لیونل مسی: برخی از هواداران با اعلام نام مسی با رسیدن فصل پاری سن ژرمن به پایین ترین حد خود، سوت می زنند.CNN

فصل تلخ پاری سن ژرمن روز یکشنبه از بد به بدتر گذشت و این تیم دومین شکست خانگی متوالی را در باخت 1-0 مقابل لیون متحمل شد.

حتی قبل از شروع بازی، لیونل مسی بار سنگین ناامیدی برخی از هواداران PSG را تحمل کرد که وقتی نام او روی صفحه نمایش بزرگ در هنگام اعلام ترکیب اصلی ظاهر شد، او را هو کردند.

پس از از دست دادن پنالتی الکسادره لاکازت در نیمه اول، گل بردلی بارکولا در 10 دقیقه نیمه دوم کافی بود تا لیون سه امتیاز را در شبی که PSG به ندرت دروازه میهمان را تهدید می کرد، به دست آورد.

تساوی 1-0 لنز مقابل رن و تساوی 1-1 مارسی در مون‌پلیه به این معنی است که هر دو تیم اکنون تنها 6 امتیاز از PSG در صدر لیگ 1 عقب هستند و حتی قهرمانی داخلی نیز ممکن است از دست برود.

واکنش برخی از هواداران در روز یکشنبه باید احساس می کرد که مسی زمانی که اخیراً برای بازی های دوستانه برابر پاناما و کوراسائو به آرژانتین بازگشت و در حالی که این کشور به جشن های جام جهانی خود ادامه می دهد، از تشویق و تحسین دور بود.

قرار بود ورود مسی به پارک دو پرنس قطعه گم شده برای کمک به PSG در نهایت قهرمانی لیگ قهرمانان باشد، جامی که بیشتر مورد علاقه مالکان قطری این باشگاه بود.

کیلیان امباپه نیز در جلوگیری از شکست ناتوان بود.

تا اینجای کار، تنها جام مهمی که این تیم از زمان پیوستن مسی به آن کسب کرده است، لیگ 1 فصل گذشته بود، عنوانی که – صادقانه بگوییم – PSG احتمالا می توانست بدون آن قهرمان شود.

مسی در این فصل 34 گل برای PSG در تمامی رقابت ها به ثمر رسانده است – 18 گل و 17 پاس گل – تنها پس از امباپه 38 گل در رده دوم قرار دارد و کریستوف گوتیه، مربی تیم، از گذاشتن ناکامی های تیم به پای بازیکن آرژانتینی خودداری کرد.

“من پیداش کردم [the jeering] به گزارش اتلتیک، گالتیه به خبرنگاران گفت: “مسی و امباپه ممکن است انتظاراتی برای باز کردن موقعیت های دشوار داشته باشند. مسی سخت کار می کند، همه اینها نتیجه نداده است؛ اما سایر بازیکنان اطراف او باید کارهای خود را انجام دهند. شغل نیز.”

او گفت: “ما نمی توانیم همه چیز را از لئو و کیلیان انتظار داشته باشیم.”

این یک هفته تعیین کننده برای پاری سن ژرمن است زیرا تیم گالتیه به نیس سفر می کند که در 13 بازی قبل از میزبانی لنز در پارک دو پرنس شکست نخورده است.

پی اس جی از زمانی که ماه گذشته توسط بایرن مونیخ از چمپیونزلیگ حذف شد، دو بازی از سه بازی خود را باخته است و تنها با برنده شدن دقیقه 90 کیلیان امباپه، برست را پشت سر گذاشت.

پس از برد تیمش، لوران بلان، سرمربی لیون گفت که لیگ قهرمانان اروپا یا ذهنیت افت به عملکرد پی اس جی آسیب رسانده است.

او به خبرنگاران گفت: مشکل پاریس این است که هدف شماره 1 لیگ قهرمانان اروپا دیگر در دسترس نیست، به نظر می رسد که فصل دیگر وجود ندارد – و در همه سطوح.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop