شکاف بین تیم های AFC و NFC بزرگ به نظر می رسد – در حال حاضر

قدرت کنفدراسیون فوتبال آسیا تا حد زیادی در میان مدافعان جوان هیجان انگیز آن نهفته است: جاش آلن، جو بارو، جاستین هربرت، لامار جکسون، پاتریک ماومس، لارنس به سرعت در حال رشد و دیگران.

NFC خانه بردی و آرون راجرز است، تالار مشاهیر آینده که به طرز بدجنسی موقعیت خود را در میان پانتئون تمام دوران لیگ تقویت می‌کنند و به دنبال آن انبوهی از کهنه‌بازان آشنا با محدودیت‌های تثبیت‌شده حضور دارند. Jalen Hurts of the Eagles تنها کوارتربک جوان NFC است که در حال حاضر خوب بازی می‌کند، اگرچه کایلر موری از کاردینال‌ها همه چیز را حفظ می‌کند. جالب هست.

اکثر تیم‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا در فصل خارج از فصل نیز به شدت خود را بهبود بخشیدند: امیدهای پلی آف مانند دلفین‌ها و برانکوها از طریق معاملات جسورانه، تیم‌های ضعیفی مانند جگوارز، جتز و هیوستون تگزاس از طریق انتخاب‌های متعدد در دور اول. در نتیجه، AFC دارای یک استخر عمیق و جذاب از مدعیان درجه دوم و بازیکنان تازه کار است. در مقایسه NFC کاملاً فئودالی است.

به گذشته Buccaneers، Packers، Rams و Eagles نگاه کنید و خواهید دید:

2-1 دالاس کابوی ها، که ناتوانی های آشنایشان باعث می شود که آنها را جدی نگیریم.

2-1 Minnesota Vikings، سدان مدل اخیر متعلق به تیم های NFL.

1-2 سانفرانسیسکو 49ers، که بهترین بازیکن تهاجمی آنها تا به اینجای فصل، میچ ویشنوفسکی بازیکن بوده است.

1-2 آریزونا کاردینالز، یک تیم وانت پارکینگ با کتاب بازی دستمال‌های کوکتل منگنه‌شده.

خرس‌های شیکاگو 2-1 که بازی‌هایش شبیه فیلم‌های رنگی از رکود بزرگ است.

1-2 آتلانتا فالکون، که وضعیت سقف دستمزد آنها یک داستان ارواح است که توسط حسابداران در اطراف آتش نشانده می شود.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر