(عکس) کشف عجیب در مطالعه غارهای انسان اولیه

در دنیای مدرن بشری وقتی فردی می میرد با مراسم و احترامی دفن می شود و البته در برخی فرهنگ ها جسد مرده را سوزانده و یاد و خاطره اموات را همیشه در ذهن نگه می دارند.

اما تحقیقات جدید محققان غاری در گرانادا، اسپانیا (واقع در منطقه خودمختار اندلس اسپانیا) نشان می‌دهد که انسان‌های اولیه با مردگان خود بسیار متفاوت رفتار می‌کردند.

(عکس) کشف عجیب در مطالعه غارهای انسان اولیه

باستان شناسان اسپانیایی بقایای حداقل 12 انسان اولیه را در این غار پیدا کرده اند. آنها در حین بررسی این غار متوجه شدند که اولین انسان ها استخوان ها را پس از مرگ افراد دیگر تبدیل به ابزار کردند. البته بدترین چیز این است که ابتدا مغز استخوان را می خوردند و سپس انتهای استخوان ها را تیز می کردند و از آن به عنوان ابزار استفاده می کردند. همچنین در این غار ظرفی از جمجمه انسان که با تمیز کردن داخل جمجمه متوفی تهیه شده بود، پیدا شد.

(عکس) کشف عجیب در مطالعه غارهای انسان اولیه

علاوه بر این، هیچ نشانه ای از زور یا خشونت یا حمله حیوانات یافت نشد که نشان می دهد این استخوان ها بخشی از بدن انسان های اولیه بوده اند.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop