بهترین مافین بلوبری در بوستون

صبح بخیر. در سال 1985، دستور پخت کلوچه بلوبری را منتشر کردیم که شیرینی‌پز گونتر موزینگر در هتل ریتز کارلتون در بوستون سرو کرد. ماریان باروس، که دستور غذا را اقتباس کرده بود، آنها را در میان کلوچه های مورد علاقه خود در شهر قضاوت کرد. چند سال بعد، خواننده‌ای به ماریان نوشت که در واقع بهترین کلوچه‌های بلوبری در بوستون آنهایی بودند که در فروشگاه بزرگ جردن مارش که اکنون بسته شده سرو می‌شد. ماریان، همیشه خجالتی، دستور العمل (بالا) را دنبال کرد تا بتوانید خودتان قضاوت کنید.

اما دقیقاً چه کسی مافین جردن مارش را ایجاد کرد تا روز گذشته مشخص نبود، زمانی که مارا ریچموند از برلینگتون، ویکتوریا، به من نامه نوشت تا بگوید که پدرش، آرنولد گیتلین، دستور غذا را ارائه کرده است. او سپس مشاور اجرایی مواد غذایی Allied Stores متعلق به جردن مارش بود. مارا هنگام صحبت تلفنی به من گفت که دستور پخت او اقتباسی از یکی از کتاب آشپزی استر هاولند در سال 1847 بود، «خانه دار اقتصادی نیوانگلند و کتاب رسید خانواده».

همه چیز قدیمی دوباره جدید است! نسخه Marsh نسبت به دستور Ritz-Carlton شکر و کره و تخم مرغ کمتری دارد. همچنین لازم است نصف فنجان توت را له کنید و به خمیر اضافه کنید. این یک مافین بسیار مرطوب تولید می کند که تازه باقی می ماند.


دستور غذای ویژه

مشاهده دستور غذا →


با مرتب کردن صبحانه، می توانید روی شام تمرکز کنید. من دستور جدید ملیسا کلارک برای ماهی آزاد برشته ریواس را دوست دارم، طعمی واقعی از بهار، به خصوص اگر بتوانید دست خود را روی ماهی سالمون جورابی رودخانه مسی بگذارید که اکنون در راه است. طعم چرب ماهی وحشی در برابر گس دهی تیز ریواس عالی است.

از طرف دیگر، دستور دیوید تانیس برای مارچوبه سرخ شده با گردو وجود دارد. من آن را به خاطر طعم بزرگ و خوش طعمش دوست دارم، اگرچه به ندرت آن را با گردو درست می کنم. من آن را با بادام هندی بهتر دوست دارم اگر احساس سرخ شدن دارم، و با بادام زمینی اگر نیستم.

یا اگر می توانید بیرون آشپزی کنید؟ دستور العمل من را برای دنده های پشتی بچه کبابی سریع امتحان کنید، که از یک تکنیک فوق العاده خنک ضایعاتی استفاده می کند که من از آشپز آدام پری لانگ انتخاب کردم. من آنهایی را که آغشته دار هستند دوست دارم.

هزاران دستور غذای دیگر برای طبخ این آخر هفته منتظر شما در آشپزی نیویورک تایمز هستند. بله، برای خواندن آنها باید اشتراک داشته باشید. اشتراک‌ها از کار ما پشتیبانی می‌کنند و به آن اجازه ادامه می‌دهند. اگر قبلاً ندارید، امیدوارم امروز یکی را بیرون بیاورید. متشکرم.

لطفاً اگر با فناوری ما به مشکل برخوردید، برای ما بنویسید: [email protected]. یک نفر به سمت شما برمی گردد. لطفاً اگر چیزی برای گفتن، موافق یا مخالف، در مورد هر بخشی از این تمرین دارید، برای من بنویسید: [email protected]. من نمی توانم به هر نامه پاسخ دهم. اما من همه را خواندم.

در حال حاضر، این ربطی به لوبیاهای قطبی یا ران های خوک ندارد، اما من عاشق رمان جدید جان رای، “رفته به گرگ ها” هستم، که درباره سه نفر از فلوریدا است که در صحنه های هوی متال دهه های 1980 و 90 بزرگ می شوند.

در اینجا ایموژن وست نایتز در گاردین، در مورد استقامت رکوردهای جهانی گینس است.

کلفا سانه در نیویورکر با نمایه ای از خواننده و ترانه سرا کیم پتراس، که هدفش سوپراستار شدن است.

در نهایت، کمی وقت بگذارید و شعر آنج ملینکو، “به مرغ مگس خوار من” را در لندن ریویو آو بوکز بخوانید. و سپس آن کلوچه ها را بپزید! یکشنبه میبینمت

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر