بخش دادگستری به دنبال سوال کردن پنس در ژانویه. 6 تحقیق و تفحص

به گفته دو نفر از افراد آشنا، وزارت دادگستری به دنبال بازجویی از مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق به عنوان شاهد در رابطه با تحقیقات جنایی خود در مورد تلاش های دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا برای ماندن در قدرت پس از شکست در انتخابات 2020 است.

آقای. پنس، به گفته افرادی که با تفکر او آشنا هستند، آماده بررسی این درخواست است، زیرا تشخیص می دهد که تحقیقات جنایی وزارت دادگستری با تحقیقات جنایی مجلس نمایندگان متفاوت است. کمیته 6 که او به طور قاطعانه پیشنهادات آن را رد کرده است.

اوضاع را پیچیده می کند این است که آیا آقای. ترامپ سعی می‌کند از امتیاز اجرایی استفاده کند تا جلوی او را بگیرد یا شهادتش را محدود کند، گامی که تاکنون با موفقیت محدودی با سایر مقامات سابق انجام داده است.

آقای. پنس در برخی از لحظات حساسی که در آن آقای دکتر حضور داشت. ترامپ و متحدانش برنامه ریزی کردند تا او را در سمت خود نگه دارند و از صدور گواهینامه کنگره برای پیروزی جوزف آر. بایدن جونیور جلوگیری کنند. توافق برای همکاری او آخرین تغییر قابل توجه در تحقیقاتی است که در حال حاضر مملو از عواقب حقوقی و سیاسی است، شامل رئیس جمهور سابق که اکنون نامزد اعلام شده برای بازگشت به کاخ سفید است – و رقبای احتمالی او برای جمهوری خواه 2024 نامزدی شامل آقای پنس.

توماس ویندوم، یکی از بازرسان اصلی که تلاش‌ها برای ابطال انتخابات را بررسی می‌کرد، با آقای دکتر تماس گرفت. تیم پنس در هفته‌های قبل از دادستان کل مریک بی. گارلند روز جمعه یک مشاور ویژه را برای نظارت بر ژانویه تعیین کرد. 6 تحقیق و تحقیق جداگانه در مورد آقای. به گفته یکی از افراد مطلع، رفتار ترامپ با اسناد طبقه بندی شده. آقای. گارلند گفته است که انتصاب بازرس ویژه، جک اسمیت، تحقیقات را کند نخواهد کرد.

مقامات وزارت دادگستری از اظهار نظر خودداری کردند. سخنگوی آقای پنس نیز از اظهار نظر خودداری کرد.

بحث در مورد بازجویی از آقای. گفته می شود پنس در مراحل اولیه خود است. آقای. پنس احضار نشده است و این روند ممکن است ماه ها طول بکشد، زیرا آقای. ترامپ می‌تواند با تلاش برای استناد به امتیاز اجرایی، جلوی شهادتش را بگیرد یا کند کند.

آقای. ترامپ از امتیاز اجرایی برای جلوگیری از صحبت سایر مقامات ارشد سابق با بازرسان یاد کرده است. در حالی که این تلاش ها عموماً در توقف شهادت مقامات به هیئت منصفه فدرال ناموفق بوده اند، اما به طور قابل توجهی روند را کند کرده اند.

آقای. تلاش‌های ترامپ برای کند کردن یا مسدود کردن شهادت شامل ادعای امتیاز اجرایی نسبت به شهادت دو نفر از آقایان بود. دستیاران ارشد پنس: رئیس سابق دفتر او، مارک شورت، و مشاور عمومی او، گرگ جیکوب. اما هر دو مرد پس از اینکه وزارت دادگستری در یک دادگاه غیرعلنی در تلاش برای اعمال امتیاز اجرایی مبارزه کرد، برای مصاحبه با هیئت منصفه بازگشتند.

آقای. پنس که از آقای پنس مخالفت کرد. تلاش‌های ترامپ برای جلب نظر وی در طرحی برای جلوگیری از تایید نتایج کالج انتخاباتی، علناً از آقای ترامپ انتقاد کرده است. رفتار ترامپ در آستانه ژانویه. 6 حمله به ساختمان کنگره و در روز حمله، زمانی که اعضای یک گروه اوباش طرفدار ترامپ شعار می دادند “مایک پنس را آویزان کنید”.

طی یک حضور در نیوهمپشایر در ماه اوت، آقای. پنس اعلام کرد که حاضر است در ژانویه در مجلس نمایندگان حاضر شود. کمیته 6، که برای گفتن داستانش از او اصرار داشت، اما او اخطاری را ارائه کرد.

“اگر دعوت نامه ای برای شرکت وجود داشت، آن را بررسی می کردم.” پنس در آن زمان گفت. اما او افزود که نگران این است که صحبت با یک کمیته کنگره، دکترین تفکیک قوا بین قوه مجریه و مقننه را نقض کند. اما همانطور که گفتم، نمی‌خواهم پیش داوری کنم. او گفت که اگر دعوت رسمی شد، ما آن را مورد توجه قرار خواهیم داد.

با این حال، در مصاحبه‌هایی که برای انتشار کتاب جدیدش با عنوان «خدایا کمکم کن»، آقای. پنس در مخالفت خود با ارائه شهادت به کمیته مجلس تاکید بیشتری داشته و تاکید کرده است که “کنگره حق شهادت من را ندارد” در مورد آنچه او شاهد بوده است.

آقای “مسائل عمیقی در خصوص تفکیک قوا وجود دارد.” پنس در مصاحبه ای به نیویورک تایمز گفت. “و این یک سابقه وحشتناک خواهد بود.”

غرفه آقای پنس، به گفته افرادی که با تفکر او آشنا هستند، تحقیقات وزارت دادگستری را با توجه به اینکه این یک تحقیقات جنایی است، متفاوت می بیند. شهادت او می تواند با احضاریه اجباری شود، اگرچه هیچ کدام صادر نشده است.

معاون سابق رئیس جمهور توسط امت فلود، یک وکیل کهنه کار مستقر در واشنگتن که به عنوان وکیل اصلی ترامپ در کاخ سفید در رسیدگی به تحقیقات رابرت اس. مولر سوم، بازرس ویژه، در مورد توطئه احتمالی بین کمپین ترامپ و روسیه نمایندگی می کرد. در سال 2016

آقای. فلود نماینده چندین مقام ارشد دیگر کاخ سفید است که خود را به عنوان شاهد در طیف تحقیقات کنگره و وزارت دادگستری در مورد آقای دکتر می بینند. ترامپ از جمله آقای. شلوار کوتاه.

تعداد فزاینده ای از مقامات عالی رتبه در آقای. دولت ترامپ احضاریه‌های هیئت منصفه بزرگ را به عنوان بخشی از تحقیقات وزارت دادگستری در مورد طیف گسترده‌ای از تلاش‌ها برای لغو انتخابات دریافت کرده است، از جمله طرحی برای ایجاد فهرست‌های جعلی از منتخبان طرفدار ترامپ در ایالت‌های کلیدی که توسط آقای ترامپ برنده شد. بایدن

احضاریه‌های گسترده به دنبال اطلاعاتی در مورد موضوعات مختلفی از جمله طرح انتخاباتی جعلی، تلاش‌ها برای ترسیم انتخابات به‌عنوان خدشه‌دار شدن در انتخابات و فعالیت‌های درونی آقای آقای بود. اصلی‌ترین وسیله جمع‌آوری کمک‌های مالی ترامپ پس از انتخابات، Save America PAC است.

تلاش برای مصاحبه با آقای. پنس هم وزارتخانه و هم معاون سابق رئیس جمهور را در قلمروی ناشناخته قرار می دهد.

آقای. پنس در حال بررسی یک کمپین انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 2024 است، رقابتی که آقای پنس انجام داد. ترامپ قبلاً نامزدی خود را اعلام کرده است. و آقای وزارت دادگستری بایدن به دنبال استفاده از آقای بایدن است. پنس به عنوان شاهد احتمالی علیه آقای. ترامپ؛ هر دو می توانند به عنوان رقیب آقای آقای شوند. بایدن باید مجدداً نامزد شود، که او به احتمال زیاد اعلام کرده است.

آقای. پنس در کتاب خود به تفصیل درباره آقای. تلاش‌های ترامپ برای ماندن در قدرت و کمپین فشاری که او بر معاون رئیس‌جمهوری خود تحمیل کرد که از دسامبر 2020 آغاز شد.

از جمله تعاملات دیگری که او توصیف می کند، آقای. پنس جزئیات چگونگی آقای. ترامپ او را در ژانویه به دفتر بیضی احضار کرد. 4 برای ملاقات با یک وکیل محافظه کار به نام جان ایستمن، که مکرراً استدلال می کرد که آقای. پنس ممکن است از وظایف تشریفاتی نظارت بر صدور گواهینامه کالج انتخاباتی توسط کنگره فراتر رود. آقای. ایستمن این تصور را ترویج می کرد که آقای. پنس این قدرت را داشت که نتایج را از ایالت‌هایی که در آن‌ها آقای. ترامپ همچنان در تلاش بود تا نتیجه را به چالش بکشد.

آقای. پنس می نویسد که به آقای. ترامپ که چنین اختیاری نداشته است. در مصاحبه ای با تایمز در رابطه با این کتاب، آقای. پنس زورگویی کرد و گفت که با آقای رک و پوست کنده است. ترامپ که نمی تواند کاری را که می خواهد انجام دهد.

«در هفته‌های قبل از ژانویه. من بارها به رئیس جمهور گفتم که صلاحیت رد یا استرداد آرای انتخاباتی را ندارم. پنس در این مصاحبه گفت. واضح بود که او از یک گروه خارجی از وکلا مشاوره حقوقی متفاوتی دریافت می‌کرد که صادقانه بگویم، هرگز نباید اجازه ورود به ساختمان را می‌دادند.

در آن دوره زمانی آقای ترامپ شروع به فشار علنی به آقای. پنس، و همچنین مقامات در گرجستان، با تلاش های خود برای ماندن در سمت خود همراهی کند. در همان زمان آقای ترامپ شروع به استفاده از حساب توییتر خود کرد تا بتواند جمعیتی را برای «اعتراض» به واشنگتن در الیپس در نزدیکی کاخ سفید در روز ژانویه بکشاند. 6، روز صدور گواهینامه کنگره.

تایمز قبلا گزارش داده بود که آقای. رئیس دفتر پنس، آقای. کوتاه، به نام آقای. تیم گیبلز، مامور ارشد سرویس مخفی پنس، در ژانویه به دفترش در وست وینگ می رود. 5، 2021. هنگامی که آقای. Giebels به Mr. دفتر شورت، رئیس دفتر گفت که رئیس جمهور قرار است معاون رئیس جمهور را سرکوب کند و آنها به خاطر آن خطر امنیتی خواهند داشت، صحبتی که آقای. به طور خلاصه برای کمیته منتخب مجلس توضیح داده شد. کمیته یک قطعه ویدیویی از آقای. بحث مختصر در مورد آن در یکی از جلسات عمومی امسال آن.

آقای. ترامپ ظهر روز ژانویه در مقابل جمعیت حاضر در Ellipse سخنرانی کرد. 6 و دوباره آقای را تحت فشار قرار دادند. پنس که چند ساعت قبل با او تماس گرفته بود تا او را متقاعد کند تا با آخرین نقشه برای جلوگیری از صدور گواهینامه همراه شود.

در سخنرانی خود در Ellipse، آقای. ترامپ گفت: شما هرگز کشور ما را با ضعف پس نخواهید گرفت. شما باید قدرت نشان دهید و باید قوی باشید.»

او ادامه داد: «پس امیدوارم مایک شجاعت انجام کاری را داشته باشد که باید انجام دهد. و من امیدوارم که او به RINO ها و افراد احمقی که به آنها گوش می دهد گوش ندهد.”

مدت کوتاهی بعد، آقای حامیان ترامپ به سمت ساختمان کنگره راهپیمایی کردند، جایی که آقای. پنس بود. صدها نفر از آنها به ساختمان هجوم بردند، شیشه‌ها را شکستند و از درها عبور کردند و آقای. پنس، همسرش و دخترش از دفترش در کاپیتول فرار کردند و در اسکله بارگیری در زیر زمین پناه گرفتند. او آنجا ماند و تلاش کرد تا اوضاع را تحت کنترل درآورد. ترامپ پوشش تلویزیونی این شورش را در کاخ سفید تماشا کرد.

آقای. پنس در مورد این تجربه در کتاب خود نوشت و از آن زمان خشم خود را از این موضوع شرح داده است. آقای ترامپ «بی پروا» و «در خطر» بود. پنس و خانواده اش

با وجود آقای پنس شاهد حضور طیفی از آقای. اقدامات ترامپ در مقام ریاست جمهوری، مصاحبه با معاون سابق رئیس جمهور اولین باری است که در تحقیقات فدرال از آقای ترامپ مورد بازجویی قرار می گیرد. ترامپ.

آقای. پنس برای بسیاری از رویدادهای کلیدی که توسط آقای پنس بررسی شده بود در اتاق حضور داشت. مولر در تحقیقات انسداد، اما آقای. وکیل پنس در آن زمان توانست او را از شهادت نجات دهد.

وکیل، ریچارد کالن، با آقای. مولر و تیمش به آنها گفت که آقای. پنس معتقد بود که آقای ترامپ مانع اجرای عدالت نشده بود و در صورت بازجویی چه خواهد گفت.

آقای. تیم مولر هرگز برای بازجویی از آقای مولر پیگیری نکردند. پنس، و او هرگز به عنوان شاهد علیه آقای. ترامپ در آقای گزارش نهایی مولر

گلن برفک گزارش کمک کرد

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop