سوزان وانگ و لیدیا وینترز درباره جمع آوری ساعت بحث می کنند

وانگ من کاملاً در مورد شنل ابرقهرمانی شما می شنوم. زمانی بود که از نظر فکری، می‌توانستم از ساعتی مانند ریچارد میل قدردانی کنم، اما نمی‌دانستم چرا بعضی‌ها اینقدر در مورد آن عصبانی هستند. تا اینکه یکی را پوشیدم و فکر کردم، آره، الان یک رقصنده هستم. و با توجه به اینکه مردم در ابتدا کمی تعجب می‌کنند، زیرا شما زنی هستید که به ساعت‌ها علاقه دارید، فکر می‌کنم ما از این احساس لذت می‌بریم که فیلمنامه را ورق بزنیم و مردم را وادار کنیم تا درباره معنای جمع‌آوری ساعت فکر کنند.

آیا خودت را یک کلکسیونر می‌دانی، سوزان؟

وانگ نمی‌دانم می‌توانم خودم را کلکسیونر بنامم یا نه. من مجموعه دارانی را می شناسم که اتاق های ساعت دارند و نمی دانند چه دارند. من می دانم چه دارم.

زمستان ها موانع را قرار ندهید آیا بیش از یک ساعت دارید؟ سپس ساعت ها را جمع آوری می کنید.

وانگ همه افراد بیش از یک جفت کفش دارند اما یک کلکسیونر کفش نیستند. اما باشه، میدونی چیه؟ می‌خواهم بیرون بیایم و بگویم که یک کلکسیونر ساعت هستم، زیرا در واقع کمی فکر می‌کنم تا چیزی را که دارم انتخاب کنم. اگر شما را به عنوان یک گردآورنده معرفی کنید، به نوعی قصد دارید. به این معنی است که شما بیانیه می دهید.

زمستان ها من در بازی احساس مشابهی داشتم زیرا در ابتدا بازی های زیادی انجام نمی دادم و اگر کسی از من بپرسد که آیا من یک گیمر هستم، می گویم نه، زیرا نوعی نوار وجود داشت. و چه کسی نوار را می سازد؟ آیا من این چیزها را انتخاب می کنم و آنها را ایمن نگه می دارم و هر روز انتخاب می کنم؟ بهتر است با این کلمات بازتر صحبت کنید تا بسته باشید: “شما فقط یک کلکسیونر هستید که ساعت های کمیاب را جمع آوری کنید.” همه اینها مانعی برای افراد دیگر برای پیوستن به جامعه می شوند.

آیا تا به حال به یک برنامه تماشایی رفته ای، لیدیا؟

زمستان ها من واقعاً می خواستم امسال به Watches and Wonders بروم، اما مطمئناً سال آینده. من به چند جلسه ملاقات رفته ام. من اتفاقی در نیویورک بودم که Complecto یک ملاقات داشت. Complecto همه چیز در مورد جذب زنان و افراد رنگین پوست به ساعت است. من بهترین نسخه یک ملاقات ساعتی را در اولین نسخه خود تجربه کردم زیرا گروه بسیار متنوعی بود.

وقتی در آن رویداد بودم، هیچ کس از من نپرسید که آیا من با شریکم آنجا هستم یا خیر. هیچ کس سطح دانش من را پایین فرض نمی کرد. و همه از ساعت همه هیجان زده بودند. باز بودن باعث باز بودن می شود و تنوع باعث افزایش تنوع و نمایندگی می شود. هرچه بیشتر به حرکت دادن سوزن ادامه دهید، افراد بیشتری برای پیوستن به آن احساس استقبال می کنند. اگر در انجمن Watch Femme هستید، می توانید ابتدایی ترین سوال را بپرسید و هیچ کس نمی گوید: “اوه خدای من، شما نمی دانید نوار فنری چیست؟”

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر