شگفت انگیز به عنوان بازیکن مورد علاقه آتای: 30 امتیاز!

کد خبر: 1980238
25 نوامبر 1402 در 02:58
56.1 هزار بازدید |

31
نقطه نظر

پدیده لیگ برتر والیبال سال گذشته همچنان در لیگ امسال می درخشد.

شگفت انگیز به عنوان بازیکن معروف عطایی: 30 امتیاز!

به گزارش “ورزش سه”، تیم فولاد سیرجان امروز با نتیجه 3 بر یک تیم پرتلاش مس رفسنجان را شکست داد تا ششمین پیروزی خود در لیگ برتر والیبال ایران را کسب کند.

پوریا حسین خانزاده دریافت کننده نوزده ساله این تیم در این بازی نیز مانند هفته های گذشته فوق العاده به نظر می رسید و با درخشش خود توانست سی امتیاز مقابل فولاد سیرجان ایرانیان کسب کند تا بازی به ست پنجم نرود.

پوریا حسین خانزاده که نشان داده بازی در لیگ برتر والیبال ایران را بلد است، می خواهد کار نیم فصل را قبل از 20 سالگی به پایان برساند و عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران را از آن خود کند.

بهروز عطایی سرمربی فولاد سیرجان با در اختیار داشتن بازیکنان باتجربه ای چون شهروز همایون فرمانش و مجتبی میرزاکان پور در پست دریافت کننده، از پوریا حسین خانزاده در ترکیب اصلی استفاده کرده و نتایج خوبی هم تاکنون کسب کرده است.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت

Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop