بهترین batsman T20I در جهان کیست؟ وین پارنل این خمیر هندی را انتخاب می کند | اخبار کریکت

پیش از دومین مسابقه T20I مقابل هند در روز یکشنبه، وین پارنل، بازیکن همه کاره آفریقای جنوبی، هیچ ابهامی در پذیرش بازی هند نداشت. سوریاکومار یاداو یکی از بهترین خمیرهای T20 در حال حاضر در جهان است. آفریقای جنوبی در دومین بازی از سری بازی های سه مسابقه ای T20I روز یکشنبه در ورزشگاه کریکت بارساپارا، گوواهاتی، به مصاف هند خواهد رفت. در اولین T20I، خمیر شیک هند یک ضربه 50* شکست ناپذیر تنها 33 توپ را شکست، یک ضربه متشکل از پنج چهار و سه شش. در زمینی که حتی نرخ ضربه 100 نیز دشوار بود، سوریاکومار با نرخ 151.52 به توپ ضربه زد. با ضربه کوبنده خود در برابر پروتئاس سوریاکومار نیز به عنوان برترین گلزن هند در کوتاهترین فرمت در یک سال تقویمی تبدیل شد.

پارنل در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت: “من شخصا فکر می کنم، با توجه به آنچه که در چند ماه گذشته تماشا کرده ام، فکر می کنم او احتمالا یکی از بهترین بازیکنان T20 در حال حاضر است.” به نظر می رسید که بازیکن همه کاره Proteas واقعاً تحت تأثیر توانایی خمیر راست دست هند در گلزنی در سراسر زمین قرار گرفته است.

او 360 گل می‌زند، که تلاش و دفاع برای بول‌بازان بسیار دشوار است. من فکر می‌کنم این فقط در مورد قوی بودن و تلاش برای گرفتن هر توپ به نوعی است. می‌دانید، او اجازه دارد شوت‌های خوبی بزند. او چند ضربات واقعا، واقعاً زیبا بازی کرد، اما روز خوش شانسی بود. و شاید، می دانید، شب متفاوتی پیش خواهد رفت. اما با گفتن این موضوع، فکر می کنم می دانید، او مطمئناً مردی بوده است که من داشته ام. واقعاً از تماشای چند ماه گذشته لذت بردم. او مطمئناً کریکت واقعاً خوبی بازی می کند.”

هنگامی که در مورد عملکرد ضعیف ضربه زننده های آفریقای جنوبی در افتتاحیه T20I سؤال شد، به خصوص در پاورپلی که آنها در سه اور اول اینینگ خود پنج ویکت کمتر داشتند و تنها 9 ران به ثمر رساندند، پارنل گفت که ویکت سختی بود و هند از ویکت استفاده کرد. شرایط خوب با این حال، پارنل قول داد که Proteas در دو بازی باقی مانده از این سری بازگشتی قوی داشته باشد. “منظورم این است که اولین T20 طبق برنامه پیش نرفت. اما بدیهی است، می دانید، یک مکان جدید گاهی اوقات به شما اجازه می دهد به چیزهایی که در بازی اول اشتباه رخ داده است فکر نکنید. بهترهای ما در سطح جهانی هستند. بنابراین این چیزی نیست. تا ما در مورد آن وحشت کنیم.”

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop