(عکس) مسابقه عکاسی کمدی از حیوانات خانگی 2022

تصاویر منتخب و برنده نهایی عکاسی کمدی از حیوانات اهلی 2022 توزیع شد.

به هر حال، در طول تابستان، این مسابقه از همه دوستداران حیوانات خانگی خواست تا تصاویر و فیلم های خنده دار از دوستان پشمالو خود را ارسال کنند.

کنیچی موریناگا با عکسی از دو گربه که روی حصاری نشسته‌اند، به‌عنوان برنده مسابقه نهایی عکاسی کمدی در سال 2022 اعلام شد و طوری به نظر می‌رسند که انگار بدون سر به هم متصل هستند.

موریناگا از ژاپن می گوید که از دیدن جزایر کوچک اطراف دوران کودکی خود و گرفتن عکس از گربه های خیابانی که در آنجا پیدا می کند لذت می برد.

او گفت: ناگهان در خیابان مجذوب گربه ها شدم و مجبور شدم از آنها عکس بگیرم. وقتی به ژاپن برگشتم، به جستجوی آنها ادامه دادم، آنها واقعاً به من روحیه می دهند، مخصوصاً بعد از دو سال ابتلا به ویروس کرونا، آنها بسیار بامزه هستند، حتی زمانی که کار جدی انجام می دهند. این مسابقه شگفت انگیز به من یادآوری کرد که چنین حرکاتی از همه حیوانات نه تنها در ژاپن بلکه در سراسر جهان به عنوان خنده دار، زیبا و دل انگیز شناخته می شود.

موریناگا که عکسش به عنوان بهترین عکس گربه در بخش برنده انتخاب شد، جایزه نقدی 2000 پوندی همراه با کمک مالی 5000 پوندی از بیمه حیوانات، دوستان حیوانات خانگی، دوستان حیوانات را به خانه برد.

او می گوید که پس از مشورت زیاد تصمیم گرفت پول خود را به سازمانی مستقر در سواحل جنوب بریتانیا که به نجات و بازگرداندن گربه های ولگرد و رها شده کمک می کند، اهدا کند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop