مدیران دهلی، پنجاب، آرویند کجریوال، باگوانت مان در عروسی پارینتی چوپرا-راگاو چادا با همسران در اودایپور شرکت کردند | اخبار مردم

اودایپور: جشن عروسی بازیگر پارینتی چوپرا و راگاو چادا رهبر AAP در اودایپور آغاز شده است و مهمانان شروع به ورود کرده اند تا بخشی از روز بسیار خاص آنها باشند. آرویند کجریوال، رئیس وزیر دهلی به همراه همسرش سونیتا کجریوال و باگوانت مان، وزیر ارشد پنجاب به همراه همسرش گورپریت کائور، برای شرکت در مراسم عروسی راغاو-پارینهتی آمده بودند.

در حالی که کجریوال یک پیراهن آبی همراه با شلوار مشکی پوشیده بود، باگوانت مان لباس خواب سفید کورتا را با کت خاکستری نهرو به تن داشت. همسرانشان لباس های سنتی را ترجیح می دادند. به غیر از آنها، سانجی سینگ، عضو راجیا سبها AAP و بازیگر Bhagyashree نیز برای شرکت در مراسم عروسی بزرگ آمده بودند.

بر اساس گزارش های متعدد، مراسم و مراسم عروسی در هتل لیلا پالاس در اودایپور، راجستان برگزار می شود و تا یکشنبه ادامه خواهد داشت. داستان عشق Raghav-Parineeti ممکن است در خاک لندن شکوفا شده باشد، زیرا این دو با هم در یک کالج در آنجا تحصیل می کردند، اما آنها در قلب دسی هستند!

این دو در 13 مه در خانه خود در کاپورتالا در دهلی نو در حضور عزیزانشان حلقه های خود را رد و بدل کردند. این نامزدی پر ستاره با حضور چندین سیاستمدار از جمله سی ام کجریوال دهلی، سی ام مان پنجاب، پی چیدامبارام وزیر دارایی سابق اتحادیه و آدیتیا تاکرای رهبر شیو سنا برگزار شد.

قبل از نامزدی، این زوج تصمیم گرفتند که در مورد رابطه خود مادر باشند. طبق گزارش ها، پارینتی و راغاو چند سال قبل از شروع قرار ملاقات یکدیگر را می شناختند. داستان عشق راگاو-پارینهتی می توانست در خاک لندن شکوفا شود، زیرا این دو با هم در یک کالج در آنجا تحصیل می کردند.

این زوج اخیراً در حال پیشاهنگی در مکان های عروسی در اودایپور دیده شدند و اشاره کردند که راه پسرعموهای پریانکا چوپرا و نیک جوناس را دنبال خواهند کرد و در یک عروسی مجلل در راجستان ازدواج خواهند کرد.
در همین حال، در بخش کاری، پارینتی فضای نمایشگر را با دیلجیت دوسانج در «چامکیلا» به اشتراک خواهد گذاشت. این فیلم به کارگردانی امتیاز علی، حول محور دو خواننده مشهور پنجابی، آمارجوت کائور و آمار سینگ چامکیلا می‌چرخد. او همچنین «ماموریت رانیگانج: نجات بزرگ بهارات» را با آکشی کومار در جبه‌اش دارد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop