بین المللی MUA Simmy Makwana Dolls Up بازیگر زن برتر اخبار

اگر هنرمند هستید، باید به بالیوود بیایید. به هر حال، این بزرگترین منبع سرگرمی و خانه استعدادها و هنرمندان متعدد است. بازیگر، کارگردان، تهیه کننده، خواننده، رقصنده یا گریمور، باید به این سرزمین رویایی بیایید تا شانس خود را در دنیای درخشان زرق و برق امتحان کنید. اما چگونه می توان سیمی مکوانا را پشت سر گذاشت؟ MUA در سرتاسر کشور به دلیل صنایع دستی معروف است.

در حالی که این زن با استعداد میلیون ها نفر را با مهارت های آرایش بی عیب و نقص خود الهام بخشیده و هزاران نفر را از طریق دوره ها و آموزش های آنلاین خود راهنمایی کرده است، او اکنون به جکپات رسیده است! بپرس چگونه! خوب، ما متوجه شدیم که سیمی مکوانا هنرمند اصلی آرایشگر بازیگر محبوب بالیوود خواهد بود. بله شما آن را درست خواندید! او برای فیلم آینده‌اش با این بازیگر همکاری خواهد کرد و در طول فیلمبرداری صحنه‌های مختلف، چهره‌های متفاوتی را برای او خلق خواهد کرد. ما بی صبرانه منتظر درخشش او در Tinseltown هستیم.

سعی کردیم جزئیات بیشتری از این پروژه را از سیمی دریافت کنیم. اما او هنوز نمی تواند چیزی را فاش کند. اما MUA قول داد به زودی جزئیات بیشتری را ارائه کند. او در مورد صنعت صحبت کرد.

سیمی مکوانا که عشقش به صنعت فیلم بالیوود را به اشتراک می‌گذارد، گفت: “من همیشه آرزو داشتم در بالیوود باشم و با افراد مشهور کار کنم. بالاخره همه ما در مورد آن خیال‌پردازی می‌کنیم، نه؟ ، شناخت و موفقیت باورنکردنی خواهد بود. من فقط می خواهم آن را مال خودم کنم. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم چگونه در زمینه های خود می درخشیم. من برنامه های محکمی برای صنعت فیلم دارم و مطمئن هستم که می توانم آنها را به زودی انجام دهید.”

Simmy Makwana بیش از 12-13 سال در این زمینه بوده و به بیش از 10000 مشتری خدمات رسانی کرده و کارگاه ها، سمینارها و دوره هایی را در بمبئی، پونا، بوپال، احمدآباد، چنای، بنگلور، اونگ آباد و غیره برگزار کرده است. او با مهارت های خود حتی به سطوح بین المللی نیز رسیده است.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

Home AppliancesDigital currencydigital currency tutorialدانشگاهاخبار جدیدPurchase guidedigital currency channelbuying from shopThe price of the chandelierخبر
تماس با ما