بالاخره بایدن از مصاحبه سوپربول با فاکس پرهیز کرد

واشنگتن – به نظر می رسد که رئیس جمهور بایدن در نهایت برای مصاحبه سوپربول با فاکس نخواهد نشست.

پس از یک روز اظهارات دوئل و نه کمی سردرگمی، کاخ سفید اواخر روز جمعه اعلام کرد که برخلاف اظهارات فاکس در اوایل روز، مصاحبه برنامه ریزی شده دیگر در برنامه رئیس جمهور قرار ندارد.

این یک سنت است که روسای جمهور مصاحبه ای با شبکه پخش کننده Super Bowl می دهند و آقای. زمانی که NBC و CBS بازی را پخش کردند، بایدن شرکت کرد. اما او با مجری امسال مخالفت کرد: فاکس که شبکه خبری کابلی آن که محل زندگی تاکر کارلسون و شان هانیتی است، رابطه ای نه چندان صمیمانه با کاخ سفید فعلی دارد.

اما به طور خلاصه، به نظر می رسید که مصالحه ای حاصل شده است.

پس از رد پیشنهاد فاکس نیوز، کاخ سفید یک ترتیب جایگزین را دنبال کرد: مصاحبه با فاکس سول، یک کانال پخش نسبتا مبهم با هدف مخاطبان سیاه پوست. آقای. بایدن با مایک هیل، مجری تلویزیون فاکس اسپورت، و ویویکا ای. فاکس، بازیگر سیاه پوست و مجری تلویزیون مصاحبه شود.

سپس کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، روز جمعه گفت که شرکت فاکس، که بر فاکس نیوز و فاکس سول نظارت دارد، مداخله کرده و آن را لغو کرده است.

ساعاتی بعد، فاکس گفت که حضور بایدن ادامه خواهد داشت – و حتی علنی کرد که خانم بایدن. فاکس و آقای هیل قبلاً به واشنگتن پرواز کرده بود. این شرکت در بیانیه ای گفت: «سردرگمی اولیه وجود داشت. “فاکس سول مشتاقانه منتظر مصاحبه با رئیس جمهور برای بازی یکشنبه سوپر باول است.”

سکوت کاخ سفید به وجود آمد. و در شب جمعه، آقای تیم بایدن چکش را پایین آورد.

کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد: همانطور که قبلاً گفتیم، مایک هیل مجری برنامه Fox Sports و Vivica A. Fox با رئیس جمهور قبل از بازی Super Bowl مصاحبه ای ترتیب داده بودیم و Fox Corporation مصاحبه را لغو کرده بود. فاکس از آن زمان بیانیه‌ای منتشر کرده که نشان می‌دهد مصاحبه دوباره برنامه ریزی شده است، که دقیق نیست.


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

فاکس در جمعه شب اظهار نظری نکرد. اما یکی از افراد آشنا به بحث های داخلی آن گفت که رهبری ارشد به سادگی از مصاحبه احتمالی فاکس سول بی خبر بوده است. به گفته این فرد، هنگامی که مدیران از مکالمات بین کاخ سفید و فاکس سول مطلع شدند، مصاحبه را تشویق کردند تا ادامه یابد.

به نظر می رسد ارتباط با فاکس سول تلاشی از سوی آقای. دستیاران بایدن از مجریان خبری فاکس نیوز دور زدند، اما به دلیل طفره رفتن از مصاحبه از انتقاد طفره رفتند.

از سال 2020، فاکس سول توسط بخشی از فاکس اداره می شود که بر پخش تلویزیونی وابسته به شرکت نظارت دارد. هیچ همپوشانی سرمقاله ای با فاکس نیوز ندارد. شبکه خبری کابلی دارای رتبه 1. کانال ها از نظر مخاطب قابل مقایسه نیستند. برای مثال فاکس نیوز 23.7 میلیون دنبال کننده در توییتر دارد و فاکس سول 7000 دنبال کننده دارد.

یک مقام کاخ سفید گفت: بایدن و مشاورانش تصمیم گرفتند به جای فاکس نیوز، فاکس سول را دنبال کنند، زیرا می‌خواستند به مخاطبان دیگری دست یابند.

آقای. نادیده گرفتن بایدن اولین بار از سال 2018 است که یک رئیس جمهور از مصاحبه قبل از سوپربول صرف نظر می کند. رئیس جمهور سابق دونالد جی ترامپ مصاحبه با NBC را در آن سال رد کرد.

تنش‌ها بین کاخ سفید بایدن و فاکس نیوز، که مجریان محافظه‌کار خیمه شب بازی آن مرتباً به رئیس‌جمهور، برنامه‌های کاری او و خانواده‌اش حمله می‌کنند، بالا گرفته است. هر مصاحبه احتمالی قبل از Super Bowl به احتمال زیاد توسط مجری خبری مانند برت بایر یا مارتا مک کالوم انجام می شد تا مجری نظری مانند آقای. کارلسون

با این حال، اعضای سرشناس Mr. کابینه بایدن در گذشته به شبکه فاکس نیوز رفته است. جین اسپرلینگ، مشاور ارشد، در برنامه خانم ظاهر شد. برنامه مک کالوم در عصر چهارشنبه. پیت بوتیگیگ، منشی حمل و نقل، مرتباً در شبکه ظاهر می شود.

آقای. بایر آقا را بزرگ کرد. عدم پاسخگویی بایدن در جریان پوشش خبری فاکس نیوز در سه شنبه شب. ما رسماً درخواست این مصاحبه را داده‌ایم، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم که آیا قرار است این مصاحبه را به صورت رسمی انجام دهند یا خیر. بایر به بینندگان گفت. “روزهای ما در حال تمام شدن است.”

هارولد فورد جونیور، یکی از مجریان فاکس نیوز و نماینده سابق دموکرات کنگره، به آقای. بایر که امیدوار بود کاخ سفید توپ بازی کند. او در مورد آقای دکتر گفت: «او باید دعوت را بپذیرد. بایدن این یک سنت است که باید ادامه یابد.»

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Home AppliancesDigital currencyدانشگاهاخبار جدیدdigital currency tutorialdigital currency channelPurchase guideThe price of the chandelierخبرbuying from shop