فضای هنری مرکز تجارت جهانی با موسیقی، تئاتر و رقص باز می شود

از آنجایی که مرکز هنرهای نمایشی پرلمن با پوشش مرمری و مکعب مانند در سایت مرکز تجارت جهانی شکل گرفته است، سؤالاتی در مورد آنچه که واقعاً در داخل آن اتفاق خواهد افتاد به وجود آمده است.

برخی از پاسخ‌ها در روز چهارشنبه، زمانی که مرکز اولین سال برنامه‌ریزی خود را اعلام کرد که شامل آثار اصلی می‌شود، از جمله اولین نمایشنامه زندگی‌نامه‌ای نوشته و با بازی بازیگر لارنس فیشبرن به نام «مثل اینکه در فیلم‌ها می‌کنند» و همچنین مشارکت‌های مشترک، به پاسخ‌ها رسید. از جمله با جشنواره ترایبکا.

بیل راوچ، مدیر هنری مرکز، گفت که فهرست به عمد التقاطی بود.

او در یک مصاحبه تلفنی گفت: «ما خیلی می‌خواهیم به مخاطبان مختلف دلایل مختلفی برای ورود به ساختمان ما ارائه دهیم.

سال شامل رقص، اپرا، موسیقی و تئاتر خواهد بود. برخی از نکات برجسته عبارتند از:

  • اولین نمایش جهانی «شب تماشا»، قطعه ای چند رشته ای جدید توسط هنرمند رقص بیل تی جونز، شاعر مارک باموتی جوزف و آهنگساز تامار کالی، در نوامبر.

  • اولین نمایش “یک سرباز آمریکایی” در نیویورک، اپرایی از آهنگساز هوانگ رو و نمایشنامه نویس دیوید هنری هوانگ. این اپرا که در ماه مه روی صحنه خواهد رفت، داستان واقعی دنی چن، نیویورکی را روایت می‌کند که در ارتش نام نویسی کرد و در افغانستان مورد طعنه‌های نژادپرستانه قرار گرفت و در 19 سالگی خود را کشت.

  • تصویری دوباره از موزیکال اندرو لوید وبر “گربه ها” که در صحنه سالن رقص شهر نیویورک می گذرد. این موزیکال که برای ژوئن و جولای آینده برنامه ریزی شده است توسط Zhailon Levingston و Rauch کارگردانی خواهد شد. طراحان رقص آن Arturo Lyons و Omari Wiles و نمایشنامه نویس و مشاور جنسیت آن جوزفین کرنز خواهند بود.

اجراهای رقص شامل جشنی از رقص خیابانی از سراسر جهان، از جمله دی جی های برجسته خواهد بود. یک رسیتال توسط ماهانی تیو پیانیست جزیره ایستر، یک شب با اجرای برادوی برایان استوکس میچل و در اکتبر 2023، موسسه هربی هنکاک برگزار می شود. مسابقه بین المللی پیانو جاز.

اجراهای این مرکز قرار است از سپتامبر آغاز شود. 19 با یک مجموعه کنسرت پنج شبانه با پرداخت هر چه بخواهید به نام «پناهگاه: مجموعه کنسرتی برای استقبال از جهان».

در یک شب هنرمندان نیویورکی که از جاهای دیگر آمده اند، از جمله ریون چاکون، آنجلیک کیجو و مایکل موونسو حضور خواهند داشت. دیگری بر روی نوازندگان معنوی متمرکز خواهد بود، از جمله گروه کلزماتیک و گروه کر ترینیتی وال استریت. کنسرت‌های دیگر مربیان (با حضور آرتورو اوفاریل و ارکستر جاز آفریقایی لاتین)، گروه‌های خانوادگی (مانند برادران ویلالوبوس) و سنت‌های دوران کودکی (با آلفابت راکرها) را برجسته خواهند کرد.

این مرکز به نام رونالد پرلمن، میلیاردری که در سال 2016 تعهد 75 میلیون دلاری داد، نامگذاری شده است. اما بزرگترین اهداکننده آن مایکل آر. بلومبرگ، شهردار میلیاردر سابق بود که 130 میلیون دلار برای ساخت آن اختصاص داد. این مرکز که قبلاً خود را به اختصار “پرلمن” می نامید، اکنون خود را PAC NYC می نامد.

بلومبرگ، رئیس این مرکز در بیانیه ای گفت: «در PAC NYC چیزی برای همه وجود خواهد داشت.

جشنواره ترایبکا برنامه های خود را انجام خواهد داد، اما راوخ حضور آن را به عنوان “یک همکاری” توصیف کرد.

او گفت: «این یک متحد طبیعی برای ما است، با توجه به موقعیت مکانی ما – منطقی بود. ما از حضور آنها در ساختمان بسیار هیجان‌زده هستیم.»

PAC NYC همچنین با آژانس هنرمندان خلاق برای ارائه گفتگو با نویسندگان مشهوری مانند کری واشنگتن، جادا پینکت اسمیت، جنا بوش هاگر و باربارا پیرس بوش همکاری کرده است.

راوخ گفت: «بخشی از کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم نه تنها انعکاس انرژی پویای هر پنج منطقه است، بلکه دعوت به گفتگو در فضاهایمان است، بنابراین برگزاری رویدادهایی که کتابخوانی و شنیدن از نویسندگان است، احساس می‌کند که چنین است. به خوبی تراز شده است.»

از 23 ژوئن، بلیت‌ها از 39 دلار شروع می‌شوند و تا فوریه در دسترس هستند. عضویت PAC NYC از 10 دلار برای فصل افتتاحیه شروع می شود از چهارشنبه در دسترس هستند.

سه مرحله در PAC با ظرفیت 99، 250 و 450 نفر وجود دارد. دیوید راکول و گروه راکول او فضای داخلی لابی و رستوران را که توسط سرآشپز مارکوس ساموئلسون اداره خواهد شد، به همراه بار و تراس در فضای باز طراحی کردند.

راوچ گفت که برنامه‌هایی برای برنامه‌نویسی در فضای لابی ساختمان در آینده اعلام خواهد شد و عموماً با زمان کمتری برنامه‌ریزی می‌شود.

راوخ گفت: «همه اجراهای روی صحنه آزاد و رایگان خواهند بود. “این تعهد به دسترسی واقعاً حیاتی است.”

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر