مظنون “حلقه بلینگ” که میلیون ها دلار از خانه های افراد مشهور سرقت کرده بود، محکوم شد.CNN

دفتر دادستانی منطقه لس آنجلس در بیانیه ای اعلام کرد، یک مرد کالیفرنیای جنوبی به سه فقره در ارتباط با حلقه Bling، گروهی از سرقت های افراد مشهور در سال 2018 محکوم شده است.

یک سند دادگاه نشان می دهد که هیئت منصفه روز چهارشنبه بنجامین آکرمن را در سه فقره سرقت منزل درجه یک مجرم شناخته است. دادستان ها گفتند که آکرمن در ماه ژوئیه به یک مورد توطئه برای ارتکاب پولشویی، 11 فقره سرقت منزل درجه یک و 25 مورد پولشویی اعتراض نکرد.

وکیلش گفت که او قصد دارد درخواست تجدید نظر کند.

اداره پلیس لس آنجلس گفت که آکرمن و دیگران خانه های افراد مشهور کالیفرنیای جنوبی از جمله جیسون درولو، آدام لمبرت و آشر ریموند را هدف قرار دادند.

پلیس گفت: پس از دستگیری، آکرمن 2000 اموال مسروقه از جمله جواهرات، آثار هنری، کیف های دستی و شراب را در اختیار داشت. مقامات ادعا می کنند که او خانه های گران قیمت را هدف قرار داده و با ظاهر شدن به عنوان یک خریدار یا نماینده در خانه های باز، به آن دسترسی پیدا کرده است.

جورج گاسکون، دادستان ناحیه لس آنجلس، گفت: “برای کسانی که قربانی حلقه Bling و اقدامات آن بودند که احساس امنیت و ایمنی آنها را در خانه هایشان تضعیف کرد، امیدوارم این عدالت باعث آرامش آنها در هنگام عبور از این مصیبت شود.” .

اگرچه وسایل آنها قابل تعویض نیست، اما امیدوارم این نتیجه به آنها اطمینان دهد که این نوع رفتار در جامعه ما قابل تحمل نخواهد بود.”

گری جی کافمن، وکیل او، گفت که آکرمن قصد دارد برای این حکم تجدید نظر کند.

کافمن گفت: “من برای سیستم هیئت منصفه احترام زیادی قائلم، اما گاهی اوقات آنها اشتباه می کنند و این چیزی است که در اینجا اتفاق افتاد.” اشتباهات قانونی قابل توجهی وجود داشت و من محتاطانه خوشبین هستم که دادگاه استیناف در نهایت این محکومیت را لغو کند.»

قرار است آکرمن در 19 اکتبر محکوم شود. CNN برای اظهار نظر با Derulo، Lambert و Usher تماس گرفته است.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر