خودروی الکتریکی Ola ‘Make-in-India’ با برد باتری بیش از 500 کیلومتر معرفی شد، عرضه در سال 2024 | اخبار خودروهای برقی

بهاویش آگاروال، مدیر عامل اولا الکتریک، در 15 آگوست، اولین پروژه خودروی الکتریکی «ساخت هند» خود را اعلام کرد که در سال 2024 در هند راه اندازی می شود. جزئیات خودروی الکتریکی به مناسبت روز استقلال 2022 به عنوان خودروی برقی به اشتراک گذاشته شد. مدت زیادی است که در شایعات مطرح شده است. با این حال، Bhavish Aggarwal اولین خودرو را در 15 اوت به مناسبت روز استقلال تایید کرد. این تایید از طریق یک ویدیوی کوتاه توسط آگاروال در دسته توییتر خود به اشتراک گذاشته شد و به دنبال آن اعلامیه مفصلی که امروز، 15 آگوست، جدا از سایر محصولات عرضه شده در هند منتشر شد، منتشر شد.

طبق گفته Ola Electric، خودروی الکتریکی جدید و آینده اولین خودروی الکتریکی کاملاً ساخت هند در هند خواهد بود که از سیستم عامل MoveOS ساخت هند استفاده می‌کند، همچنین در اسکوترهای الکتریکی Ola استفاده می‌شود و همچنین با باتری ساخت هند کار خواهد کرد. سلول ها، برد بیش از 500 کیلومتر را با یک بار شارژ (ادعا شده) به آن می دهد. این خودرو قادر است 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در 4 ثانیه طی کند و سقف تمام شیشه ای خواهد داشت. طبق اعلامیه، انتظار می رود این خودرو در سال 2024 عرضه شود.

پیش از این، آگاروال ویدئویی از خودروی الکتریکی آینده اولا را در توییتر منتشر کرده بود. در این ویدئو، یک ماشین قرمز رنگ در جاده ای در حال حرکت است که فقط چرخ های عقب آن قابل مشاهده است. آگاروال نوشت: “تصویر abhi baaki hai mere dost. شما را در 15 اوت، ساعت 14 می بینیم.”

همانطور که در تیزر مشاهده می شود، خودروی الکتریکی بر اساس آنچه در ویدئو نشان داده شده است، نمایه ای تمیز با یک خط شخصیت قوی در وسط دارد. همچنین به نظر نمی‌رسد که این خودرو دارای درب برای ردیف دوم باشد، که این سوال را ایجاد می‌کند که آیا این خودرو یک مدل دو نفره خواهد بود یا صندلی‌های عقب استاندارد دارد.

لازم به ذکر است که 15 آگوست تاریخ مهمی در تاریخ اولا الکتریک بوده است، از این رو تاریخ عرضه این خودرو جدید است. اهمیت تاریخ را می توان به این دلیل درک کرد که سازنده EV اولین اسکوترهای برقی خود را در آن تاریخ عرضه کرد. هر دو Ola S1 و Ola S1 Pro برای اولین بار در این تاریخ دیده شدند. با این حال، این شرکت تنها مدل های S1 Pro را در هند به فروش رسانده است.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop