(عکس) پلمب یک مرکز بدون مجوز است که خدمات زیبایی در قم ارائه می دهد

در بازرسی بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آدامس، دو طبقه از مرکز خدمات زیبایی که به صورت غیرمجاز و بدون مجوز فعالیت داشتند پلمب شد.

به گزارش فرارو به نقل از تسنیم، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی در بازدید از این مرکز خدمات زیبایی گفت: انواع مزو خدمات زیبایی پوست و مو، لیزر و حتی جراحی پلک (بلفاروپلاستی) در این مرکز موجود می باشد.به صورت غیر قانونی و بدون مجوز ارائه می گردد.

هدی ابوالحسنی افزود: در بازرسی های انجام شده در این مرکز مقادیر زیادی مواد مخدر قاچاق و تاریخ مصرف منقضی شده کشف و در رابطه با تخلف از قانون پرونده جنایی تشکیل شد.

وی با بیان اینکه سازمان تعزیرات و بازرسی استانداری در این بازرسی ها مشارکت فعال داشتند، خاطرنشان کرد: شهروندان در مراجعه به مراکز بهداشتی و آرایشی از فعالیت قانونی این مراکز و همچنین داروها و تجهیزات پزشکی مورد استفاده در آنها اطمینان حاصل کنند. . و در صورت مشاهده تخلف با شماره 190 موضوع را در میان بگذارند.

این مرکز غیرمجاز که 15 سال سابقه فعالیت غیرقانونی در این زمینه دارد به اتهام فعالیت غیرقانونی در دو طبقه کلینیک، استفاده غیرمجاز از مهر پزشک، مصرف داروهای ممنوعه و غیرمجاز، توزیع بدون برچسب یا تاریخ مصرف گذشته پلمپ شد. مواد مخدر تاریخ.

با توجه به اینکه این نوع مراکز درمانی یا زیبایی به طور مستقیم با سلامت جسمی و روانی جامعه سروکار دارند، لازم است مسئولین حوزه بهداشت و درمان فعالیت قانونی مراکز مشابه را مورد توجه دقیق قرار دهند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop