با مرد زندگیتان به زبان عشق او صحبت کنید

با مرد زندگیتان به زبان عشق او صحبت کنید

بعد – مردانی که از آنها انتظار می رود رمانتیک باشند چه باید بکنند؟ رمانتیک بودن همه چیز گل رز و شکلات نیست، بسیاری از مردان نیز از زن مورد علاقه خود انتظار دارند که از آنها تعریف کند و به آنها توجه کند. انتظارات و الزامات ممکن است بسته به ماهیت و کیفیت رابطه متفاوت باشد. کشف زبان عشق شریک زندگی تان نقطه خوبی برای شروع است.

ما معمولاً از مردان انتظار داریم که رمانتیک باشند. ما شکلات، گل رز، رزرو رستوران های فانتزی و غیره را ارائه می دهیم. ژست های عاشقانه مردان، و این ها نمونه های نادرستی هستند که از فیلم ها و رمان های عاشقانه الهام گرفته شده اند که ما را از رمانتیک بودن دور می کنند.

مردانی که از آنها انتظار می رود رمانتیک باشند چه باید بکنند؟ رمانتیک بودن همه چیز گل رز و شکلات نیست، بسیاری از مردان نیز از زن مورد علاقه خود انتظار دارند که از آنها تعریف کند و به آنها توجه کند. انتظارات و الزامات ممکن است بسته به ماهیت و کیفیت رابطه متفاوت باشد. کشف زبان عشق شریک زندگی تان نقطه خوبی برای شروع است.

زبان عشق چیست؟
کتاب “پنج زبان عشق” کتابی است که گری چپمن نویسنده در آن زبان عشق را زبانی می داند که ما عشق خود را با آن ابراز می کنیم: کلمات تأیید کننده، وقت گذاشتن برای یکدیگر، خرید هدیه، کمک به یکدیگر و تماس فیزیکی. .

بیشتر مردم از این روش های ابراز عشق قدردانی می کنند و دوست دارند، اما زبان عشق افراد متفاوت است و اگر بخواهیم عشق خود را به همسرمان ابراز کنیم، باید زبان عشق او را یاد بگیریم. ابراز عشق به شریک زندگی تان به زبان عشقی خودتان بیشترین معنا و ارزش را برای او دارد و تاثیر بسزایی در سلامت و رضایت رابطه دارد.

ترجمه پنج زبان عشق
کدام یک از این پنج زبان عشق برای همسر شما مناسب است؟ نمونه های زیر را بررسی کنید تا ایده بگیرید و عشق خود را به زبان عشقی که همسرتان دریافت می کند نشان دهید.

1- هدیه گرفتن

هدیه دادن آنقدرها هم که به نظر می رسد ساده نیست. برای برخی افراد هدیه فقط برای تولد، سالگرد ازدواج و سال نو است، اما برای برخی دیگر نشانه عشق و توجه واقعی است. این هدیه میتونه یه چیز کوچیک باشه که بگه: ممنون دوستت دارم تو برام مهمی و… شاید یه هدیه بزرگ باشه که میگه: تو برام خیلی خیلی مهمی.

رمانتیک بودن کار سختی نیست، پس آن را پیچیده نکنید! اگر مرد زندگی شما بهترین پاسخ را به دریافت هدیه می دهد، به او هدیه بدهید تا به او نشان دهید چقدر دوستش دارید و او بخش مهمی از زندگی شماست.

با مرد زندگیتان به زبان عشق او صحبت کنید

2- لفظ تأییدی

گاهی اوقات پیدا کردن این زبان عشق دشوار است، اما در عمل آسان تر است. اگر متوجه شدید که شریک زندگی‌تان وقتی از او تعریف می‌کنید و دوستش دارید، احساس عشق می‌کند، از این زبان به نفع خود استفاده کنید. کلمات مناسب را انتخاب کنید و با چند حرکت آنها را چاشنی کنید. به او بگویید که به او افتخار می کنید و آن را با یک شام عاشقانه (با چند گل و شمع!) تکمیل کنید. خواهید دید که شریک زندگی شما چگونه به شیوه ای جدید و عاشقانه واکنش نشان خواهد داد.

3- کمک
گاهی اوقات راه ورود به قلب افراد این است که کاری را برای او انجام دهید که انتظارش را ندارند یا به او کمک کنید با مسئولیتی که همیشه به تنهایی به دوش می کشد. بیرون آوردن سطل زباله، پرداخت قبوض یا واکس زدن کفش ها عاشقانه نیست، اما برای مردی که زبان عشقش کمک است، انجام این کارها می تواند باری را از روی دوش او بردارد و او را خوشحال کند.

4- تماس فیزیکی

بسیاری از مردم فکر می کنند که تماس فیزیکی عاشقانه فقط مربوط به رابطه جنسی است، اما اینطور نیست. شما می توانید راه های دیگری برای استفاده از آنها حتی در مقابل دیگران پیدا کنید. دست همسرتان را بگیرید، کنارش بنشینید، بازویتان را دور بازویش بگذارید و غیره. راه های ساده ای برای ابراز عشق شما هستند

با مرد زندگیتان به زبان عشق او صحبت کنید

5- با همسرتان وقت بگذرانید

بسیاری از مردان نیز زمانی خوشحال و راضی هستند که همسرانشان برای بودن با آنها وقت بگذارند. لازم نیست کار خاصی انجام دهید، فقط حضور پررنگی برای همسرتان داشته باشید. وقتی با شما صحبت می کند، تلفن همراه خود را کنار بگذارید، تلویزیون را خاموش کنید و به یک درخواست ساده برای پیاده روی پاسخ دهید.

به یاد داشته باشید که مردم زبان های عشق متفاوتی دارند. شاید یکی از این پنج زبان را بر دیگران ترجیح دهید، اما باید ببینید که شریک زندگی شما کدام زبان عشق را ترجیح می دهد. همیشه خلاق باشید و غافلگیری را فراموش نکنید.

هر چه زمان و انرژی بیشتری برای مرد زندگی خود بگذارید، پاسخ بهتری دریافت خواهید کرد و او تمایل بیشتری به درک و استفاده از زبان عشق شما خواهد داشت. مردها هم لیاقت این را دارند که گاهی برایشان یک بازی عاشقانه انجام دهند!

منبع: بهترین ها

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyHome Appliancesدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierbuying from shopخبر