاده است، می بینم که در مشاغل دیگر چه اتفاقی افتاده است، و صادقانه بگویم، من فقط از این واقعیت صرف نظر کرده ام که این چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد.” همگام شدن با افرادی که بیش از دیگران پول دارند، بسیار سخت است.

مک ایلروی و دیگران معتقد بودند که اندازه گیری کنترل بر نحوه رقابت پول عربستان در گلف ارزش دارد چیزی – به‌ویژه اگر مک‌ایلروی، همانطور که چهارشنبه گفت، از «حفاظت از آینده تور PGA و حفاظت از ماهیت آرمان‌خواهانه تور PGA» ناامید بود.

“اگر به یکی از بزرگترین صندوق های سرمایه گذاری مستقل در جهان فکر می کنید، آیا ترجیح می دهید آنها را به عنوان یک شریک یا دشمن داشته باشید؟” مک ایلروی پرسید. “در پایان روز، پول صحبت می کند و شما ترجیح می دهید آنها را به عنوان یک شریک داشته باشید.”

مک ایلروی که روز بعد از دیدار با گروهی از خبرنگاران در روز بعد از مشت زدن عمومی تور، گیج نشده بود، گفت که به زودی توجه خود را به گلف معطوف خواهد کرد، توپ ها را در محدوده رانندگی کوبیده و به دنبال پیروزی در آستانه مسابقات آزاد آمریکا در لوس هفته آینده خواهد بود. آنجلس

یک برد می تواند در آنجا یا در تورنتو این آخر هفته به دست بیاید.

اما این هیاهو تمام نمی شود، نه با یک شات طولانی، نه در حالی که تور ارزشمند مک ایلروی سعی می کند بفهمد که با مداری که او از آن نفرت دارد چه کند. تا زمانی که این اتفاق نیفتد، مک‌ایلروی به احتمال زیاد با دو آزمون گیر کرده است: فتح مسابقات گلف – و به نوعی دفاع از توری که ناگهان کمی بیشتر شبیه توری است که او اغلب شلاق می‌زد.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر