سرسخت ترین مخاطب سباستین مانیسکالکو فرزندان او هستند

4

فکر می کردم پیلاتس روی زمین است. و بعد چیز بعدی که می دانید، من به یک دستگاه بسته شده ام و این حرکات را انجام می دهم که قبلا هرگز انجام نداده بودم، و بدنم در حال کشش است. اگر این کار را به طور مداوم انجام دهید، واقعاً شروع به استفاده از عضلات می کنید.

5

ما عاشق تهیه پاپ کورن هستیم و همسرم من را به این دستگاه روشن کرد که یک زانو در کناره دارد که هسته ها را مخلوط می کند. فقط روغن کانولا و نمک – این تمام چیزی است که نیاز دارید. و می نشینیم و فیلم می بینیم. حالا که بچه ها بزرگ می شوند، وارد فیلم هایی مانند جادوگر شهر اوز و ویلی ونکا و کارخانه شکلات سازی می شوند که من با آنها بزرگ شدم. دخترم تمام آهنگ های گریس را می خواند.

6

در آکواریوم خرچنگ هایی وجود دارد که بچه ها می توانند به آنها نگاه کنند و ماهی های کامل بزرگ با کره چشم وجود دارد. آنها یک ایستگاه ماکارونی کوچک دارند و من از آنها می‌پرسم: “باشه، ماکارونی را که می‌خواهید بابا برایتان امشب درست کند انتخاب کنید.” من احساس می کنم که آنها بیشتر از غذا قدردانی می کنند زیرا روی آن سرمایه گذاری می کنند. من همچنین می خواهم ذائقه آنها را به سس های مختلف ماکارونی به غیر از کره و پنیر باز کنم.

7

بعضی از پسرها به گلف می روند. من دوست دارم برای مردم آشپزی کنم. این کمی اعصاب خردکن است زیرا ممکن است مشکلی پیش بیاید و شما بالای 13 نفر ایستاده باشید. مشکل من این است که دوست دارم زیاد کار کنم. من دوست دارم مردم قبل از شروع به خوردن پیش غذا سیر شوند.

8

گاهی اوقات شما در شب به کشتی های در حال عبور تبدیل می شوید و به عنوان یک زوج به این زمان نیاز دارید. بنابراین او یک شب را انتخاب می کند و فکر می کند که کجا می رویم. سپس هفته آینده یک شب را انتخاب می کنم و او را غافلگیر می کنم. من فکر می‌کنم داشتن آن شب‌های ملاقات در ازدواج که به شما امکان می‌دهد دوباره با هم ارتباط برقرار کنید بسیار مهم است.

9

این برای من بیشتر یک کمدی است زیرا به بسیاری از حرف های آنها می خندم، مخصوصاً برایان کاکس که در این مورد هیستریک است و سیاهپوستانی که آنها به عنوان کایران کالکین انتخاب می کنند. فکر کنم چهار قسمت دیگه مونده

10

برای من هیچ چیز بهتر از خنده کردن اتاقی پر از غریبه ها نبود – تا زمانی که بچه دار شدم. وقتی می خندند، 20000 نفر احساس بهتری پیدا می کنند. اگر دخترم را بخندانم، برای من طلاست. آنها سخت ترین فالوورهای من هستند، اما با ارزش ترین دنبال کنندگان من هستند.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

Home AppliancesDigital currencydigital currency tutorialدانشگاهاخبار جدیدPurchase guidedigital currency channelbuying from shopThe price of the chandelierخبر
تماس با ما