با اتاق امداد، یک هوادار به فیلیز ریلیور ادای احترام می کند

هاتبورو، پا. – این نوک نهمین دوره در پارک سیتیزنز بانک است و تسکین دهنده های فیلادلفیا فیلیز دوباره در آن حضور دارند. آن‌ها قبلاً یک برتری داشته‌اند، با Jeurys Familia و Seranthony Dominguez که در هفتم هومرها را واگذار کردند. حالا پس از یک بازگشت، بازی با نزدیکتر کوری کنبل در تپه باز شده است.

میامی مارلینز با نتیجه 11-9 پیروز شد و مت ادواردز از روی کاناپه اتاق نشیمن خود در حومه اینجا آهی کشید.

او گفت: «تجلیل از این افراد واقعاً سخت است.

در واقع اینطور است: فیلیز تنها تیم لیگ ملی است که در 10 سال گذشته حضوری در پلی آف نداشته است و گلوله آنها یک ماجراجویی سالانه است. نوستالژی می تواند یک فرار فریبنده باشد (آبجو نیز کمک می کند) و هیچ کس مانند ادواردز، فروشنده مخابرات 45 ساله با همسر، شریل، دو پسر جوان، یک گریت دین – و زیارتگاهی در طبقه پایین، گذشته را جشن نمی گیرد. حمام به پارچ های امدادی فیلیز بازنشسته.

چاد دوربین که چهار فصل را به عنوان تسکین دهنده فیلیز سپری کرد، گفت: “ما کاملاً آگاه هستیم که یکی از پنج بازیکن شروع کننده یا هیچ یک از بازیکنان حاضر در زمین نبودیم.” “اما، می دانید، ما لحظات خود را داشتیم. بنابراین وقتی به یاد می‌آییم، آن را در آغوش می‌گیریم.»

دوربین 225 بازی را برای Phillies ثبت کرد که شامل فصل پس از آن نیز می‌شود، با میانگین ران کسب شده 4.07. او برای پنج تیم دیگر زمین بازی کرد، اما تا آنجا که او می داند، هیچ یک از طرفداران آنها عکس او را در حمام خود ندارند. همانطور که ممکن است حدس بزنید، دوربین در تالار مشاهیر در کوپرستون، نیویورک نیز حضور ندارد.

او گفت: «مطمئناً نه. “اما من در اتاق امداد انجام می دهم.”

اتاق امداد همان چیزی است که ادواردز آن را حمام خود می نامد، زیرا جایی است که فرد برای تسکین خود به آنجا می رود. شوخی همین است.

ادواردز در لیگ کوچک پایه سوم بازی کرد و در سافت بال مردان زمین را ترک کرد. پسرانش پارچ نیستند. بازیکن فعال مورد علاقه او یک بازیکن پایه اول، رایس هاسکینز Phillies است. اما مانند یک کمدین که با متعهد ماندن به چیزهای بی پایان مطالب بی پایان پیدا می کند، ادواردز برندی را حول بازیکنانی ساخته است که هیچ احترام و احترامی برایشان قائل نیستند.

او در دفتر خانه اش که مملو از آثار باستانی است گفت: “به یاد دارم که بسته های کارت را باز می کردم، و شما سبیل هایی می دیدید و فکر می کردید: “اوه، این مایک اشمیت است” – و نه، این دن شاتزدر است.” در موزه 3 فوت در 8 فوت در گوشه و کنار قرار می گیرد.

“اما این لذت بردن از کارت ها، تلاش برای یافتن آن مرد بود. خب، حالا من مایک اشمیتز یا برایس هارپر را نمی‌خواهم. من می‌خواهم قهرمان افرادی مانند شاتزدر، اندی کارتر و آمالیو کارنو باشم، زیرا هیچ‌کس این کار را نمی‌کند. تجلیل از پسر کوچولویی که هیچ کس به یاد نمی آورد به یاد ماندنی تر از صحبت در مورد ستاره ها است، زیرا همه در مورد آنها می دانند.

“هیچ کس از تایسون برومت خبر ندارد. او یکی از بچه های فنجان قهوه است. به همین دلیل است که از آن به یک فنجان قهوه تبدیل شد – از یک فنجان قهوه با Erskine Thomason لذت ببرید.

ادواردز به دنبال یک لیوان سفارشی با چهره سیاه و سفید توماسون است که در نهمین بازی باخت در 9 سپتامبر به میدان رفت. 18، 1974، در تنها بازی خود در لیگ برتر. وب سایت آماری قطعی، مرجع بیسبال، از یک هد شات خالی با علامت سوال در کنار نام توماسون استفاده می کند. این توهین به ادواردز خواهد بود.

او می‌داند که توماسون سوژه یک مستند NFL Films بود و فیلمسازانی که او را در تمام فصل دنبال می‌کردند، به‌نوعی تنها بازی او را از دست دادند و مجبور شدند فیلم را دوباره به تصویر بکشند. او همچنین می داند که برومت در سال 2012 یک بازی انجام داد و بعداً در یک سانحه هوایی جان باخت. او می داند که کارتر از اولین بازی خود در لیگ اصلی اخراج شد و کارنو از آخرین بازی اش.

و البته او می داند که شاتزیدر سال های زیادی را به عنوان مربی تربیت بدنی دبیرستان در ایلینوی گذرانده است.

ادواردز گفت: «اگر به آن مرد نگاه کنید، کاملاً می‌توانید او را در یک لباس ورزشی و سوت دور گردنش تصور کنید. “این عالی است. چه کسی قرار است آهنگ او را از بالای کوه بخواند؟ اگر من نیستم پس کی؟”

برای ادواردز، در طنز صداقت وجود دارد. او به یاد می‌آورد زمانی که یکی از همکلاسی‌های دبیرستانی توسط متس فراخوانده شد، چقدر هیجان‌انگیز بود که یک تیم لیگ برتر کسی را می‌خواست که او می‌شناسد. کمتر از 23000 نفر تا به حال یک بازی را در رشته های اصلی انجام داده اند. می توانید همه آنها را در استادیوم قدیمی کهنه سربازان با بیش از 40000 صندلی در اختیار بگذارید.

همه آن‌ها داستان‌هایی دارند، و اگر اتفاقاً برای فیلی‌ها تسکین می‌دهند، ادواردز وظیفه خود می‌داند که به آنها بگوید. ادواردز که یک رشته زبان انگلیسی در دانشگاه نیوهمپشایر است، به طور گسترده در مورد موضوعات خود مطالعه می کند، حقایق سرگرم کننده را در مورد هر کدام جمع آوری می کند و آنها را بر اساس تاریخ در رایانه خود مرتب می کند. او روزانه چندین توئیت می فرستد گروهی متواضع از پیروان با چند نام معروف – حداقل برای ادواردز معروف است.

اسکات ایر، متخصص چپ‌گرا از اواخر دهه 2000، با اشاره به یک راست‌گرای عینکی دهه 1980 می‌گوید: «او عاشق تام هیوم است. اگر تام هیوم به اتاق امداد می رفت، احتمالاً از حال می رفت.

ایر در اوایل سال 2020 پس از یک حضور خودکار در همان نزدیکی این کار را انجام داد. (ادواردز برای این مناسبت تی شرت هیوم خود را پوشید.) ایر که ادواردز را فقط از توییتر می شناخت، اولین تسکین دهنده ای بود که در اتاق امداد به واقع خود را تسکین داد. این طبیعی بود، زیرا او ساعت‌ها با ادواردز بود، تقریباً از ساعت 1 بامداد گذشته، آبجو می‌نوشید، بسته‌های قدیمی کارت‌ها را باز می‌کرد و داستان‌هایی از چاک مک‌الروی، دن پلساک و دیگر افتخارآفرینانی که می‌شناخت تعریف می‌کرد.

به جرات می توان گفت که زیارت برای دیدن حمام یکی از طرفداران فیلیز، چیزی نیست که ایر هرگز انتظار انجام آن را داشت. ایر یک بومی کالیفرنیا که اکنون در کارولینای شمالی زندگی می کند، زمانی یک شرط عدم تجارت به فیلادلفیا داشت. وقتی کابز او را در سال 2008 به آنجا فرستاد، از جان لیبر، هم تیمی که برای فیلیز بازی کرده بود، پرسید که چه انتظاری باید داشته باشد.

ایر گفت: “او می گوید رفیق، تو آنجا را دوست خواهی داشت، و آنها هم تو را دوست خواهند داشت.” گفتم: منظورت چیست؟ او گفت: “تو یک مرد ایستاده ای و همانی که هستی.” و دقیقا درست بود اگر بیرون بروید و کارتان را انجام دهید و اشتباهاتی را که مرتکب می شوید بپذیرید، آنها همچنان شما را دوست خواهند داشت. آنها فقط می خواهند کمی سر شما فریاد بزنند، و این خوب است.»

ایر ماهیت هواداران فیلادلفیا را درک کرد: آنها همیشه بدون توجه به شرایط انتظار پیروزی دارند و همچنین می خواهند صدایشان شنیده شود. سپس شکست مانند یک توهین شخصی به نظر می رسد و به هواداران اجازه می دهد که هو کنند. اما آنها بازیکنانی را می پذیرند که هیچ بهانه ای نمی آورند و واقعاً نشان می دهند که به آنها اهمیت می دهند.

میچ ویلیامز را، تنها مردی که در قید حیات است که برای از دست دادن مسابقات جهانی، یک هومر را رها کرده است، به جو کارتر در تورنتو در سال 1993 ببرید. ویلیامز، که به عنوان چیز وحشی شناخته می شود، یک قهرمان مردمی برای طرفداران فیلیز است و به درستی در Relief مورد تقدیر قرار گرفته است. اتاق.

ادواردز می‌گوید: «در یک سطح آسان، کفال و هدبند و چیزهایی از این قبیل است، اما او هر بار آن‌ها را از بین می‌برد. “شجاعت او، زرنگی او، شیوه ای که در اطرافش می چرخید. می توان گفت که او نمی خواست با کسی راه برود، او فقط می خواست اعتصابات را شلیک کند و همه را بیرون کند. اما او پاسخگو بود و این بسیار بزرگ است.”

ویلیامز از معدود تسکین دهنده های شناخته شده در گالری ادواردز است. اکثر آنها تأثیر کمتری گذاشتند، مانند کایل ابوت، جاش لیندبلوم و والی ریچی که همگی ادواردز را در توییتر دنبال می‌کنند. آنها در میان 300 چهره ای هستند که دیوارهای حمام را می پوشانند، بیشتر روی کارت های بیسبال اما ده ها عکس بزرگتر، مانند عکس رنی مارتین بالای آینه.

مادر ادواردز، جوآن، وقتی متوجه شد، به او گفت: «چیز جدیدی در آنجا وجود دارد. او درست به من نگاه می کند و من از چهره اش خوشم نمی آید.

مارتین فقط برای مدت کوتاهی برای فیلیز بازی کرد، اما ادواردز دوست دارد که برای کانزاس سیتی در کلینچر سری جهانی 1980 ظاهر شود، زمانی که تاگ مک گراو اولین قهرمانی فیلیز را بست. پس از دومی، در سال 2008، پدر ادواردز، جیم، دو عکس را بالای توالت آویزان کرد: یکی از مک گرو و دیگری از براد لیج که هر دو در ماه اکتبر جشن گرفتند.

ادواردز چند سال بعد خانه را از پدرش خرید، عکس‌های مک‌گرو و لیج را نگه داشت و هر چیز دیگری را به آن اضافه کرد – نوار صابونی که اسپارکی لایل را به تصویر می‌کشد، قوطی نوشابه یادبود رون رید، دستگاه پخش‌کننده چهار طرفه کلینکس با پورفی آلتامیرانو، وارن بروستار. ، تام هیلگندورف و بری جونز.

دسته روی کابینت بشکه خفاش شکسته دان کارمن است. یک زمین بان بازنشسته فیلیز آن را برای ادواردز فرستاد. گرگ هریس، یک تسکین دهنده دوسویه، عکس خود را نوشته است: «استفاده از هر دو دست در اتاق امداد». هنرمند دیک پرز که زمانی هنرمند رسمی تالار مشاهیر بود، یک پرتره اصلی از هیلگندورف – قهرمان ادواردز برای نجات یک پسر غرق شده از یک استخر – اهدا کرد.

ادواردز گفت: “و سپس آن شب آبجوی 10 سانت” در کلیولند. او با یک صندلی، خون فوران می کند – و بازی بعدی، او با شش ضربه کوبنده روبرو می شود و شش اوت می گیرد!

اگر به مدتی در اتاق امداد نیاز دارید، سبدی با شماره‌های مجلات قدیمی مانند «Philies Today» وجود دارد که استیو بدروسیان و جف پارت در لباس‌های آتش نشانی در جلوی آن قرار دارند. مجموعه ای از کمیک استریپ های مک گرو مربوط به دهه 1970 و یک کتاب تلنگر Guess-The-Mustache وجود دارد. (عدم شناخت Altamirano منجر به از دست دادن خودکار نمره حرف کامل می شود.)

ادواردز گفت، اگر او و شریل بتوانند ماشین لباسشویی را از اتاق مجاور خارج کنند، برنامه‌های آزمایشی برای گسترش اتاق امداد وجود دارد. با این حال، در حال حاضر، ادواردز به مکانی برای جدیدترین گنجینه‌اش نیاز دارد: گیره‌های قدیمی توبی بورلند، یک تیربار باریک از دهه 1990. دوستانش، برایان و مایک کارول، آنها را به قیمت 30 دلار در eBay خریدند.

گیره ها می توانند به راحتی روی دیوار بالای توالت، که عمدتاً فضای خالی است، قرار بگیرند. ادواردز گفت، اما این بخش مقدس است و صرفاً برای تسکین دهنده های تیم های قهرمانی در نظر گرفته شده است. فیلیز اخیراً پیشرفت کرده است، اما هنوز هم از شروع کند خود در حال بهبود هستند. آنها ممکن است نیاز به احضار روح مک گرو داشته باشند تا امسال را سال خود کنند.

ادواردز گفت: “شریل مثل این است که “آنجا فضای زیادی وجود دارد، با آن کار دیگری انجام دهید.” “من منتظرم. نکته همین است. این خوشبین در من است: من این دیوار را پر خواهم کرد.»

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop