جدیدترین جزئیات از «شلر رسولی»

لیلا آژیر مدیرکل امور زنان و خانواده کردستان با بیان اینکه از روز اول وقوع این حادثه در محل تجمع این خانواده حضور داشتیم و پیگیر پرونده هستیم، آن را هنگام فرار از پشت بام به دیگری پرتاب کرده بودیم. طبقه همسایه و دو زن دیگر را نیز گروگان گرفته بود و می خواست از آنها سوء استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه دادستان مریوان قول رسیدگی سریع به این پرونده و رفع مشکل را داده است، گفت: استاندار، رئیس کل دادگستری استان و نماینده مردم کردستان در دیدار خبرگان رهبری نیز حضور دارند. با پیگیری این موضوع از همه مسئولین و مردم خواست در روند رسیدگی تسریع کنند.پرونده و اعدام این فرد ترسو و اراذل و اوباش است.

مدیر امور بانوان و خانواده کردستان با اذعان به اینکه خانواده شلر رسولی در وضعیت روحی و روانی خوبی به سر نمی برند و فرزندانشان شاهد این حادثه بوده اند، تصریح کرد: این خانم برای حفظ حیثیت و حقوق خود خود را از پنجره به بیرون پرت کرد. نباید گم شود.” . پس از اطلاع از این ماجرا، همسایه ها به دلیل ترس از گوران کادری جرأت جلو آمدن را نداشتند و به دلیل داشتن اسلحه، چاقو و اسپری فلفل اجازه چنین اتفاقی را نمی دادند.

وی با بیان اینکه این مرد هنگام فرار سه تیر به سمت ماموران نیروی اداری شلیک کرد، گفت: در حال حاضر پرونده قضایی مریوان در دست بررسی است.

آژیر با ابراز تأسف از اینکه رسانه های ضد نظام مانند همیشه به دنبال سوء استفاده و تقلب هستند، ابراز داشت: ما این خرسندی را به مردم می دهیم که همه مسئولان پیگیر این پرونده هستند.

«سلام شهیدی» همسر شلر رسولی نیز به تشریح جزییات این حادثه پرداخت و گفت: این حادثه نه تنها برای خانواده ام بلکه برای همه کردستان حادثه بزرگ و ناراحت کننده ای است و من نیز برای تامین هزینه های زندگی خود به عراق رفته بودم. صبح همان روز که همسرم خود را از پنجره خانه همسایه ام به بیرون پرت کرده بود، ماجرا را شنیدم و دنیا خراب شد.

و در پاسخ به این سوال که این تصادف چگونه برای همسرتان اتفاق افتاده است؟ وی افزود: من و همسرم اهل روستای چشمی سروآباد هستیم اما ساکن مریوان هستیم و همسایه ما مردی به نام گوران است. او و همسرش در یک خانه 3 طبقه زندگی می کردند و ما نیز در یک ویلای یک طبقه زندگی می کردیم. ساعت 1:30 صبح مرد زنگ خانه ام را زد و به همسرم گفت که بیا و به همسر باردارم که در حال مرگ است کمک کند. बह होस्टिनाम बरसानीम. شلیر نمی رود و می گوید من نمی توانم بچه هایم را بخوابانم اما بعد از سه بار صدا زدن و گریه و التماس اگر باور نمی کنید بچه هایتان را با خود بیاورید.

شهیدی ادامه داد: همسرم برای کمک به همسرش گوران به همراه فرزندانم به خانه می رود و پس از ورود شلیر به خانه، آن مرد فرزندانم را بیرون می اندازد و در خانه را می بندد و پسرم بعد از آن شروع به در زدن می کند. که شلر که نمی دانست آن مرد قصد حمله دارد می پرسد آن خانم کجاست که در را قفل کرده بود و همسرم از ترس جان و ناموسش به سمت پنجره رفت و آن را باز کرد و با صدای بلند درخواست کمک کرد و سپس خود را از پنجره به بیرون پرت کرد.

وی با بیان اینکه پسرم همچنان مشغول تماشای خیابان است و در را می زند تا شاید بتواند در را باز کند، مدعی شد: به دلیل سر و صدا، همسایه ها نیز به داخل خیابان می آیند. دقایقی بعد از حادثه آمبولانس آمد و او را به بیمارستان رساند اما متاسفانه یک هفته بعد بر اثر سکته جان باخت.

وی با تاکید بر اینکه گوران باید به اشد مجازات برسد، تصریح کرد: درخواست فقط برای من و خانواده ام نیست، بلکه برای همه مردم است، اعدام این مرد خارج از حوصله است.

شهیدی در پاسخ به این سوال: آیا مسئولان ردیابی شما را انجام داده اند؟ گفت: به جز سردار حسینی فرمانده ارتش کردستان، مشاور کشوری و نماینده دستیار رئیس جمهور در امور زنان، هیچکس از مسئولان شهرستان به ما توجهی نکرده است.

و در پاسخ به این سوال از گوران بگویید چقدر او را می شناسید؟ پاسخ دادست: همسایه ما جلودار ماست، اما او رجحان و اراذل و دارای پرونده و سابقه است. او یک چاقو و یک اسلحه دارد. فردای این حادثه مردم مریوان که از این حادثه عصبانی شده بودند به خانه گوران حمله کردند و شیشه همان پنجره ای که همسرم از آن سقوط کرد شکستند و خواستند خانه را به آتش بکشند که ما اجازه ندادیم و ما همه چیز را به قانون واگذار کردیم.

همسر این زن با بیان اینکه گوران به نیروی انتظامی اعزام شده و اکنون در زندان مریوان به سر می برد، تاکید کرد: از همه مردم شریف استان به ویژه همشهریان مریوان قدردان و دغدغه مند هستیم و از مراجع قضایی انتظار داریم. کردستان هر چه زودتر به این پرونده رسیدگی کند آن مرد به اشد مجازات می رسد و نمی گذارد حقش ضایع شود.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر