(عکس) ترانسفورماتورهای واقعی! ربات ژاپنی 3.5 تنی که در عرض چند ثانیه به ماشین تبدیل می شود

استارت‌آپ صنایع Tsubame مستقر در توکیو، یک ربات چهار چرخ با ارتفاع 4.5 متر ساخته است که شبیه انیمه محبوب ژاپنی Mobile Suit Gundam است و 3 میلیون دلار متعلق به شماست.

به گزارش روزیاتو، اگر با عشق به سری فیلم‌های Transformers بزرگ شده‌اید، احتمالاً در خواب دیده‌اید که روزی فناوری روبات‌های مورد علاقه‌تان را زنده خواهد کرد.

اکنون یک شرکت مهندسی ژاپنی با ربات 3.5 تنی خود که در عرض چند ثانیه به ماشین تبدیل می شود، فانتزی دوران کودکی ما را به واقعیت تبدیل کرده است.

(عکس) ترانسفورماتورهای واقعی!  ربات ژاپنی 3.5 تنی که در عرض چند ثانیه به ماشین تبدیل می شود

این ربات که به نام یک دایناسور پرنده نامگذاری شده است، دارای صفحه نمایش هایی در اتاق کنترل خود است که تصاویر را از دوربین های خارجی متصل دریافت می کند تا خلبان بتواند از بازوها و دستان خود برای مشاهده 360 درجه محیط اطراف خود استفاده کند. کنترل و حرکت آن توسط دو پدال جوی استیک در قسمت بالایی بدنه انجام می شود.

این ربات 3.5 تنی که به زودی در نمایشگاه موبیلیتی ژاپن به نمایش گذاشته می شود، دارای دو حالت است: حالت ثابت که با سرعت دو کیلومتر در ساعت حرکت می کند و حالت وسیله نقلیه که می تواند با سرعت خود حرکت کند. تا 10 کیلومتر در ساعت..

(عکس) ترانسفورماتورهای واقعی!  ربات ژاپنی 3.5 تنی که در عرض چند ثانیه به ماشین تبدیل می شود

ریو یوشیدا، مدیرعامل 25 ساله صنایع سوبام می‌گوید: «ژاپن در انیمیشن، بازی، ربات‌ها و ماشین‌ها بسیار خوب است. بنابراین فکر کردم اگر بتوانم محصولی بسازم که تمام این عناصر را داشته باشد، عالی خواهد بود. “من می خواستم کاری انجام دهم که بگوید “اینجا ژاپن است.”

(عکس) ترانسفورماتورهای واقعی!  ربات ژاپنی 3.5 تنی که در عرض چند ثانیه به ماشین تبدیل می شود

یوشیدا قصد دارد پنج عدد از این ربات ها را برای علاقه مندان به ربات های ثروتمند بسازد، اما امیدوار است روزی از آنها در امدادرسانی در بلایای طبیعی یا صنعت فضایی استفاده شود.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop