جک سوک از حرفه مالی تمام وقت در مسابقات فلوریدا شگفت زده شدرویترز

ماتیجا پکوتیک شاید باید به فکر کنار گذاشتن شغل روزانه خود باشد، بعد از اینکه یک حرفه ای تمام وقت در امور مالی که شماره سابق جهان را حیرت زده کرد. 8 جک سوک در اولین قرعه کشی اصلی تور ATP در مسابقات آزاد ساحلی دلری در روز سه شنبه.

بازیکن 33 ساله کروات، که مدیر بازار سرمایه برای سرمایه‌گذاران املاک وکسفورد – وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری 4 میلیارد دلاری Wexford Capital – است، برای شکست دادن Sock 4-6 6-2 6-2 4-6 جمع شد.

پکوتیک به رتبه‌ی بالای شغلی رسید. 206 در سال 2015 اما به دلیل عوارض جراحی معده به طور موقت ورزش را ترک کرد. او سپس به مدرسه بازرگانی هاروارد پیوست و در آنجا عشق خود را به این بازی دوباره کشف کرد.

پکوتیک در مقابل رئیس خود که از دوستان دیرینه مربی او، دومینیک هرباتی است، برنده شد.

پکوتیک به شوخی گفت: «امروز مجبور شدم زودتر کار را ترک کنم. “من مجبور شدم برای کل تیم ایمیل بفرستم. رئیسم مرا رها کرد. من باید فردا یک روز دیگر تعطیل بخواهم.”

جهان نه 784، که بعداً با مارکوس ژیرون ملاقات می کند، گفت که پیروزی مقابل سوک در دور ابتدایی غیرمنتظره بود، اما او به این مسابقه نزدیک نشد که فکر می کرد شانسی ندارد.

پکوتیک گفت: “شما باید واقع بین باشید.”

“این یک مرد 10 نفره برتر سابق با تجربه باورنکردنی در تنیس و سرویس بزرگ است. او در اولین سرویس با سرعت 134 مایل در ساعت بیرون آمد. اگر فکر کنم بیرون می آیم و توقع برنده شدن دارم، مغرور خواهد بود.

اما فکر کردم که اگر بتوانم دندان هایم را در مسابقه فرو کنم و روی دو یا سه الگوی که قبلا آماده کرده بودم کار کنم، شانسی خواهم داشت.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop